Opinie o Trust Service Sp. z o.o. w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trust Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trust Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trust Service Sp. z o.o. w Biłgoraj

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Drukarz w Trust Service Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

... Nowy wpis

Rozmowa, na której akceptują wszystkie postawione warunki - płaca, czas pracy itp. Potem wylatujesz - najczęściej dyscyplinarnie - już troje (o tylu wiem) pracowników w ten sposób pożegnało się z nimi. Szkoda czasu na jakiekolwiek kontakty z nimi

Czy można liczyć w Trust Service Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Grzegorz Nowy wpis

ahahahahahaha ! Omijaj tę drukarenkę wizytówek szerokim łukiem - dla własnego spokoju

Trust Service

Witam, Te wpisy o nie płaceniu wynagrodzenia lub innych nieprawidłowościach to jest oczywiste kłamstwo. To co pisze osoba posługująca się nickiem OPORNY jest absolutnym kłamstwem i oszczerstwem. Ten pracownik pracował w naszej drukarni miesiąc i popełnił (w naszej ocenie) przestępstwo za co został zwolniony w trybie natychmiastowym. Postępowanie przeciwko niemu prowadzi Policja. Być może, że wcześniejsze negatywne komentarze pisał ten sam osobnik. Oszczerstwa, które napisał na tym portalu przesyłamy do wykorzystania przez Policję w toczącym się postępowaniu. Zapraszam do kontaktu z naszą firmą.

oporny
@Trust Service

panie HOCHSZTAPLER - Policja to odwiedziła waszą pożal się Boże drukarenkę w celu spisania rzeczy, które (usunięte przez administratora).

Czym w Trust Service Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Grzegorz

DODATKI?! Oni nie płacą pensji!!

Ilona
@Grzegorz

Serio? A do jakiej formy umowy się odnosisz z tym niepłaceniem?

@Ilona

umowa o pracę... Pozew juz w sądzie

Ilona
@Grzegorz

i jak się sprawy z tym mają? firma widziałam w rejestrze, że wciąż aktywna i ciekawa jestem jakie mogą mieć aktualne warunki jeśli o prace chodzi. Normalnie zatrudniają?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Trust Service Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
z.d.a.l.n.y

Zdecydowanie nie polecam.

oporny

Po przepracowaniu miesiąca w drukarni "dobrywydruk", będącej własnością imć hochsztaplera BARA z Biłgoraja, łączę się z przedmówcami - to chory psychicznie człowiek, który żyje z tego, że zatrudnia ludzi i nie wypłaca pensji, zwalnia pod byle pretekstem, więc trzeba nagrywać KAŻDĄ z nim (i jego pokręconą żoną) rozmowę. Pół życia spędza w sądzie, bo kolejka ludzi, których (usunięte przez administratora) jest dość spora - niczym po węgiel z Bogdanki. Jedyne rozwiązanie: pod absolutnie żadnym pozorem nie wchodzić w jakiekolwiek z nim kontakty!!

Poszukuję zatrudnienia jako Drukarz w mieście Lublin. Chcę zarabiać 3800 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Grzegorz

Dobra rada: po prostu unikać tej firmy!

spawarka

Zwykli (usunięte przez administratora) - godzą się na każde warunki pracownika, po czym pod byle pretekstem zwalniają nie wypłacając wynagrodzenia. Nagrywać WSZYSTKIE rozmowy z nimi!

Zostaw merytoryczną opinię o Trust Service Sp. z o.o. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Trust Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trust Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trust Service Sp. z o.o.?

Trust Service Sp. z o.o.