Opinie o Apex Digital Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apex Digital Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Apex Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apex Digital Sp. z o.o. w Katowice

Natka Nowy wpis

Hej, jakieś oferty pracy jeszcze są publikowane przez nich? Próbuję swoich sił w okolicznych firmach, a ich strona internetowa już nie istnieje. Ktoś wie co się stało, może nazwę zmienili albo po prostu domena jest inna i stąd brak informacji?

Nowa

Zaczęłam pracę 1 czerwca. Na początku czytając te opinie miałam pewne obawy. Teraz muszę przyznać że zupełnie bezpodstawne. Opinie negatywne są z pewnością osób którym nie wyszło. Sympatyczna rekrutująca wszystko dokładnie objaśniła. Praca lekka i przyjemna. Pomocni menadżerzy. Polecam.

H Nowy wpis
@Nowa

Niektóre opinie są w punkt, atmosfera jest różna chyba zależy od miasta ale ja nie mam dobrych wspomnien

nick Nowy wpis

Firma obiecuje dobre zarobki a gdy tylko noga powinie się nie z twojej winy - obcinają pensje i strzelają focha Nie jest to fair gdy ktoś faktycznie ma powód ....... Zero empatii dla nowych pracowników, łatwo da się wyczuć faworyzacje

user00000 Nowy wpis

Firma zawsze traktuje każdego równo bez względu na płeć Skąd takie pytanie? czy wydarzyło się coś co sprawiło że masz wątpliwosci ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apex Digital Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Pomyłka

Kompletna ściema i (usunięte przez administratora) Podpisuje się umowę, której nigdzie nie zgłaszają. Nic tylko zgłosić do PIPu. Nawet PITu nie dostaje się! (usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracownika.

Agata
@Pomyłka

Bardzo ciekawe. Pracuję od połowy zeszłego roku, PIT dostałam jak zresztą wszyscy w biurze. Czyżby konkurencja?

@Agata

Że gdzie pracowałaś? W biurze? Przecież tam poza ciasnymi pokojami z sekskamerami nie ma nic więcej.

@Agata

Ja również otrzymałam PIT. Za ten rok również otrzymam większość z tych opinii to są brednie ????

Z czystym sumieniem polecam fajne zarobki super atmosfera premia dla najlepszych Dobre warunki Dziękuję za współpracę :)

Anna Dymbała

Polecam współpracę z firma :) Dobre zarobki, fajna atmosfera, dobre warunki umowy

Agnieszka
@Anna Dymbała

A długo już tam pracujesz? Od razu dostałaś umowę o prace? Dobre zarobki a są tez jakies dodatki do podstawy? Wiesz jakieś premie czy benefity.

Anna Dymbała
@Agnieszka

Zaczęłam z początkiem tego roku. Umowa po okresie próbnym. Zarobki zależne od twojego zaanagażowania i chęci do pracy, bez dodatków do podstawy lecz fajne premie.

Oszukana

Obiecują cuda a nic tak naprawdę nie ma zarobki marne. Za miesiąc pracy zarobiłam 180 złoty. Wyzysk. Nie polecam.

Załamana

Niesamowite zamieszanie? Pani umówiła sie ze mną na konkretna godzinę (w trakcie naszej pierwszej rozmowy) aby następnie dogadać się odnośnie pracy na evencie oraz opowiedzieć mi o pracy u nich. Po wejściu do budynku, zastałam panią bez butów która powitała mnie słowami "co ja tutaj właściwie robię", po grzecznym wyjaśnieniu że miałam dowiedzieć się o pracy na evencie i wypowiedzeniu jego nazwy pani zapytała "co to jest?" Po kolejnych dwóch telefonach oraz przedstawieniu mnie jako "blondynka" nic nowego się nie okazało, kobieta jakby o evencie nic nie wiedziała. Jeżeli ta firma to nie scam, to jest bardzo nieprofesjonalna i nie polecam kontaktu z nią.

@Załamana

To nie scam tam po prostu pracują dziewczyny które się rozbierają przed kamerą.

Uważajcie

Te wszystkie zamieszone tutaj pozytywne komentarze są sztuczne i nawet nie dotyczą tego czym zajmuje się firma. To nie jest iT tylko czat, rozmawiasz z ludźmi w obskurnym pokoju którzy płacą za to abyśmy się przed nimi rozbierała. Taki publiczny onlyfans. Dodam również że na spotkaniu będą starali się wyłudzić od ciebie twoje dane, ciekawe po co.

Barbara

Czy aktualnie w firmie jest prowadzony nowy nabór na pracowników? Ktoś się może orientuje? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Dawno nikt się tu nie udzielał a ja jestem zainteresowana jak wygląda praca u nich.

Inter

A te vido rozmowy To w krakowie

Bogumił

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że konkurencja dlatego inspiruje do oskarżania firmy.

Tosha

byłam na rozmowie w oddziale w Warszawie. OKROPNE KŁAMSTWA, MRZONKI O ZAROBKACH, niby zwykłe kamerki do gadania, niby tylko czat, niby miał być to rodzaj tindera, sam regulamin tak mówił, a ta praca koło czatowania na tinderze nawet nie stała !!!!!!!! TO NIE JEST NORMALNE. KŁAMAĆ I WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD. SKANDAL. SKANDAL!!!!!!

Mik8

Katowice- wieje tam dziwnym chlodem. Jeśli chodzi o Krakow,wspaniali ludzie,dobra atmosfera,wiele dziedzin i możliwości praktyk. Firmy nie mają ze sobą nic wspólnego.

Ola
@Mik8

Pracowałam w Krakowie... praca na seks kamerkach. Jak się nie rozbierzesz to nie zarobisz... Dziewczyny robiły tam wszystko za pieniądze ...

Agata
@Ola

Skopiuję wypowiedź koleżanki z dołu: Jeśli nie potrafisz zainteresować osoby po drugiej stronie inaczej, niż rozbierając się to gratuluję ;-) @Ciekawa - tak jak pisze koleżanka niezadowolona i ja się z tym zupełnie zgadzam - wszystko zależy od Ciebie. O ile ja dobrze zrozumiałam koncepcję tych czatów, jest tam mnóstwo ludzi z całego świata i jasne, spora część z nich to faceci. Faceci, którzy preferują życie wirtualne, są samotni, nie wiem może boją się świata rzeczywistego.. jak ja zarabiałam? Rozmawiając z nimi. W życiu im nic nie pokazałam, to wbrew moim zasadom. Oczywiście niejeden chciał zobaczyć, ale czy w świecie rzeczywistym to nie działa tak samo? Wielokrotnie w klubie, w barze czy na ulicy nie czułyście dziewczyny wzroku facetów na sobie? Tam chyba działa to tak samo, tylko z racji faktu, że jesteśmy w internecie każdy może napisać co mu się podoba i w najgorszym razie wyjść z pokoju. Faceci tam liczą na naiwne dziewczyny - rzucają hasłami typu pokaż to pokaż tamto i licząc na szybki zarobek te właśnie naiwne dziewczyny tracą cholernie dużo... pokazując im to czego chcą przegrywamy. Myślę, że każda z nas w rzeczywistości popełniła kiedyś ten błąd, że za szybko pozwoliła facetowi na jakiś krok. Nie mówiąc już o jakiejś przygodnej nocy z baru czy klubu. Facet kiedy OD RAZU dostanie czego chce przestaje się już nami interesować. Zaliczyłem. Mam to. Następna. Tak samo jest w internecie. NIE POKAZUJĄC, NIE DAJĄC im tego co chcieliby zobaczyć zyskujesz znacznie więcej, zyskujesz zainteresowanie, zyskujesz ich regularne powroty i regularne zostawianie tipów no i tym samym fajną wypłatę. Warunek - musisz ich czymś zainteresować. Musisz mieć osobowość i musisz potrafić rozmawiać z ludźmi. Ja potrafiłam i ja zarabiałam. Poza tym ta praca dała mi coś jeszcze - PEWNOŚĆ SIEBIE. Zrozumiałam, że każdy ma jakieś niedoskonałości (ja np. zawsze miałam kompleks nosa) i mimo tego może czuć się pięknie. Dziewczyny, ta praca naprawdę może być fajna i przyjemna, jeśli wykonuje się ją w oparciu o swoje własne zasady moralne. Na pewno można fajnie zarobić, poznać fajnych ludzi no i miło spędzić czas. No ale pewnie to nie praca dla każdego.

Ola
@Agata

Pozytywne komentarze od właścicieli firmy... Uważajcie dziewczyny to są seks kamerki

tosha

POTWIERDZAM

Ananas123

dobre miejsce POLECAM

Wojciech
@Ananas123

Dlaczego polecasz Apex Digital, co wpłynęło na tak pozytywną opinię? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka, ciekaw jestem co konkretnie sprawiło, że oceniasz firmę na plus- zarobki, atmosfera, a może coś innego? Daj znać koniecznie.

Aga_1991

wszsytko gra! dzieki za ostatni rok wspolpracy, do zobaczenia na jakichs targach w Niemczech! :)

Polecam

polecam to eksperci

Urszula
@Polecam

Polecasz skorzystanie z usług IT, czy pracę u nich? Miałeś styczność z Apex Digital jako pracownik? Warto złożyć aplikację?

Nicole

Dzięki nim zaczęłam przygodę ze sprzedażą. Mega fajni ludzie, szybki przyjemny proces, fajne zarobki. Polecam!

Robert

Mogę tylko podpisać się pod takimi opiniami, polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Apex Digital Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Apex Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apex Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apex Digital Sp. z o.o.?

Apex Digital Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Modelarska 7 lok. 10
    40-142 Katowice