K A M L O G Kamil Nogal

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o K A M L O G Kamil Nogal

Irmina Nowy wpis

Szukam pracy w administracji i na jakimś portalu mignęła mi oferta dla pracownika biurowego z umowa o prace i minimalna krajowa. Chciałam was podpytac czy coś zmieniło się w kwestii zarobków i czy przypadkiem nie potrzeba ludzi do biura?

Byly Nowy wpis

Witam ogólnie nie polecam tej firmy sprzęt tragedia umowy o pracę brak a jak już dostaniesz umowę o pracę to na najniższa krajowa

Szukam aktualnie pracy, jestem kierowcą ciężarowym z 8 letnim doświadczeniem. Wie ktoś, czy tu przyjmuje on? Bo internet mi pokazuje ofertę z września tamtego roku. I to bez informacji jakie wymogi, może ktoś przybliży bardziej aktualnie, jak ta sytuacja wygląda? Czego oczekuja i co ich interesuje?

Michał Nowy wpis

Witam warto podjąć pracę w tej firmie jako kierowca c+e ?

Firma K A M L O G Kamil Nogal poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ktoś

Ostatnio rzuciła mi się w oczy praca dla kierowca kat. C i C+E. Nadal przyjmują jak się ma uprawnienia ADR? Samochody przydzielone do kierowcy i nie trzeba robić podmiany a to by mi pasowało. Można przyjść z CV. Ktoś wie czy przyjmują?

Zenek

Super firma pracuje rok jestem zadowolony z godzin pracy codziennie w domu kasa się zgadza nic nie potrzebuje więcej

Kierowca

Ja pracuje tu już 2 lata i nie mam żadnych problemów co opisują inni owszem jest jest problem z samochodami bo jak odebrałem samochód od kierowcy był całkowicie zapuszczony ale to tylko (usunięte przez administratora) pseudo kierowca był który nie potrafił wymienić żarówki po innym wziąłem naczepe gdzie było odkrecone kolo ale to sa pseudo kierowcy bez mózgu sprawa byla prosta pojechalem na wulkanizacje wymienili szpilki firma zaplacila samochod na myjnie nie musialem sie prosic kasa bez problemu lekka robota nie wiem kiedy dzialy sie rzeczy z komentarzy ja osobiscie polecam

Czy ten pracodawca ma wstawione auto w oddziale Rzeszowskim(Rudna Mała) i obsługuje linie pod Pocztą?Drugie pytanie,jak wygląda obecnie sprawa z wypłatami,umowami i sprzętem? Poprawiło się coś?Czy dalej tragedia?

Beata
@Zainteresowany

Przyznam szczerze, że sama chciałabym znać odpowiedzi na takie pytania - może znajdzie się tu ktoś, kto będzie posiadał taką wiedzę. No ale widzę, że jesteś bardzo zainteresowany firmą K A M L O G jako potencjalnym pracodawcą. Może już tam kiedyś pracowałeś - jak to jest?

Encepence

Jako byly pracownik skomentuje wpisy poprzedników. Samochody - są różne, i starsze i młodsze. Raczej jak kto dba tak ma. Tak samo ze stanem technicznym. Jak kierowca dopuści do np. łysych opon to tak jeździ, komu zależy to 1 telefon i nie ma problemu. Umowy o prace na pełne etaty ale są i na 1/2. Wypłaty raczej terminowo z możliwym małym poślizgiem, czasami trzeba sie przypomnieć . Karty paliwowe owszem dość często zablokowane.

Mirosław
@Encepence

Za Twoich czasów jak pracowałeś w firmie K A M L O G jak wyglądał poziom wynagrodzeń, które firma ta oferowała? Zawsze dobrze jest taką kwestię wiedzieć przed ewentualnym aplikowaniem, więc może coś napiszesz? Podziel się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Jacek

Witam. Czytam opinie o firmie i myślę że powinienem dodać swoją. Kiedyś zostałem oskarżony o to że tu napisałem, co jest niestety nieprawda. Ale po pewnych informacjach, zostawię tu swoją. Imię jest prawdziwe więc właściciel będzie wiedział kto. Do Pani Beaty, może i daje firma zatrudnienie ale nie wszystkim na umowę, a tym bardziej na czas nieokreślony. Raczej wymysly pt, umowa na 1/2 lub 3/4 albo jeszcze inne smieciowki. Ponadto, ciągle braki na kartach paliwowych, nie regulowane należności za naprawy. Wciskanie urlopu w dni, przestoj pojazdy, nie spowodowany przez kierowcę. Poza tym kwestia wynagrodzenia na czas pozostawia wiele do życzenia. Miałbym ochotę wiele napisać na temat firmy ale zostawię dla siebie i sądu. Pozdrawiam wszystkich którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie. Proszę przemyśleć i zasięgnąć informacji by potem nie żałować.

Beata

Taki trochę nie do końca zrozumiały jest Twój komentarz. Ale zrozumiałam, że ogólnie raczej nie polecasz pracy w K A M L O G na stanowisku Kierowcy. Znalazłam w sieci ofertę pracy od nich i ponoć oferują tam stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Czy to prawda? Można liczyć na taką umowę od początku?

xxx

On zatrudnia osoby tylko z Lubelskiego czy ma wstawione auta pod oddziały poczty w róznych Województwach?

Zostaw merytoryczną opinię o K A M L O G Kamil Nogal - Świdnik

• Jak się pracuje w K A M L O G Kamil Nogal?

Zobacz opinie na temat firmy K A M L O G Kamil Nogal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K A M L O G Kamil Nogal?

K A M L O G Kamil Nogal