Zeptor Polska sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Zeptor Polska sp. z o.o.

Joanna

@Czaruś czy udało Ci się dostać do pracy w Zeptor Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie oraz o Twoich doświadczeniach z procesu rekrutacyjnego.

Czaruś

Czy Zeptor Polska sp. z o.o. ma jakieś oferty pracy?

malutka

Praca w tej firmie to porażka, odradzam każdemu. Stres, stres, stres, zero sprzedaży Oczywiście mówię o pracy negocjatora. 3 miesiące czekałam na przelew, chociaż codziennie otrzymywałam informacje, ze właśnie "dzisiaj" wyszedł;) (mówię o wypłacie, która powinna być przekazywana na konto pracownika każdego miesiąca;) świadectwo pracy otrzymałam po 7 miesiącach. Pozdrawiam i odradzam :)

dzika anakonda z palmowego lasu

widzę że dość rzadko pojawiają się tutaj opinie na temat firmy Zeptor, i to nawet bardzo rzadko. Czy to ma oznaczać jakąś słabszą kondycję firmy albo jej upadłość? Bo jednak zawsze twierdzę że ilość komentarzy na formach o danej organizacji jest wyznacznikiem jej kondycji. czy obecnie są finansowo stabilni?

ja

witam wszystkich,czy ktoś aplikował na stanowisko negocjatora tel ? w necie mało inf na temat tej firmy

JA

Witam serdecznie,czy ktos pracowął w tej firmie jako negocjator telefoniczny ?

Dorga Pani(usunięte przez administratora)Proponuję po prostu zdecydować się skąd miałby pracować kandydat i tam przeprowadzić rekrutację. Np z Łodzi albo z Warszawy albo z Poznania. W każdym z tych miast znajdzie się sporo ciekawych kandydatów. Być może wygodnie będzie wybrać centralną Polskę - Łódź, - wszędzie blisko i pewnie taniej, albo stolica - koncentracja potencjalnych klientów (jeśli tak jest) albo blisko siedziby polskiego oddziału - Poznań bo tak wygodnie. Sympatyk Równie dobrze można szukać kandydata także na księżycu.

zainteresowany

Witam, Jaka jest adres strony internetowej Państwa firmy?

pani N

Prosze o telefon do nas, jezeli nie mozna sie z Panstwem porozumiec, dodzwonic. Tak bylo w tym wypadku. A w jaki sposob mialabym na tym zarobic? Prosze smialo powiedziec, moze to bedzie dobry pomysl ;-) Na powaznie: Ja rowniez do Poznania musze dojechac i mam kawal drogi na te rozmowy. Oczekuje Pan, ze przyjade do Pana do domu? W tej pracy chodzi o dyspozycyjnosc i czesta obecnosc w trasie, jezeli problemem jest juz dla Pana dojazd z Mazowsza do Poznania, to chyba nie powinien sie Pan ubiegac o to stanowisko?

ADAM

Także zostałem zaproszony na rozmowę do Firmy Zeptor. Czy coś wiesz więcej n/t tej Firmy (teren pracy, pensja, auto, inne dodatki). A może już jesteś po rozmowie? Adam

Konsultant

Pani prokurent zaprasza do Poznania z Mazowsza kandydatów w sprawie rozmowy rekrutacyjnej i e-mailem prosi ich o telefon do siebie w tej sprawie. Totalna żenada, proponuje by firma wywiesiła na swoich stronach nr konta bankowego z prośbą o zapomogę. Myślę, że kandydatów jest tak wielu, że nawet jeśli z litości każdy wpłaci 0,01 PLN w znaczący sposób poprawi to kondycję Pani N. Gratulacje dla "profesjonalizmu"

Zostaw opinię o Zeptor Polska sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeptor Polska sp. z o.o.