Opinie o Indumec Poland Sp. z o.o. w Stanisławów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Indumec Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Indumec Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indumec Poland Sp. z o.o. w Stanisławów

Czy poziom wynagrodzeń w Indumec Poland Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 13 września.

Były pracownik Nowy wpis

Poziom wynagrodzeń i cała ta firma nadal jest na bardzo niskim poziomie. Nie polecam.

Witam serdecznie. (usunięte przez administratora)Niejednokrotnie zostaliśmy w domu bo materiał z Hiszpanii nie przyszedł. wtedy przymusowa przerwa nieodpłatna. niejednokrotnie trwało to parę dni. Nigdy to nie jest wina właściciela. (usunięte przez administratora)

Godzilla
@Marcin

Ciebie Rumiancew wszyscy znają, zajmij się lepiej opiniami na swój temat bo masz chyba przeje*** hahahahaahah

Mee Nowy wpis
@Godzilla

@godzilla - Czy mozesz cos wiecej o rumiancew powiedziec ?

Adek Nowy wpis

Kto chce pracować i mu nie zależy na godzinach to może. Mój rekord minimalny godzin to 35 ????max 45. Niestety godziny to tragedia nie mówiąc o pracy i firmie belgijskiej gdzie jeden belg mądrzejszy od drugiego. Jeżeli ktoś zna się na pracy to tu nie ma czego szukać.

Jaki jest wkład kierownictwa Indumec Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Boy

Niestety zero wsparcia i poniżanie...

Antoni
@Boy

Możesz podać jakieś przykłady sytuacji o których piszesz? Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Ciekawi mnie też kwestia wynagrodzenia w Indumec Poland, liczę na jakieś informacje w tej sprawie.

Ero

Poniżanie, szantaż w pracy ,jak się chce zwolnić to problem z odzyskaniem pieniędzy

Czy po rozmowie w Indumec Poland Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Czy Indumec Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Adasko

(usunięte przez administratora) i porażka. Brak godzin i obiecanki....nie polecam

Mich

Firmy nie stać na zakup drabiny za 100 euro,ale ma wymagania!! Nie ma drabiny? Nie pracujesz... zwalniamy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

IN

Firma współpracuje jedynie z podwykonawcami. Nie zatrudniają na umowę o pracę.

Odpowiedź
@IN

Umowa o współpracę firmy Indumec z podwykonawcami jest fikcją, umową śmieciową... nie gwarantuje nic. Radzę zwrócić na to uwagę przyszłym podwykonawcom. Pozdrawiam

odp
@Odpowiedź

Jaką umowę zatem powinien podpisać ktoś kto ma własną działalność twoim zdaniem? Umowa powinna być dobrze skonstruowana, jak masz jakieś ale to zawsze możesz zasugerować zmiane.. Chyba ci sie pomylilo z umowa zlecenie

Jindu
@odp

Umowa powinna być równoważna dla obu stron umowy... Coś jeszcze wytłumaczyć???

Takim jak ty sie nigdy nie dogodzi dlatego tacy jak ty siedza przed kompem i wylewaja jad zamiast wziac sie do roboty

@IN

Kim jest IN?

Nemo

NIE i proszę nie liczyć na jakąkolwiek pomoc z tej firmy

Boy

Niestety mobbing w pracy i wykorzystanie ludzi. Kierownictwo firmy Belgijskiej VC to ludzie wykorzystujący ludzi i wiecznie nie zadowoleni. Pracując w Belgii 3 lata i mając doświadczenie nie byłem w stanie psychicznie tam wytrzymać dłużej jak miesiąc

INDUMEC
@Boy

bardzo mi przykro natomiast w ostatnim czasie sam nikt nie zrezygnował z pracy...także uważam, że komentarz jest zmyślony

Po pierwszym dniu już wiedziałem że jest coś nie tak, poniżanie przez firmę belgijska Van Cauter stało się nie do zniesienia po tygodniu. Pracowałem dużo w Belgii ale takiej atmosfery nie da się opisać. Nie polecam

Neo

Niestety problem się powtarzał, brak pieniędzy na czas, 35 godzin pracy w tygodniu, lub 3 dni pracy a 2 dni w domu. Zero reakcji na zgłaszany problem z godzinami pracy. Brak materiału na czas. Wymagania mają wielkie, a ze swojej strony zero zaangażowania i pomocy.... Praca miała być na budowie a okazało się że to remonty starych brudnych kamienic lub mieszkań socjalnych dla meneli... Nie polecam . Tragedia

odp

Skąd pomysł że to firma krzak? Firma ma swój adres i biuro we Wrocławiu wiec opowiadasz jakieś brednie...

blabla

Fikcją to na pewno są tacy jak Ty którzy nie potrafią podać imienia i nazwiska a piszą bzdurne komentarze. Weź sie do roboty ziomek.

@odp

Jana Kazimierza 279 lok. 3 05-126 Stanisławów Znajdź tę firmę na tym adresie. Żal

blabla
@Bar

Jak już piszesz takie (usunięte przez administratora) to chociaż sprawdź. Bo firma od dawna jest we Wrocławiu. Polecam KRS - to takie coś gdzie możesz sprawdzić aktualny adres firmy i inne dane ;)

@odp

A wcześniej jaki był adres firmy?

@odp

Opinie o Indumec Poland Sp. z o.o. w Stanisławów ale tak dalej jest przedstawiana na gowork

Robo

Firma jak na to co się dzieje przez koronaświrusa jest bardzo spoko. Dostałem auto marcu służbowe na szybko powrót do PL. Fakt tygodniówki sie spozniaja ale placą, nie tak jak te pseudo agencje ktore trzymaja miesiac hajs. Jak ktos oczekuje ze na dzien dobry dostanie bmw i hiltona to sie komus rzeczywistosc zakrzywia ostro. Na swoje trza zapracowac a tym panienkom co sie robic nie chce to polecam siedziec na garnuszku swojej baby z 500+

byly pracownik

Nie POLECAM !!!! Nie wypłacają pieniędzy na czas. Nie pomagają w znalezieniu mieszkania. Na miejscu w Belgii samochodem służbowym jest citroen 3 osobowy z paką z lat 90. TRAGEDIA!!! NIE POLECAM!!!

Robo
@byly pracownik

Moze jeszcze hiltona bys chcial na dzien dobry?

Nemo

Ale.... Następnym razem załóż golf lub opaskę na szyję ;) Wszyscy widzieli... nawet bez znajomości języka :) Pozdrawiam!

Mich

Porażka.... i tyle... kto chce niech pracuje

Pablo

Polecam firmę pracowałem od nich w Belgii wypłata co do centa się zgadzała w terminie. Dobre warunki mieszkaniowe.Wg mnie uczciwa i rzetelna firma.

@Pablo

Witam... Są jeszcze jakieś rekrutacje?

Arek

Nawet najlepsi będą mieć swoich hejterów, nie uda się wszystkich zadowolić, ja w każdym razie polecam pracę.

Martin

Normalna firma. Tak, trzeba trochę (usunięte przez administratora)ale jak chce sie miec dobry hajs to chyba normalne? Niektorym sie wydaje ze beda pic kawke caly dzien i gadac o pierdolach. Wezcie sie wszyscy do roboty lenie!

Ele85

Pracuje tam na własnej działalności, wypłata co do centa się zgadzała, zawsze w terminie. Dają auta służbowe i pomagają znaleźć zakwaterowanie. Według mnie uczciwa i rzetelna firma. Dobry kontakt z koordynatorem.

Zostaw merytoryczną opinię o Indumec Poland Sp. z o.o. - Stanisławów

• Jak się pracuje w Indumec Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indumec Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indumec Poland Sp. z o.o.?

Indumec Poland Sp. z o.o.
  • Jana Kazimierza 279 lok. 3
    05-126 Stanisławów
  • NIP: 5361938339 REGON: 382228566 KRS: 0000765472

Indumec Poland Sp. z o.o.