Opinie o Carcenter & Finance Sp. z o.o. w Koziegłowy wlkp

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carcenter & Finance Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carcenter & Finance Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carcenter & Finance Sp. z o.o. w Koziegłowy wlkp

Wojciech Klemczak Nowy wpis

Zostalem (usunięte przez administratora) przez wlaciciela ktory przywlaszczyl cala kwote 18 tys.z odszkodowania za moja szkode i niestety musialem skierowac sprawe na droge sadowa,teraz oczekuje na rozprawe. Wlasciciele sprzedali nieruchomosc w Kozich Glowach gdzie znajdowala sie siedziba firmy i zmienili numery telefonow,ukrywaja sie!

Andrzej Nowacki Nowy wpis

To zwykly (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wiele spraw w sadzie z klientami jest scigany przez kilku komornikow! Obecnie siedziba firmy w Kozich Glowach na ulicy Lipowej 1 sprzedana ,a wlasciciel po wyjsciu z wiezienia sie ukrywa przed wierzycielami! Moja sprawa i jeszcze kilku klientow w sadzie! Przywlaszczyl kilkaset zlotych z ubezpieczalni za szkody klientow ktorych nie rozliczyl! Mamy nadzieje wkrotce go wciagnac z dziury i dojechac! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY I PERSONY!!!

Jaka umowa obowiązuje w Carcenter & Finance Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę

Krzysztof
@Pracodawca

Potem jest umowa na rok, czy jak to wygląda?

@Krzysztof

Tak

Stefan
@.

Czyli nadal czasowa? Nie można dostać na czas nieokreślony żeby zrobiło się bardziej stabilnie?

On
@Stefan

Najwyraźniej nie bardzo.

Elżbieta
@.

A po tej rocznej jak dalej umowy wyglądają?

pracodawca Nowy wpis
@Stefan

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego lub na mail carcenter@onet.eu

Czy nowo zatrudnione osoby w Carcenter & Finance Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracodawca Nowy wpis

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego lub mail na adres carcenter@onet.eu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carcenter & Finance Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Czy Carcenter & Finance Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

pracodawca

Nie organizujemy staży.

Jestem bardzo zadowolona. Auto solidnie naprawione i przywiezione pod dom. POLECAM!

yhm
@Monika

A na czym polega ta solidność naprawy?

nie nie nie

LUDZIE !!! Po pierwsze czytajcie dokładnie co dają wam do podpisu. A następnie po przeczytaniu UCIEKAJCIE z tamtąd, Chyba że nie zależy wam na pieniądzach.

Uwaga

Uwaga!!!! (usunięte przez administratora) Podpisanie z nimi jakiejkolwiek umowy wiąże się z tym, że stracimy pieniądze w razie jakiegoś odszkodowania. Sprawa w prokuraturze!! Ostrzegam przed oszustami!

Magda

Jestem zadowolona. Szybko i dobrze.

...

Wszystko ok. Polecam

Renault megane

Śmiało mogę polecić ten serwis!

Klient

Jeśli chodzi o samą naprawę mojego samochodu to jestem zadowolony ale jeśli chodzi o kontakt to czasami trochę utrudniony tj. Numer ciągle zajęty i ciężko się dodzwonić. Tak ogólnie ok. Polecem!!

Xxx

Mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych i szybko fachowo. Serwis również ok. POLECAM

Artur

A jak z przestrzeganiem bhp?

KonderakCwel
@Artur

Brak

Klient BMW

Zadowolony. POLECAM!

Fiat

Dziękuję za dobrze naprawiony samochód. Pozdrawiam.

Mateusz

Ludzie bez sumienia niech w końcu zajmie się nimi policja!!!!

Klient

Wczoraj odebrałem auto z tego serwisu i szczerze jestem zadowolony. Nie dosyć że ogarnięte fachowo to co było uszkodzone z wypadku to jeszcze dodatkowo pogadałem się z Panem Pawłem że w cenie pomaluje mi dwa elementy z tylu , które nie miały żadnego związku ze szkoda. Nie musiałem już nic za to zapłacić. Auto ogólnie naprawione w 6 tyg. Biorąc pod uwage że 2 tyg firma była zamknięta z powodu kwarantanny , to uważam że szybko się spirali z takimi uszkodzeniami jakie miałem w swoim pojeździe A nie było ich mało. Polecam

Mercedes

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu prac wykonanych w tym serwisie. Auto zastępcze przywiezione pod dom tak jak i odebrane. Samochód wysokiej klasy (Nowy, roczny) Sama napawa mojego pojazdu przebiegła zgodnie z technologią , auto naprawione na orginalnych częściach. Polecam

Zadowolona Pani.

Serwis godny polecenia. Auto naprawione , o dane czyste A nie tak jak ostatnio gdy miałam kolizję, oddane było brudne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Z czystym sumieniem polecam. Pozdr.

klient
@Zadowolona Pani.

chyba osoba bez sumienia to pisała

Zostaw merytoryczną opinię o Carcenter & Finance Sp. z o.o. - Koziegłowy wlkp

• Jak się pracuje w Carcenter & Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carcenter & Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carcenter & Finance Sp. z o.o.?

Carcenter & Finance Sp. z o.o.