Opinie o Yego Design Sp. z o.o. w Turek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Yego Design Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Yego Design Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yego Design Sp. z o.o. w Turek

Czy pracownicy w Yego Design Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pracownik firmy Nowy wpis

Któż jest zainteresowany? Zawsze można tu wejść, zobaczyć i zapytać.

Anonim Nowy wpis

Jaka jest sytuacja w yego płacą na czas i ile i czy są przyjęcia na szwaczki

M.M.

Firma nie zapewnia zwykłych miar do mierzenia a komuś tu samochód się marzy ty się ciesz żebyś dostał najniższa krajowa przy umowie zlecenie to już będzie coś

VVV Nowy wpis
@M.M.

To tam dają umowę zlecenie?

vvv

Praca od poniedziałku do piątku?

Julia
@vvv

Nie mam pojęcia, ale ostatnio zaczęło wypowiadać się tu całkiem sporo osób, a więc na pewno któraś z nich Ci niedługo odpowie. Jakiś czas temu w Yego Design szukali pracowników działu produkcji. To pracą w takim charakterze jesteś zainteresowany czy może jakąś inną? Daj mi znać.

VVV
@Julia

Hmm ciekawe.. Cały czas się zastanawiam czy tam iść pracować bo też dużo osób wypowiada się negatywnie o tej firmie a ja szukam normalnej pracy bez presji z wypłatami na czas. Jak masz jakas inna propozycje to chętnie ją poznam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Yego Design Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Najniższa krajowa 3000 było można dostać jak się przerobiło wszystkie soboty i niedziele to prawie tyle bylo

Koma

W niedzielę też pracujecie .

Xxx

Tak od dwóch miesięcy na czas spokojnie ta najniższa podstawę można dostac

Oonnnnna

Czy wypłaty sa na czas.i na ile zmian jest praca.

Gregor

Podpowiecie jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Czy warto szukać tu pracy, dadzą radę wyjść z kłopotów?

To jedna z firm w Turku ,która potrafi wykorzystać ludzi,a wypłaty nie potrafią 10 - tego przelać na kąta.Ludzie omijajcie z daleka ta firmę.

Mariusz

Omijajcie? Sam im w (usunięte przez administratora). i ludzi wielu poświęciłeś dla ratowania własnej (usunięte przez administratora) A teraz każesz (usunięte przez administratora) z daleka.

Fredi

Wiem, że firma była w restrukturyzacji, może uda się wyjść z problemów?

XXX

12 .09.18 a wypłat znowu brak, p. Tomek znowu kłamie w żywe oczy że wykonał przelewy, ciekawe komu i gdzie. Pracownicy nie dostali ani grosza. By się wstydziła tak oszukiwać ludzi. OMIJACIE TEN ZAKLAD. (usunięte przez administratora)

Wierzyciel

Brak pieniędzy pracownicy coraz bardziej poirytowani do tej pory nie otrzymali wynagrodzenia za miesiac lipiec. Tylko czekać aż przyjdzie inspekcja i zamknie ten (usunięte przez administratora) jak można tak traktować ludzi nie zapłacić im ich ciężko zarobionych pieniędzy. Najgorsza firma jaka tylko może być ludzie omijajcie z daleka i nie wierzcie w to co mówi szanowna pani prezes - klamczucha żadne jej wypowiedziane słowo nie jest prawdą

XXX

Tam nie ma dnia żeby ktoś nie przyjechał po swoje ciężko zarobione pieniądze. Oszukują ludzi dobrym bajerem że pieniądze będę z dnia na dzień, a tyrać karzą.

Brak wypłat na czas a harować trzeba. Jest 21 sierpnia a ludzie bez kasy na katach niech ktoś się w końcu weźmie za ten (usunięte przez administratora) Nie polecam a warunki pracy jak w prlu.

Tomasz Pawlik

Oszuści!!!!!!od lutego nie zapłacili nam faktur na kwotę 72000 pln ,obecnie jesteśmy na etapie windykacji,zdecydowanie nie polecamy omijać z daleka,Pan Tomasz i szanowna Pani Ula obiecują cuda ....pod warunkiem że potrzebują towar.Mamy nadzieję że kiedyś ktoś Was tak potraktuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Yego Design Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Yego Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yego Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Yego Design Sp. z o.o.
  • Wincentego Milewskiego 9