Opinie o Sob-Quest Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sob-Quest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sob-Quest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sob-Quest Sp. z o.o. w Świdnik

Stefan

Niepokojące te wpisy, miałem chęć starać się o pracę ale teraz???

Tt
@Stefan

Istnieje jeszcze ta firma?

Lol
@Stefan

A orientujesz czy istnieje jeszcze ta firma?

Aleksandra
@Lol

W KRS-ie firma Sob-Quest ma status jako aktywna, ale nigdzie w internecie nie mogę doszukać się ani danych kontaktowych ani nawet witryny tej firmy. Również będę wdzięczna za informacje o tej firmie.

@Stefan

Witam nie opłaca się mój mąż pracował w tej firmie nie dość że nie wypłacił mu pieniędzy to jeszcze pracował w takich warunkach że tylko BHP nasłać na nich.Nie mówiąc już jak oszukali jedną z klijentek.

Ryszard

Jak to nie wypłacali wynagrodzenia? Może firma ma chwilowe trudności z płynnością finansową i sytuacja za chwilę wróci do normy. Czy inni pracownicy maja podobne problemy? Czekam na Wasz komentarze.

Tymon

możesz coś więcej jak oszukali ?

Gruby się doigra

(usunięte przez administratora) Zaliczki pobrane i to nie małe i nic nie zrobione albo zrobione częściowo tak że wszystko nadaje się do poprawienia. Nie ma czemu się dziwić jeżeli zatrudnia się w większości ludzi spod sklepu. Dziwi tylko brak myślenia tych ludzi Przecież takie przekręty nie mogą się udać na dłuższą metę.

@Aleksandra

Witam serdecznie mam pytanie widzę że poszukuje pani firmy chciała bym się dowiedzieć czy też może została (usunięte przez administratora)

Tymon
@Kasieńka 12

(usunięte przez administratora) A chce Pani połączyć siły?

@Tymon

Proszę na meila boksiwy@op.pl wiadomości

Kasieńka 12

Witam serdecznie można coś więcej o tej osobie(usunięte przez administratora) przez firmę prosić na meila boksiwy@op.pl też mam problem chciała bym się dowiedzieć czy coś robili w sprawie

Kasieńka 12

wy wpis 10.11.2019 13:36 @Ja Witam serdecznie można coś więcej o tej osobie oszukanej przez firmę prosić na meila boksiwy@op.pl też mam problem chciała bym się dowiedzieć czy coś robili w sprawie

Kasienka 12

Witam serdecznie poszukuje osób pokrzywdzonych przez tą firmę

@Kasienka 12

Ja jestem, taką osobą

@Kasienka 12

Ma Pani moze, jakaś umowę?

@Tymek

Zapraszam na meila podam namiary

@Tymek

Mam z której się nie wywiazal

@Kasieńka 12

Do konca przyszlego tygodnia jestem za granicą, po przyjezdzie odezwę sie i podam email, Pani ma umowe z sobquest?

Tak

Kacper

Hej, czy atmosfera w pracy jest dobra ?

Iwona
@Kacper

@Kacper Nie widzę, aby na forum ktoś źle pisał o atmosferze w Sob-Quest. Mnie natomiast interesuje, czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

@Kacper

Jak atmosfera w pracy może być dobra skoro pracujesz na czarno, w dodatku bez wynagrodzenia?

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać wynagrodzenie

Sławomir
@ Marta

Może firma ma przejściowe problemy z płynnością finansową i za chwilę sytuacja wróci do normy? Czasami zdarzają się sytuacje losowe - może to jedna z nich? Jak myślisz? Pisałaś ten post jakiś czas temu. Jak wygląda obecna kondycja firmy i czy pensje zostały uregulowane?

@Sławomir

O wypłatę zaległego wynagrodzenia prosimy(bo inaczej tego nazwać nie można) zalozyciela spółki (usunięte przez administratora)od marca 2018roku. Pragnę zauważyć, ze mamy koniec grudnia 2018roku. Jedyne co uslyszelismy od pana(usunięte przez administratora) to, że musi chodzić do pracy na piechotę, bo mu za długi (które wg pana (usunięte przez administratora) są wynikiem działań jego (usunięte przez administratora), a o których pan (usunięte przez administratora) wiedział) zabrali auto. Jeżeli więc władze spółki jeżdżą nowymi samochodami a pracownicy nie otrzymują należnego im wynagrodzenia, i nie jest to sytuacja jednorazowa, bo poszkodowanych jest więcej, to uważa Pan,ze to wynik słabej kondycji finansowej firmy? Bo według mnie obaj panowie wiedzieli co robią.

Aplikowałeś do firmy Sob-Quest Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałem w tej firmie.Do tej pory złot ttòwki nie otrzałem a oprtòcz tego Karol mnie podszedł i pożyczył ode mnie 300 zł na powròt Bartka (szwagra) z urlopu. Dałem sie wyrolować jak ostatni idiota.Spòłka wielkich oszttòstw. Nir polecam ani u nich ptacować ani zlecać im prace

Janusz

Czy wszędzie muszą być jakieś teorie spiskowe? Mnie nie dziwi, że rodzina prowadzi firmę!!

Buuuuuhahah
@Janusz

A mnie dziwi jeden założył drugi robi (usunięte przez administratora) na lubelskim pierwszy ma nawalone w papierach a drugi oczywiście (usunięte przez administratora) ma kryte bo niby bezrobotny jest itp itd a na budowach siedzi i wie jak tylko zjeść i siedzieć w samochodzie. I nic więcej bo ledwo chodzi buahahahahahaha

Jacek

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów zastanawiam się!

@Jacek

Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Chłopie, jeśli kręci Cię robienie za free (bo nawet "Bóg zapłać" Ci nikt nie powie) to bierz. Możesz się nie spieszyć- tu miejsce jest zawsze:D przemiał ludzi jak na Krakowskim Przedmieściu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sob-Quest Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w Sob-Quest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sob-Quest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sob-Quest Sp. z o.o.?

Sob-Quest Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Makowa 13 lok. 1
    21-040 Świdnik