Opinie o Jma Transport Sp. z o.o. w Reda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jma Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jma Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jma Transport Sp. z o.o. w Reda

Nie wiecie czasem czy nie potrzeba jeszcze kogoś na spedycje? Jak na razie Redę przeglądam za pracą, wiem ze kiedyś dodawali ofertę, jest dość dawna. zastanawiam się ile lat doświadczenia może być wystarczające żeby aplikować, bo tego nie doprecyzowali

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Jma Transport Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Piotr Nowy wpis

Powodów jest wiele ... Obciążenia finansowe za uszkodzenia wynikające nie z winy kierowcy.. zwolnisz się a oni wrzucą ogłoszenie "jesteśmy firmą transportową, z powodu powiększenia taboru zatrudnimy kierowcę..." . Zwykle kłamstwo.

Co z serwisem tych aut? Widzę teraz ze ktoś pisał, że chyba są nieco wyjeżdżone? W praktyce ich nie widziałem to w sumie nie wiem. Czym konkretnie się jeździ? jakie przebiegu są ponabijane i co jaki okres czasu występuje jakiś serwis lub cokolwiek?

Sasza

Nie polecam. Dlugie trasy, malo snu, dużo jest problemów. Pieniądze w miare ok ale co chwila jakieś problem z dyspozytorem.

@Sasza

Jakie problemy z dyspo tu macie? Są w ogóle na tych stanowiskach jakieś większe rotacje? Chodzi o to, że mam przed sobą ofertę na międzynarodówkę z tym, że jest ona sprzed 5ciu lat. niczego nowszego nie udało mi się odkopać a pracy w branży szukam. w tym przypadku jaką mam na nią szansę? Wiadomo jak płacą w biurze?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jma Transport Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DO 3,5 TONY.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zuzanna

A może ktoś z panów kierowców napisać, jakie są zarobki na busach do 3,5 tony? Bo jest ogłoszenie na stronie. I nie wiem, czemu się zwalniają kierowcy, jak tutaj @Kierowca pisał... Pytam, bo mój chłopak szuka pracy za kółkiem, a tutaj odradzacie, ale nie piszecie czemu..

Kierowca94
@Zuzanna

Unikać tej firmy jak ognia. Szef ma gdzieś pracowników , ucina wypłaty, daje samochody w tragicznym stanie, ogółem słaba firma.

@Kierowca94

Dziewczyna się pyta, ciężko odpowiedzieć, tak? Ja wiem z ogłoszeń, że w jednym było od 3500 zł na busie do 3,5 t, ale nie wiem z którego roku ta stawka. A w 2020 szukali przez PUP i tam było od 17 zł za godzinę. I teraz nie ma żadnych świeżych ogłoszeń, czyli nie uciekają tak bardzo kierowcy, jak się tutaj twierdzi

Kierowca

Kłamią że potrzebują kierowców z powodu powiększenia floty. Jednak prawda jest zupełnie inna , zwalniają się kierowcy i nie ma komu jeździć ....

Beznadziejna firma . Szef do (usunięte przez administratora) , samochody również... No ale jaki szef , takie samochody. Zdecydowanie nie polecam, nie warto, totalna padaka

Andrzej.

Czy jest możliwość na same trasy krajowe? A na międzynarodowe to w jakie części Europy? Pozdrawiam

Wszystko ok

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca w firmie Jma Transport Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 7300 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

T

Zależy na ile jedziesz w trasę, tu są wyjazdy w europe nie po polsce. Wyjazdy min. 2-3 tyg. jak ktos chce dłużej to jak najbardziej.

Jarosław
@T

Zaciekawiłeś mnie :). To ile "dłużej" można tu pracować? Są takie wyjazdy 4 tygodniowe, albo dłuższe?

Driver

Wszystko jak należy. po zdaniu auta kasa do ręki . bez najmniejszych problemów. spedytorzy i szef zawsze pomocni jak potrzebna zaliczka również nie ma problemu. Polecam

3 lata pracy

Polecam. Firma rzetelna,

lucyfer

non stop oglaszaja sie na olx nie wyplacaja kasy zawsze cos nie pasuje 1000km to minimum

snikiers

parada oszustow

Zostaw merytoryczną opinię o Jma Transport Sp. z o.o. - Reda

• Jak się pracuje w Jma Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jma Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jma Transport Sp. z o.o.?

Jma Transport Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Cechowa 15
    84-240 Reda