Opinie o Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. w Kraków

Hej, zainteresowała mnie ich oferta dla pracownika administracyjno - biurowego, jednak jest już nieaktualna od paru lat. Rotacja na tych stanowiskach jest niska, a może szykują się nowe rekrutacje w tym roku? Dodatkowo zauważyłam, że wspomnieli tam o braku górnej granicy wynagrodzenia i domyślam się, że chodzi o premie. W jaki sposób są naliczane?

Jak wygląda sprawa grafiku w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

BB Nowy wpis

Nauczyciele podają swoją dyspozycyjność na dany semestr i na tej podstawie robiony jest grafik zajęć. Jeśli w trakcie semestru coś się zmienia któremuś z nauczycieli lub zdarzy się sytuacja losowa to staramy się przestawiać zajęcia. Jeśli są to sytuacje sporadyczne to nie ma większego problemu.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z umowami ( wszyscy mamy miesięczny okres rozliczeniowy ) Firma nie ma problemów z przestrzeganiem terminowości wypłat. Sama się tym ( między innymi ) zajmuję więc wiem,a pytanie brzmi dziwnie.

Maja

Bywa z tym różnie, niektórzy dostają wypłaty już pod koniec miesiąca, inni do połowy następnego ;p Poza tym w niektórych firmach są i tygodniówki, więc nie wiem, co tu tak dziwi. A jak wygląda praca na Twoim stanowisku, masz możliwość podnoszenia kompetencji, rozwijania się?

@Maja

Ja mam akurat stałe stanowisko pracy. Z resztą w szkole ciężko o ścieżkę kariery jeśli o tym mówisz. Ze mną było to z resztą omawiane na rozmowie. Dla mnie to OK, bo ta praca mi w pełni odpowiada, na awansach mi nie zależało nigdy. Aplikujesz na dane stanowisko i na nim masz szkolenia, wdrożenia , dochodzi obowiązków z czasem. Na dziale kursów ( akurat trwa rekrutacja na pracownika ds kursów, ale nie wiem czy jeszcze trwa ) jest trochę inaczej, bo on się aktualnie reaktywuje, że tak powiem. Myślę, że wysłanie cv i rozmowa o pracę da Ci odpowiedź na wszystkie pytania. Ja miejsce pracy polecam, zarówno za atmosferę jak i finansowo. Nie ma dziwnych napięć, ciśnienia od szefostwa o wszystko. Na pewno wymagana jest sumienność takie uczciwe podejście do pracy, ale to samo masz w zamian. Ja bardzo lubię swoją pracę. Są jeszcze nauczyciele oczywiście, ale ja o ich pracy się nie wypowiem. Weekendy pracujące, uzupełnianie dzienników itd. Chyba jak wszędzie.

Bożena

No jeśli występuje finansowe polecenie to od razu zaczyna w pewnym sensie przekonywać. Tyle, że każdy ma tu jakąś inną stawkę, że raczej do końca jej nie precyzujesz? Bo przydałby się jakiś ogląd na sytuację

@Bożena

W ogłoszeniu na pewno jest podana stawka, nie dodajemy ogłoszeń bez podawania wynagrodzenia. :) Oczywiście wynagrodzenie zależne jest od stanowiska, w przypadku nauczycieli od nauczanego przedmiotu czy stopnia awansu zawodowego, ilości godzin pracy w semestrze itp. Ale aplikując na dane stanowisko pracy widzisz zarówno wymagania, zakres obowiązków jak i wynagrodzenie. Kandydaci zawsze na podsumowaniu rozmów chwalą sobie przejrzystość naszych ogłoszeń, więc myślę, że do podjęcia decyzji czy wysłać CV czy nie , treść naszych ogłoszeń jest wystarczająca.

Ja Nowy wpis

Ja chciałabym tylko powiedzieć że ten komentarz z września, że niby „Pracownik” jest napisany przez właścicielkę szkoły K.W. co można sobie wywnioskować po sposobie pisania wiadomości i jak ktoś tam rzeczywiście pracował to łatwo zauważy (specyficzna interpunkcja „Dyrektorki”). Pani Karolino, serdecznie pozdrawiam! Ciężko o gorsze warunki jeśli chodzi o stosunek wymagań/odpowiedzialności do wynagrodzenia! Poza tym widzę, ze utrzymać pracownika również jest ciężko - do „działu marketingu” - żaden marketingowiec z prawdziwego zdarzenia nie będzie pracował za takie pieniądze + z ograniczeniami w postaci szefostwa które przeczytało kilka artykułów w internecie (i to kilka lat temu!) wymagając nowych pomysłów, a gdy jakieś się pojawią to i tak ich nie implementować. Życzę powodzenia w szukaniu „winowajcy” negatywnego komentarza.

Agaa

Witam . Chce się zapisać na darmowy kurs technik usług kosmetycznych . Może któraś z pan wypowiedzieć się jak to wyglada czy make up tez w to wchodzi ? I co w komencie gdy zajdzie się np w ciąże w trakcie szkoły ? Trzeba oddawać pieniądze czy jak to wyglada :)? Pozdrawiam

Ola
@Agaa

Nie zaśmiecaj forum! To opinie o pracodawcach a nie pytania o szkołę. Później nie można znaleźć tego czego się szuka. Miejsce na pytania o szkołę są na innych forach. Poza tym nie rozumiem, czy tak trudno zadzwonić do szkoły i zapytać o program kursu i regulamin?? Za zajście w ciąże masz zwracać pieniądze??Komu?? Co to za pytanie w ogóle =D Jeszcze nie jesteś w ciąży ale już wiesz, że jak zajdziesz to nie będziesz mogła chodzić do szkoły?? To chyba zależy od Twojego samopoczucia a co za tym idzie od tego co lekarz Ci zaleci a nie od szkoły =D .Ja na studiach mam mnóstwo dziewczyn w ciąży i jakoś nie robią z siebie cierpiętnic :) Dziewczyny włączcie czasem myślenie zanim coś bezmyślnie napiszecie...

@Ola

twoja odpowiedz zaśmieca forum tak samo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak jest z awansem w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.?

Anka

zapytaj dyrekcji bo niby teoretycznie powinno sie dac bo szkola jest jak publiczna ale chyba w policealnych jest za mało godzin i nie ma jak tego "ugryźć". jeszcze na kontraktowego to może łatwiej ale mianowanego robi sie pod górke. kiedyś chciałam w innej policealce to powiedzieli ze nie bo nikt sie nie bedzie z tym bawił chyba ze zapłace dyrektorce za dodatkowe godziny pracy ha ha . trzeba zapytać w szkole bo na forum to nic mądrego sie nie dowiesz

EGO

nie masz żadnej możliwości awansu, pracujesz tylko w sekretariacie, zapisujesz ludzi na szkoły policealne i musisz realizować target czyli co miesięczne wyssane z palca marzenia i oczekiwania właścicieli, nie oparte żadnymi statystykami sprzedaży kursów z poprzednich miesięcy . Jak nie robisz targetu dostajesz dziwne pytania dlaczego i co się stało - a na reklamę konkretną nie chcą dać.. mało tego sam sobie musisz taki miesięczny plan ,,pomysłów ja rozkręcić szkołę'' robić.... płaca - tragedia.

Wiola P**a
@EGO

dziekuje za odpowiedz na pytanie zadane ponad rok temu. ale dalsza czesc twoich żali jest typowa dla nierobów i nieudaczników czekajacych az ktos za nich odwali robote, da środki na realizacje (usunięte przez administratora) oderwanych od rzeczywistości pomysłów i zapłaci jeszcze niezła kase bo łaskawa pani raczy w ogóle pojawiać się w pracy! również prowadze własna firme sprzedażową i niestety zdazyłam, juz poznac ten typ internetowego frustrata. który nie ma nawet odwagi porozmawiać z szefem osobiście tylko troluje w internecie bo nie ma nic lepszego do roboty. wspolczuje pracodawcy tak nielojalnego pracownika bo wiem co znaczy taka (usunięte przez administratora) " na pokładzie". zwlaszcza ze poznałam włascicieli creative, wspolpracujac z ta szkola jako trenerka przy szkoleniu w nowym targu. i sa to normalni, bezproblemowi ludzie.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.?

Zależy na jakim stanowisku. W sekretariacie pierwszy etap to indywidualna rozmowa, a drugi etap to " dzień próbny". W sumie to masz parę zadań do wykonania na kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach. U mnie tak było, ale mogło się coś zmienić.

Aga

@Ola a jak wyglądał dzień próbny?

Czy Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Anka

Umowa o pracę od razu z tego co mi wiadomo.

Ola

Mi mówili na rozmowie, że od razu o pracę . Ogólnie też dodam, że na rekrutacji było bardzo fajnie, miła atmosfera, dzień próbny był płatny( ale to akurat powinno być wszedzie normą wiec nie traktuje tego jako wyczyn ) ale niestety nie wybrali mnie =(

Kacper

Czy można się tam załapać na płatny staż ?

Dominika

Wieciejak się pracuje w Creative. Można się czegoś nauczyć w tej pracy? Oferują dodatkowe szkolenia dla pracowników?

Nauczycielka/Trenerka
@Dominika

Nauczyciele mają szkolenia z zakresu dydaktyki ( na radach pedagogicznych itp ). Można się dużo nauczyć zwłaszcza jeśli nie ma się dużego doświadczenia w pracy nauczyciela .Ale zewnętrznych szkoleń nigdy nie miałam. Pracuje się ok. Magda

@Dominika

A co pytasz? W każdej pracy można a nawet trzeba się wielu rzeczy uczyć więc doprecyzuj o co ci chodzi :)

Uczennica

Nie polecam ani tam pracować ani się uczyć... na kosmetyce brakuje produktów, przemiła Pani przynosi swoje rzeczy załatwia wszystko sama kierownictwo ma w nosie czy mamy plan czy nie , w sekretariacie pracują osoby które nie ogarniają zupełnie nic kursy robione na ostatnia chwile nawet jeśli pani która to prowadzi nie jest instruktorem co jest dla mnie niedorzeczne.. kierunek ledwo się utrzymuje weszły opłaty umowa w ogóle nie konkretna pisana chyba w wordzie.. nie miało to styczności z żadnym prawnikiem jak każda inna szkoła policealna.. zmieniają w umowie co chcą i kiedy chcą.. bywało ze w tej szkole pracowały osobę które były zorganizowane sympatyczne i miłe które zawsze pomagały telefonicznie i nie tylko a teraz sekretariat (wizytówka szkoły) - totalne (usunięte przez administratora) dobre osoby musiały powiedzieć dość i odeszły - bo sama bym tak zrobiła gdyby tak szybko zmieniało się zdanie i sprawy organizacyjne uczniom a personel nie wyrabia. Nie polecam

Nauczycielka/Trenerka
@Uczennica

"Uczennico" , pracuje w szkole prawie od początku jako trener i nauczyciel praktycznej nauki zawodu na kierunku technik usług kosmetycznych. Otrzymałam informację, że ktoś jeszcze dodał opinię o szkole i nie mogę się powstrzymać przed odpowiedzią. Możesz podzielić się tutaj oficjalnie na forum tym jakie to zmiany są ciągle wprowadzane w umowach??? Bo mam obowiązek znać umowy każdego prowadzonego przeze mnie rocznika i nie zdarzyło się,aby zmiany były wprowadzone choć RAZ. Natomiast to, że były pisane w Wordzie ...a miały być w Excelu ?? I jakaż to "przemiła pani" wszystko sama organizuje ( i co masz na myśli w ogóle ) i przynosi swoje rzeczy?? Nie znam osoby o zdrowych zmysłach, która przynosiłaby do pracy swoje prywatne rzeczy aby uczniowie z nich korzystali. Wypowiadasz się na temat szkoły, pracy w tej szkole oraz o kursach, więc zdecyduj się czy jesteś pracownikiem, uczniem czy kursantem? Rozumiem pisanie opinii na temat instytucji ale to co napisałaś jest ewidentną bzdurą i każdy zdrowomyślący, który przeczyta Twoją opinię domyśli się kto ją wystawił. Dotknęło mnie to jako nauczyciela, nie mówiąc już o paniach sekretarkach które są przemiłe i bardzo kompetentne. Niestety w dobie internetu pisanie takich świńskich hejtów staje się coraz bardziej popularne. Nie jesteś jednak anonimowa i nie wszystko uchodzi bezkarnie. Czekam na informacje jakie to zmiany nastąpiły w Twojej umowie i jakie wprowadzono Ci opłaty? I przede wszystkim która "Pani przynosi swoje rzeczy". Bo chyba nie znam swoich koleżanek w takim razie. Magda.

Czy w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Aga

bony nie. ja w sekretariacie otrzymywałam na święta wielka nocne i boże narodzenie zawsze upominek. kartka z życzeniami z jakąś kaską, jakieś słodycze itp.

Ch.
@Aga

A co to za pytanie wogole ? Czy to się liczy w pracy ? Moim zdaniem atmosfera i to jak traktuje cię pracodawca . A jest to dobry pracodawca nie mogę nic złego powiedzieć przepracowałam tam trochę i tak naprawdę najlepsze w tej pracy jest to ze słuchacze maja cię za fajna luźna osobę w sekretariacie ich wdzięczność za okazana pomoc jest niesamowita. Po 2 nie pamietam żeby tam pracowała druga Aga wiec niech Pani się zastanowi co pisze i za kogo podaje na tej stronie :)

Gosiak

To dobry pracodawca, nie patrzą tylko żeby się sami nahapać. Idą na rękę w wielu sprawach ,wypłaty zawsze na czas nie ma mobbingu w tej pracy -ja również nie mogę nic złego powiedzieć

Tymkarola

Odrobine więcej szacunku dla pracownika i byłoby wszystko super , bez łapczywości na pieniądze .

emilka89

bardzo dobra firma i traktuje swoich pracowników sprawiedliwie. nic złego na pracodawcę nie powiem

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Długa 46 lok. 3
    31-146 Kraków

Centrum Edukacji Creative Sp. z o.o.