Opinie o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TD System Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TD System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Solidny

Kochani rodacy. Od dobrze poinformowanie osoby wiem że to całe wezwanie do opłaty to LIPA! Firma działa na zasadzie kto się obsra i zapłaci a kto oleje to totalnie nic mu nie zrobią bo nie mają umocowania prawnego. Przykład: jeżeli policjant wypisuje mandat Ty się musisz podpisać pod nim, mało tego jeżeli ten policjant się pomyli coś przekręci np. Pesel, imię cokolwiek ty nie zapłacisz to On musi go uregulować. Ja osobiście się tym ich wezwaniem nie przejmuję sam mam 2 jedno z 08. 02.2019 i jedno z 21.10.2019 i kochani Nic totalna cisza w tym temacie......

Aga84

Dziś podjechałem do Biedronki dosłownie na 10 minut ciemno lało jak z cebra pierwszy raz w tym miejscu przychodzę po 10 minutach i wezwanie do zapłaty 90 zł podchodzi do mnie gość z innego auta i mówi że zaczaił się na mnie bo rejestracja z Mikołowa a to w Tychach było to kasujemy mówi że czekał pół godziny i kontroler czyhał na inne numeru rejestracyjne co mam zrobić pomóżcie

Grzegorz

No ja dzisiaj w Aldi na 1000 leciu robiłem zakupy. Maszynka nie działała to wszedłem zrobiłem zakupy (paragon mam) wychodzą że sklepu mac 15 minut mnie nie było i co ? I karteczka że do 7 dni 90 zeta. Potem znajomi mi powiedzieli że maszynka może działała ale że naciskałem klawisze przez rękaw bo koronawirus to mogły dlatego nie reagować. Napisałem do ALDI reklamacje, paragon ze sklepu mam. Tu mamy nie dotykać guzików w tramwajach i sygnalizacji lacic tylko korta a tu ALDI przed wejściem do sklepu spożywczego nakazuje poczestowac się koronawirusem bo jak nie to 90 zeta . SKANDAL !!!!!

Nikola

Słuchajcie sami jesteście sobie winni napisane jest jak byk. Pobierz darmowy bilet do kogo macie pretensje? To praca jak każda inna . I mam to gdzieś ze spłynie na mnie fala hejterowskiego gowna . firma Td system jest rzetelną firmą. Mi bez problemu anulowano mandat. Jak również mojemu teściowi i koledze. Wasz blad macie przywilej parkowania na 90 min bezpłatnie to się cieszcie i przestrzegajcie zasad i sprawdzajcie czy bilet jest na danyn widocznym miejscu.

Klient87 Nowy wpis
Klient

Firma APCOA Parking, podobna do TD System, mniej restrykcyjna w stosunku do klientów - do nie dawna. Też przestali anulować wezwania po złożeniu reklamacji z dołączeniem ważnego paragonu czy biletu. Coraz więcej takich przypadków. Sprawy trzeba zgłaszać do UOKiK. Wcześniej 95% reklamacji (z załączonym dowodem - podstawami) została anulowana, dzisiaj jest to 50/50.

TEXAS Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Są tutaj osoby, które spotkały się z firmą APCOA Parking, która coraz bardziej przypomina TD System pod względem zatrudnienia oraz skubania klientów..? Jeżeli tak to również powinny zgłaszać sprawę do UOKIK.

Renata

Dawno nie wypowiadały się tutaj osoby, które były lub są zatrudnione w TD System. Na czym polega specyfika tej pracy? Czy są ściśle określone dni i godziny pracy, a może grafik jest elastyczny? Dajcie znać, jak ta kwestia wygląda w TD System!

@Renata

zarobki zależą od liczby wykonanych zdjęć. Solidność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków w tej pracy, innymi słowy wydajność zależy rownież od pomysłowości. Parkujący samochód z "sennym" pasażerem lub "reklama mleka" jak z Vabank to niektóre wskazówki. Na pracowników nadają się byli policjanci drogówki, zwolnieni za łapówki

Roman
@Renata

Praca od poniedziałku do soboty. Musisz chodzić po 3 4 razy na parking. Umowa zlecenie. Ciągle dzwonią z biura że mało wezwań, jak nie wyrobisz normy to zwalniają. Ogólnie nie polecam.

Dumbo Nowy wpis
@Roman

W umowie nie ma nic o normie, rozwiniesz?

Moriii
Kandydat

Fałszują czas pracy nie wypłacają wynagrodzenia w terminie oraz kwoty z umowy, omijać z daleka gdy dzwonisz upomnieć się o swoje nie odbierają telefonu

Iza Nowy wpis
@Moriii

A i tak mają pełno ogłoszeń o pracę. Wystarczy zobaczyć na olx i te adresy omijać szerokim łukiem.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko KONTROLER PARKINGU w firmie TD System Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Moriii
Kandydat

Nie polecam jak pracodawcy zastanów się dwa razy obiecują obiecują a gdy nadchodzi czas wypłaty fałszują ewidencję godzin i wypłacają polowe wynagrodzenia omijać z daleka

KijMaDwaKonce
Klient

Hahaha, nie ma to jak wręczający mandaty sami karę otrzymal xd szary obywatel nie mógł się odwoływać a jakiś prezesik td srakstems płacze w swoich oświadczeniach że jacy to oni grzeczni i niewinni xd brawo!

Decyzja UOKiK
Klient

Decyzja UOKiK potwierdza, że działania TD System były niezgodne z prawem - (usunięte przez administratora) Infolinia nic nie może, brak osób kompetentnych, nikt nic nie wie. Rozbój w biały dzień,.

Maciej

Dostałem mandat parking biedronki. Słusznie bo nie widzialem tablicy z regulaminem opłat. Mandat został w aucie. Opłaciłem 90zł po 10 dniach a nie po 7 dniach. Pisać coś do nich czy już to olać? Dodam, że nie mogłem opłacić wcześniej, bo "kwarantanna" i takie czasy delikatnie mówiąc.

@Maciej

Nie no KONIECZNIE DOPŁAĆ brakującą kwotę. Przecież 90 zł jest do 7 dni a Ty zapłaciłeś po10 dniach. Słusznie było by jeszcze do nich napisać i przeprosić ewentualnie spytaj się czy NIC SIĘ NIE STAŁO. Napisz koniecznie Nam tu na forum gdzie takie barany jak Ty mieszkają?

@Ekstra gość

odpisz ty trollu tds, co ma ten czlowiek dalej robic. gdzie ma pisac, podaj mu wzory skarg do uokiku itd

@nadzieja

Czy nie zrozumiałaś ironi z mojej strony? Co mam mu pisać co ma zrobić skoro sam napisał że SŁUSZNIE dostał "mandat"? A Tobie radzę czytać ze zrozumieniem i proszę nie przypisywać mnie do środowiska związanego z tds..... Zauważyłem że to Ty bardzo się udzielasz lecz twoje intencje w niektórych postach budzą pewne wątpliwości.....

mix

Panie Janie podszywa się Pan i obraża nie mam zamiaru karmić takich jak Pan. Wiec nie będę się zniżał do Pańskiego poziomu.

@Ekstra gość

jakiś właśnie gość podszył się pod mój nick - niestety ja walczę z tdsystem i to ostro z całą grupą na FB i nasze działania dają efekt w postaci anulowań nawet z parkingów pod Aldim

KAYABA
@Maciej

Zapłaciłeś, to się ciesz. Wspomogłeś złodziei. Ode mnie ani grosza za śmiecia parkingowego nie dostaną.

Perioza
@Maciej

Jesteś naiwniakiem. Też dostałem wezwanie i ma je głęboko w (usunięte przez administratora) Oznakowanie parkingow i przepływ informacji oraz chowający się chloposzek aby nikt się nie zczail że trzeba pobrać bilet.Dlatego jeżdżę teraz do Lidla aby nie wspierać (usunięte przez administratora)z biedronki i ich (usunięte przez administratora)

joanna
@Nadzieja

witam, dostałam w warszawie na sytej mandat bo przy parkowaniu nie ma informacji, iż po wejściu do sklepu trzeba znaleźć tablet i tam wbić swój numer rej. mandat jest na kwotę 150złotych od firmy atpark. co robić w takiej sytuacji?

Figlarny
@joanna

przeciez na znakach jest napisane ze 180min za darmo po zarejestrowaniu sie w tablecie. czy nie umiesz czytac co jest na znakach?? to jak ty jezdzisz? skad masz prawko? wjezdzasz tez pod zakazy i pod prad?? tam tez nie patrzysz na znaki? a w strefie miejskiej tez nie wiesz ze trzeba isc do parkomatu bo zle oznakowanie i nie widoczne parkomaty?? czym ty jezdzisz? zapewne bmw

ann
@Figlarny

Od żywieckiej znak o parkingu jest dla pieszych. Tak by wjeżdżający go nie poczytali

Gosia
@Nadzieja

Chętnie się podłączę mam problem mandat parking Full Market Rzeszów

Karola98
@Gosia

Również dostalam tam dzis "mandat" informujący ze stoje na jakimś miejscu wynajmowanym gdzie oznakowania było brak... placi to Pani ?

Piotr
@Karola98

Nic nie płacić tylko proszę pisać reklamacje do biedronki

Klient123
Klient

Jaki sens jest, aby markety wynajmowały takie firmy jak TD System? Dana placówka płaci firmie za to, że taki TD System wystawia (mandaty) i odstrasza klientów. Sklep na tym traci bo będą ludzie coraz mniej kupować, dodatkowo tak jak pisałem płacą dodatkowo TDS. Teraz zwracają pieniądze ludziom. Po co to wszystko? Nie rozumiem tego...

sekuritate
@Klient123

Markety nie wynajmują te firmy tylko oddają im te parkingi w dzierżawę. Firmy typu TD system robią sobie co chcą i maja do tego prawo. Klienci nie wiedza o tym i parkują jakby to były parkingi ogólnodostępne. Tymczasem są to najdroższe płatne parkingi w okolicy, Biznes jest na tym by ludzie nie byli świadomi na jakich zasadach są prowadzone parkingi. Po otrzymaniu opłaty zapłacili lub w odpowiedzi na reklamacje podali wszystkie swoje dane.

Klient123
@sekuritate

O to mi chodzi, może źle się wyraziłem. Np. Biedronka oddaje w dzierżawę parking firmie TDS lub jej podobnej. Biedronka płaci za obsługę parkingu, a w zamian za to TDS odstrasza im klientów. Bo mało kto, co otrzymał mandat na prawie stówę wróci do tego sklepu. Przez co na parkingu robi się pusto. Może i da się załatwić wszystko paragonem a reklamacja jest prosta, ale większość ludzi o tym nie wie.

Iza
@sekuritate

Pisz do td system żeby oddali kasę która wpłaciłeś. Oddają wszystkim którzy się o to upominają. Wejdź na stronę poszkodowani przez td system na fb tam dowiesz się szczegółów

Karolina
@Klient123

Pisz reklamacje do biedronki i nie płac a jak zapłaciłeś to nalegaj o zwrot. ODDAJĄ WSZYSTKIM TYLKO TRZEBA MĘCZYĆ BIEDRE.

Bogdan
Klient

Biedronka, ah Biedronka ???? Parking pod Biedronką ???? to miejsce, gdzie można dostać wezwanie do uiszczenia opłaty parkingowej 90 zł / 150 zł, mimo pobrania biletu parkingowego i wstawienia go na tylną szybę zamiast za przednią, w celu ułatwienia pracy kontrolera, bo przód samochodu nad trawnikiem i pomiędzy samochodem oraz wnęką na wózki. Mój błąd (powinien być za przednią szybą), ale kontroler TD System to chyba jakiś nadgorliwy typ, bo bilet był bardzo dobrze widoczny dla wszystkich na tylnej szybie za wycieraczką (tył auta skierowany w stronę sklepu, na drodze gdzie chodzą ludzie i jeżdżą auta, przód auta zaś pomiędzy innym autem wózkami i trawnikiem - nikt tam nie chodzi). Celowo nie dałem biletu za przednią szybę, bo kontroler musiałby niemal wejść na trawnik, by odczytać co jest wydrukowane, wchodząc najpierw pomiędzy samochody, a z tyłu miał na tacy... Pamiętaj, by zawsze bilet parkingowy umieszczać tam, gdzie wymaga tego regulamin parkingu lub jest to napisane na bilecie. Bo potem szkoda czasu na nerwy, reklamacje. Może mój post, film spowoduje, że nie znajdziesz się w podobnej sytuacji przy okazji szybkich zakupów. Bo przecież kto z nas czyta regulaminy parkingowe lub całą treść biletu, gdy jedziemy na zakupy... no może są tacy, jednak domyślnie wiemy, by wziąć bilet i dać na/za szybę, ale jednak trzeba robić dokładnie tak, jak wymaga tego regulamin. Czyli najczęściej lub zawsze, ZA PRZEDNIĄ SZYBĄ W DOBRZE WIDOCZNYM MIEJSCU. Ps. na parkingu byłem co najwyżej 15 minut... Szybki kontroler w Bytomiu działa ???? Pozdrowienia dla kontrolera 022 z firmy TD SYSTEM z Bielska Białej ????. Ps. mieliście jakieś ciekawe sytuacje z parkingami, opłatami, wezwaniami? Pozdrawiam ???? (usunięte przez administratora) #BIEDRONKA #PARKING #WEZWANIE #BILET

Tobi

Niezwłocznie po zatrzymaniu się na parkingu należy podejść do parkomatu i pobrać bilet, tłumaczenia "Ale ja tylko na minutę" / "ja i tak wiem że 90 minut bez opłat to po co mam drukować" / "przecież ja siedzę w aucie" itp. Nie są uwzględniane... regulamin wynajmu miejsca parkingowego paragraf 4.1... mimo to ludzie dalej zatrzymują się i myślą że oni są jacyś lepsi czy coś i bilety ich nie obowiązują... albo wydrukujesz sobie bilet sam na 90 min + 60 min za każde 2 zł albo kontroler wydrukuje ci bilet na cały dzień za kwotę 90 zł. Z mandatem możesz już stać do następnego dnia do 7:00, głupie gadki w stylu "on to się po krzakach ukrywa" cóż... nie wiem jak inni kontrolerzy ale ja zawsze najpierw wykonuje obchód dookoła parkingu rejestrując gdzie stoii auto bez biletu, po pierwszym obejrzeniu samochodów daje jeszcze minutę lub dwie i przechodzę do drugiego etapu czyli powrotu do aut z które nie miały biletów i jeśli dalej nie ma biletu to zaraz będzie miał więc zawsze masz minimum ok. 5 min+ na wydrukowanie biletu... czasem nawet więcej jak jest dużo aut. Nie możliwe jest otrzymanie mandatu gdy parkomat jest nieczynny, zepsuty parkomat można również zgłosić go działu technicznego lub do biura 33 400 00 14 kontakt na stronie td system.

@Tobi

odezwał się st. asystent ze Start-up'u TDS po wyższych studiów na kierunku "Gotowanie na gazie". Ponieważ szalety miejskie przyjmuja do pracy tylko absolwentów "Wyższej szkoły materaców i ścielenia łóżek", powyższą pracę można uzyskać jedynie po kierunku "gotowania"

Ewelina
@Tobi

Współczuję takiego zawodu, wykorzystywanie że ktoś się zagapi, albo spieszy, obrzydlistwo

Czy firma TD System Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Edward
@Solidny

Witam. Również z moich informacji tak to wygląda. Firma to typowy straszak na tych klientów którzy wolą zapłacić bo się boją walczyć o swoje prawa. Ja w października 2018 coś takiego znalazłem za wycieraczka samochodu. Co z tym zrobiłem? A wyrzuciłem do kosza z biedronki. Do dnia dzisiejszego nie jestem ani u komornika ani w sądzie nie byłem. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

@Solidny

Dokładnie tak. Dlatego ja nie zapłaciłem. Sąsiad również i zaprzestal8śmy robienia zakupów w Biedrze. Więc prawdziwy odstrasza z na klientów, którzy odchodzą od zakupów w Biedrze. Tak samo całe to pisanie reklamacji to lipa i lepiej jest wyrzucić do kosza wezwanie niż pisać reklamację, czy to do TumanówDebiliSystemowych, czy to do Biedry.

XXX
@Solidny

Solidny objawiłeś prawdę nad prawdami. Radzę Ci abyś uważał na seryjnego samobójcę ???? Rzeczywiście jeżeli popełnisz wykroczenie możesz mandat przyjąć bądź iść do sądu. W tej sytuacji jeżeli byłaby zgodna z literą prawa polskiego to ciec pod stonką powinien Cię poinformować że źle zrobiłeś i albo na miejscu się zgadzasz na karę i regulujesz to u niego bądź w parkomacie a jeżeli nie to rusza proces egzekucyjny. Tak samo jak jest to w komunikacji miejskiej... A karteczkę za wycieraczką zawsze może wiatr porwać ???????????? Nie ma się czym ani też kim przejmować. Tak mi doradzono tak też zrobiłem prawie rok temu i tydzień temu też. Zresztą zasada jest prosta złapią Cię za rękę mówisz że to nie twoja ręką.... Polska to dziki kraj dlatego takie foremki czują się bezkarnie i ponad prawem. Wszystkiego dobrego dla "poszkodowanych"

Lara
@wojt

Ja też odwołania nie pisałam od maja nic nie dostałam.

@Solidny

Ludzie czym się przejmujecie? Czas tracicie na jakieś odwołania. Napisało tu parę osób jak to wygląda. Pisze wyraźnie parking darmowy dla klientów biedronki. Robię zakupy chowam paragon i w razie potrzeby trzymam go na dowód. A jakieś tam bilety kary..... Kochani wierzycie we wszystko co Wam się powie. Kiedyś taki był co każdemu 100 milionów obiecał jak będzie prezydentem.... Szczerze ten Td system to niezły wałek jest siedzą cicho i kasę trzepia od biednych wystraszonych klientów co uwieżyli że karteczki z napisem wezwanie do zapłaty to jest mandat i cza go szybko zapłacić bo tero chcą ino 90 zł potem to będzie 150 a może i więcej..... LUDZIE NIE BĄDŹCIE NAIWNI!!!!!

Nowa
@Solidny

Zdaję się na Ciebie. Biletu nie mam bo nie wiedziałam. Paragon sobie zostawię żeby muc udowodnić że byłam klientka w tym czasie. Kartą płaciłam także też mi nie powiedzą że ze śmietnika wyciągnąłam. Dzięki za dodanie pewności i odwagi w działaniu. Pozdrawiam

Egoista
@Solidny

Ja nie dam im ani grosza! Kolega w kancelarii adwokackiej pracuje i powiedział mi że mam się nie przejmować bo wszystko co mogą mi zrobić to pocałować mnie w 4 litery. Ewentualnie mogę pozwolić im skoczyć....... Niech spierd........

Daro79
@Edward

100 % racji. Popieram i zgadzam się. Robiąc zakupy w Biedronce nie wspierasz polskiego interesu jak to się większości wydaje. Zyski płyną Kochani do Portugalii. DLATEGO W (usunięte przez administratora) MAJĄ WASZE ŻALE, LAMENTY. OKRADAJA NIE SWOJE SPOŁECZEŃSTWO TYLKO CUDZE. A POLAK JAK TO POLAK Z KAŻDYM SIĘ POTRAFI UŁOŻYĆ JEŚLI MU KAPSE SIĘ NABIJA. POMIMO TEGO ŻE SPOSÓB W JAKIM TO ROBIĄ JEST PORAŻAJACY I KRZYWDZACY.....

miła
 Problem
@Solidny

to się zdziwisz bo rozpoczeli windykację nieopłaconych wezwań. Poczytaj trochę w internecie

Daniel
@Solidny

To się zdziwisz jak przyjdzie przedsądowe wezwanie do zapłaty. Też olałem temat i zamiast 90 teraz place prawie 190 PLN a wezwanie było z 2018. Ponoć windykować mogą 3 lata wstecz.

@Daniel

Dawno mnie tu nie było właśnie zauważam że od kilku dni jakiś wysyp tych wezwań - zanim zapłacicie piszcie dzwońcie do Rzecznika Klienta Biedronki - kilku osobom mimo otrzymania wezwania przedsądowego zostały one anulowane przez Biedronkę. Próbujcie walczyć o swoje prawa. Jak ktos wspomniał przez 3 lata mogą się upominać o swoje niestety a ostatnio ida po najniższej linii oporu i wysyłają te swoje smieszna wezwania przedsądowe - to czemu nie dają szans zwykłym wezwaniem, nie dociera do nich że człowiek nie jest sprinterem i nie biega po bilet tylko po niego idzie jak wie że wogóle trzeba go pobrać Próbujcie pisać i nagłaśniać problem na fanpage Biedronki - przez tą stronę Biedronka prędzej wykazuje chęć pomocy Powodzenia Na facebooku jest strona poszkodowanych przez TDSystem - proszę poczytajcie opinie osób w takiej samej sytuacji - zanim szybko wpłacicie nieuczciwemu zarządcy Zapraszam: (usunięte przez administratora)

Radek
@Solidny

Lipę to będziesz miał w kieszeni kiedy będziesz musiał zapłacić po prawie 190 pln za wezwanie. Ruszyli pełną parą z przedsądowymi wezwaniami. Sam dostałem po 2 latach. Wszyscy wtedy pisali nie płać bo po co. Dziś dziękuję za te wszystkie rady.

Kinga
@wojt

Wojt przyjdzie i czas na Ciebie :))

Elżbieta
@XXX

xxx Twoje podejście do życia to jak kraść zabijać a i tak nic Ci nie zrobią. Obyś się na tym nie przejechał. Karma wraca pamiętaj !

Dariusz
@Solidny

http://tdsystem.com.pl/oswiadczenie Przeczytaj, później komentuj. Jasno piszą, że rozpoczęli proces windykacji i żadnych starych wezwań przedsądowych nie anulują.

@Dariusz

a co mają napisać że anulują ? nie wiem co o tym myśleć, że tak nagle obudzili się i wysyłają - nawet jak ktoś napisał z 2018 r.? Czyli co ? z tego wynika, że to Biedronka wprowadzała w błąd i mimo że ludziom anulowała to TDSystem tego nie zrobił? Co oni mają za dziwną umowę, ciągle mnie zastanawia rola Biedronki w tym wszystkim .....

Dariusz
@LuPPa

Na grupie poszkodowani td system jest pełno takich osób, że biedra anulowała a td nie bo zasłaniają się umowa. Ponoć mają 3 lata na windykacje zobowiązania. Zastanawiam się czy Biedronka nie wysyłała automatycznej odpowiedzi a teraz, zrobił się dym i nie wiedzą jak z tego wybrnac.

@Dariusz

dym zrobił się od czasu założenia grupy poszkodowanych - zauważ że w sierpniu br powołano rzecznika klienta biedronki który jest władny anulować te wezwania do opłaty dodatkowej oraz wezwania przedsądowe - jak byłeś na grupie to jak pamietam dwa przypadki wezwań przedsądowych w ostatnich dniach były anulowane. Nie wiem tylko czy jest anulowana cala wartość wezwania przez Biedronkę bo ktoś mi pisał, że anulowali opłatę dodatkową a nie wiem co z kosztem opłaty za CEPIK i koszty wysłania wezwania Tak czy inaczej warto o to popytać w Biedronce ja tego za nikogo nie zrobię - sami walczcie o swoje Zauważcie też że pażdzierniku był spokój, a nagle taki wysyp przedsądowych wezwań? Coś jest że poczuli się znów pewni siebie, bo czemu wcześniej do ludzi nie wysyłali takich wezwań skoro piszą, że procedurę rozpoczynają po 30 dniach - i co nagle z CEPIKU czeklai rok na czyjeś dane? bo jak wytłumaczyć wysłanie wezwanie po przeszło roku? Do tego jakim prawem CEPIK podaje pesele ? jak piszą na grupie? Zastanawiam się czy mozna by tą ich umowę odtajnić żebyśmy poznali bo uknuli? Pewnie to nierealne a szkoda

KlaudiAditi
@Nadzieja

Hej, chyba dzięki Tobie dowiedziałam się o ich informacji na stronie. Była dość obiecująca I dawała nadzieję na anulowanie mandatów. Wchodzę teraz na stronkę i jej nie widzę. Coś się zmieniło?

Problem
@KlaudiAditi

https://www.facebook.com/groups/575413156592219 nic się nie zmieniło poza tym, że poszkodowanych znowu przybywa od pażdzienika br.:-( może admin linka nie usunie

Ewa
@Nadzieja

Legalnie mają 3 lata na windykacje więc rok to niedługo :) skoro piszą w oświadczeniu o e-sądach to wątpię żeby to był straszak a informacja, aby ktoś nie był zaskoczony wyrokiem i kolejna dodatkowa opłata.

Marek
@Solidny

Naprawdę nie rozumie takiego lekceważącego zachowania. Skoro firma płaci do Cepiku za pozyskanie danych 30,40 PLN i wynajmuje kancelarie w celu windykacji to tylko w formie straszaka? Straszak byłby gdyby sami je wysłali a nie kancelaria. Naiwność matka (usunięte przez administratora) Tu to powiedzenie może się sprawdzić.

Krystyna
@Marek

Panie Marku ma Pan rację. Dostałam ostateczne wezwanie do zapłaty i zapłaciłam, bo nie wierzę że taka firma odpuści koszty które poniosła za pozyskanie danych.

@Marek

w cywilizowanym krajach to stawia się szlabany awet w wielu galeriach czy parkingach też - to takie trudne postawić szlaban to aż tak drogie? jednak wtedy nie byłoby tak łatwego zysku dla takich firemek Co do płacenia to każdy robi jak uważa - są osoby którym wezwania przedsądowe Biedronka anulowała. Są i takie którym Biedronka anulowała a TDS każe płacić - dziwne to wszystko i nienormalne. Ktoś naprawdę powinien się przyjrzeć wszystkim tym firmom parkingowym - niech działają uczciwie a nie na granicy prawa albo i poza nim.

@Krystyna

Pani Krystyno niech Pani sprobuje napisać do Rzecznika klienta Biedronki, nie do BIura obsługi tylko do Rzecznika - jeśli miała Pani chociaż paragon to być może jest cień nadziei że Biedronka pokaże gest i da Pani np e-bon na zakupy na tą kwotę - o ile Pani dostała to wezwanie na ich parkingu Tu ma Pani link https://biurorzecznika.jeronimomartins.com/

Szatan
 Rekomendacja
@LuPPa

Szlabanów się już nie stawia, bo ktoś musiałby tam stać i je cały czas naprawiac. JUŻ nie mówiąc o koszcie takiego sprzętu. Teraz wszędzie stawiają parkomaty. Sklepiki galerie prywatne PARKINGI, nawet osiedlowe. Sam byłem świadkiem jak gość z fury za 200 tys przejeżdżał po chodniku żeby tylko ominac szlaban bo nie będzie płacił 2 PLN. Technologia idzie do przodu.

@Szatan

właśnie dlatego idą na łatwiznę i prezentują bylejakość a przy tym generują tanio zysk w postaci tych wezwań do opłaty dodatkowej W niektórych galeriach są szlabany bezobsługowe bierzesz bilecik przy wjeżdzie płacisz lub nie przy wyjeżdzie i sprawa jasna - tyle że jak piszesz to droższa inwestycja ale uczciwa

@Daniel

A po co płacisz? W ogóle to za co masz zapłacić? Za to że robiłeś zakupy i zapomniałeś, nie wiedziałeś że trzeba bilecik pobrać? Płacąc przyznajesz im rację. Im więcej takich Jeleni Danieli tym bardziej umacniamy pewność słuszności takiego postępowania firmy i nakręcania jej zysków. Osobiście uważam że mogę zapłacić ale po udowodnieniu mojej winy. W tym wypadku nie więcej jak 4 zł. A wymagana kwota jest nie adekwatna do popełnionego czynnu. Zresztą jak już wcześniej pisałem w świetle prawa jest to zwykła próba wyłudzenia i tego proszę się trzymać.

Zjeby
@Solidny

gosciu ty chyba jestes z tej (usunięte przez administratora)firmy.

To prawda
@Solidny

Jeżeli Pan kontaktował się z prawnikiem to ten prawnik mało co wie. Nie poinformował Pana o tym że parking ma swój regulamin a firma która wystawia wezwanie może odezwać się nawet po pięciu latach. Takie wezwania tracą dopiero po 10 latach a do tego to oni Pana czy takich pseudo kierowców nauczą szanowania prywatnych parkingów jak się powinno prawidłowo parkować... Firma TD System dobrze działa i niech uczy tych prostaków

@To prawda

zapomniales tylko dadac, ze przed uplywem 5 lat sprzeda wierzytelnosci GetBack (w upadku) za 50mln zl

marta
@To prawda

o pracownik firmy tylko zapomniałe dodać że takie roszczenia przedawnią się po 3 tatach a odzywać się taka firemka może i po 20 tatach tylko nie może nic zrobić w każdym sądzie przegra gdyś tam trzeba podać kierowcę a nie właściciela samochodu a na to dowodu już nie mają .

Ciekawe jak
@Daniel

Proszę zrobić zdjęcie tej windykacjhi, w jaki sposób i na jakiej podstawie uzyskali dane osobowe, i napisali. Pod nr rejestracyjny?

Agata
Klient

Nic nie płacie, Biedronka wszystko anuluje a potem td zwraca pieniądze. Zwracają nawet za zeszły rok, napiszcie do Biedronki z prośbą o zwrot wpłaconych pieniędzy.

mix
@Agata

Td zwraca czy Biedronka? Pod jaki adres trzeba pisać do Biedronki?

@mix

bok@biedronka.pl tam zgłaszaj reklamacje

Luiza
@mix

Zadzwońcie do właściciela firmy , taki pedałem z długa grzywką Dariusz Dobosz. On wszystko każe swoim pracownicom odzucac jak ktoś reklamuje.(usunięte przez administratora)

Marek
Klient

(usunięte przez administratora)firma. Wygląda na to że podstawą jej działalności jest żerowanie na roztargnieniu/nieuwadze klientów sklepów, których parkingi obsługują. W cywilizowanym kraju uczciwa firma powinna akceptować skan dowodu zakupu w sklepie jako równoważnik biletu. Tutaj nawet nie wiadomo czy i gdzie można złożyć reklamację. Jestem w szoku że coś takiego jest wogóle w naszym kraju legalne

@Marek

tak prawda - reklamację możesz złożyć na bok@biedronka.pl załącz skan paragonu jak płaciłeś kartą a nie masz paragonu to naisz w mailu - tak czy inaczej na tym ich papierku powinien być podany mail do reklamacji - odwołuj się czytaj tu opinie i poszukaj linka do grupy poszkodowanych na fejsbuku tam jest wiele osób w Twojej sytuacji i mają anulowane te opłaty przez Biedronkę

Karolina
@Nadzieja

Teraz, składasz reklamacje do Biedronki i anulują jeżeli zapłaciłeś to zadaj zwrotu. Teraz wszystkim zwracają pieniądze

max
@Marek

Reklamacja do Biedronki i nie zapomnij złożyć zawiadomienia do uokik.

Katarzyna
@Karolina

Ma Pani rację mi też zwrócili wpłatę, po dwóch miesiącach ale wrócili. Wstrzymujcie się z wpłatami aż biedronka odpisze na reklamację.

ann
@Nadzieja

mam tak anulowane i biedronka prosi o cierpliwość od4 miesięcy bo zleciła zwrot 90 zł.Tylko ci nic sobie z tego nie robią..Więc też z tego czerpie korzyści. Umowy tak mają podpisane że obowiązuje tylko wpłata .zwrotów nie ma.

@ann

na grupie piszą, że czekali po kilka miesięcy na zwrot z tds ponaglaj ich mailami telefoniami, pisałaś do Rzecznika Biedronki?

Aga84

@Aga84

pisać skargę i zgłoszenie naruszenia zbiorowych interesów konsumentów - prosze podac maila to wyślę wzór takiej skargi. prosze czytać te opinie tu na stronie można cos się dowiedzieć jak nas traktują i pisac reklamację do nich ale niech pani nie podaje danych osobowych bo oni na to czekają jest grupa na FB niech Pani poczyta wcześniejsze opinie tu na stronie to Pani znajdzie link. Niech Pani zgłasza gdzie się da do rzecznika konsumentów też może jak nas będzzie więcej poszkodowanych zgłaszających to w końcu ktoś sie za nich zabierze

link do grupy https://m.facebook.com/groups/575413156592219?_rdr

Wieslaw
@nadzieja

Proszę o wysłanie wzoru o odwołanie zapłacenia 90zl firmie td system kares4@wp.pl Dziękuje

ellen

Witam, również proszę o przesłanie wniosków do UOKiK i RODO ((usunięte przez administratora). Z góry serdecznie dziękuję za każdą pomoc.

Wieslaw

Proszę o wzór takiej skargi e-mail kares4@wp.pl Dziękuje

Amelia Td system sp.z.o.o
@Aga84

Wyjasnienie Musicie Państwo pamiętać że parkując na terenie Biedronki Gdzie mamy parkomat Obowiązuje nas wybranie tak zwanego darmowego biletu który przysługuje nam na przykład na półtorej godziny 90 minut jeśli nie wybiorą państwo takiego biletu to choćbyście stali państwo 5 minut czy dwie minuty jesteśmy zobowiązani wypisać wezwanie do zapłaty ponieważ nie przestrzegają państwo regulaminu . Pragnę też poinformować państwa iż mogą się państwo anulować wezwanie pisząc maila z paragonem sklepu Biedronka oczywiscie zgodnie z godzinami wystawienia mandatu. w danych godzinach których byliście w sklepie Biedronka taki paragon wysyłacie państwo na adres mailowy biuro@tdsystem.pl

jawa
@Amelia Td system sp.z.o.o

Dzień dobry. Proszę nie wprowadzać w błąd oszukanych klientów Biedronki. Miałem przykrą przyjemność otrzymania wezwania do wniesienia opłaty dodatkowej. Na parking sklepu wjechałem ok. godz. 14:30, przez pośpiech i przeoczenie nie pobrałem bileciku, wezwanie zostało wystawione o godz. 14:31 (parkingowy wyraźnie polował na frajerów), paragon z kasy mam z godz. 14:35. Reklamację złożyłem w tym samym dniu na adres reklamacjelubelskie@tdsystem.com.pl. Pomimo tego, że do złożonej reklamacji dołączyłem kopię paragonu, odpowiedź otrzymałem odmowną, taką jak wszyscy skarżący się. Reklamacji nikt nie rozpatruje tylko jest wysyłana standardowa odpowiedź na zasadzie kopiuj-wklej. SZANOWNI POSZKODOWANI NIE WIEŻCIE Z ZAPEWNIENIA TEJ PANI. PISZCIE SKARGI DO UOKiK

jawa
@nadzieja

Dzień dobry. Jestem również poszkodowanym, bardzo proszę o wzór skargi na adres jacekwalczyk@interia.pl Z góry dziękuję.

@Wieslaw

wysłane

@ellen

@Amelia Td system sp.z.o.o

Biedronka jest tak samo oszustem ja TDSystem gdyż godzi się na takie praktyki jakie stosuje ich zarządca a to takiej firmie międzynarodowej nie przystoi. Prędzej czy później jakiś organ władczy się tym zajmie a taki styl odpowiedzi na reklamacje i brak interwencji u swojego kontrahenta - TDSystem równiez godzi w zbiorowy interes konsumentów. Prosze niech Biedronka przedstawi czy wogóle wie jak TDSystem oznakowuje Parkingi? - czy robili wizje ich oznakowania? czy osoba pracownik który z automatu odpisuje na maile ma pojęcie jak są oznakowane parkingi przy konkretnych biedronkach - napewno nie bo od tego sa inne osoby do tego pewnie wyznaczone. Jak się mamy zapoznać z regulaminem przed wjazdem na parking? chyba możemy się decydować lub nie na wjazd ale tu jest pułapka bo nie damy rady zapoznać sie z regulaminem przed wjazdem gdyż musielibyśmy blokować wjazd a tego też regulamin zabrania i jest za to opłata dodatkowa - więc regulaminu władze Biedronki nie czytały lub perfidnie zgodziły się na jego treść by wprowadzać za pomocą TDSystem swoich klientów w błąd ! Jest jeszcze wiele ale .... ale te zostawię dla siebie na odpowiedni czas. Póki co czekam na konkretną odpowiedź od Biedronki od połowy listopada i ciekawe kiedy i czy odpiszą - brak argumentów? Piszcie te skargi gdzie sie da i do Biedrionki też ba ich fanpage również prosze piszmy co o tym myślimy niech będzie wiadomo jakie szwindle stosują by pozbyć sie klientów.

@Amelia Td system sp.z.o.o

jeszcze zapomniałam zapytać Cię Amelio jakie jest stanowisko biedronki w stosunku do ludzi którzy pobrali bilet mieli go za szybą a mimo to reklamacja odrzucona i przez TDSystem i przez Biedronkę? Jeżeli Biedronka tego nie zmieni w najbliższym czasie też skargi do UOKiK na takie traktowanie klientów będą zgłaszane. Czy Biedronka musi w ten sposób traktować Klientów? rozwiązań ludzkiego traktowania klientów jest wiele. Jak widać ten sposób zarządzania parkingami jest niedopuszczalny i żenujący - pora to zmienić chyba że Biedronka chce tracić klientów to w tym wypadku jej się to udaje. Brawo

@Amelia Td system sp.z.o.o

cytuje: "mogą się państwo anulować" To może niech Pani się anuluje się z tej firmy, lub nauczy poprawnie pisać. Ja miałem bilet paragon i tak nie zostało nic anulowane.

Magda
@Amelia Td system sp.z.o.o

Przecież Wy wszystkie reklamacje odrzucacie. Wysłałam Wam paragon i bilet parkingowy , który spadł z deski rozdzielczej i reklamacje odrzuciliscie! Po co tak pisać ? Czy coś się nagle zmienilo ???

Była klientka biedronki
@Amelia Td system sp.z.o.o

Stek bzdur i kłamstw. Wysłałam paragon jako dowód na to, ze robiłam zakupy w bbiedronce, dostałam odpowiedź że macie to gdzieś. Proszę poczytać wszystkie opinie i nie wprowadzać ludzi w błąd bo na tym forum chyba jednej osobie anulowano wezwanie. Chyba, że to była opinia napisana przez pracownika td system. Nie robię zakupów w Biedronce.

RUDAJOLASKA
@Amelia Td system sp.z.o.o

TYLU POSZKODOWANYCH,A NIE LICZNI,MOŻE GARSTKA KTÓRYM ANULOWANO!WIĘC O CZYM TU MOWA?

RUDAJOLASKA
@jawa

DOKŁADNIE!JA TEŻ WYSŁAŁAM PARAGON Z BIEDRONKI,ZAKUPY MOJE TRWAŁY 7 MINUT I FIRMA TD SYSTEM ODRZUCIŁA REKLAMACJĘ!

Amelia Td system sp.zo.o
@wojt

Z calym szacunkiem jestem też człowiekiem i mam prawo zrobić błąd ortograficzny co nie znaczy że jestem zła i chce dla was źle.cytuje miało być wpisane mogą państwo anulować wezwanie.

@Amelia Td system sp.z.o.o

@Aga84 zrobiłem tak jak Pani napisała i dostałem 7 dni na zapłatę. Wysłałem paragon i Wasz blankiet o zapłacie. Rożnica w czasie 3min.Parking Biedronka w Cieszynie ul Kolejowa. Tak, że wprowadza Pani w błąd. Niestety taka jesteście firmą.

@Amelia Td system sp.zo.o

Ogarnij się, cytuję : "mogą Państwo anulować wezwanie" ? KPISZ SOBIE Z LUDZI? Każda reklamacja nawet ta z wybranym biletem jest rozpatrywana negatywnie i poprzez kopiuj-wklej. Może jedna na tysiąc zostaje rozpatrzona pozytywnie. WIĘC nie kompromituj się, bo UOKiK da dobie z TDSystem radę, tak jak dał sobie z innymi tego typu pseudo-mafiami.

Bronisława
@Amelia Td system sp.z.o.o

Niestety, to nie działa. Dzisiaj dostałam odpowiedź odmowną na moją reklamację,a w załączniku przedstawiłam paragon. Różnica czasowa między wezwaniem do zapłaty a paragonem niecałe 5 min. To były szybkie zakupy. Uważam, że parkingowy specjalnie obserwuje osoby, które nie zauważyły tablic o płatnym parkowaniu.

Mirol65
@Amelia Td system sp.z.o.o

napisałem do was dołączyłem paragon .....odp. reklamacja bez zasadna cokolwiek to oznacza

Amelia Td system sp z.o.o
@Aga84

Proszę przeczytać na wezwaniu ma pani mejla powinno pisać reklamacja

anet
@jawa

witam, wszystko sie zgadza ja ciągle pisze odwołania,a ciągnie się to od lipca i za każdym razem nie uznają reklamacji. Faktycznie jest to na zasadzie kopiuj wklej i tak sie powtarza mniej więcej co miesiąc, Byłam u Powiatowego Rzecznika Konsumentów napisał pismo i tym razem przysłali wersję papierową o odmowie reklamacji .Nwm jaki znależć na nich sposób,musiałaby być duża grupa poszkodowanych ludzi to może by coś ruszyło, a tak to się z każdym z nas ,,bujają,,

@anet

u mnie też tak samo odbijanie piłeczki że im sie tak chce i że się nie boją sprawiedliwości ? makabra jakaś

wysłane

anka

masz wzor pisma, pod ktora biedronka cie dopadli

Michaś
@nadzieja

Ja już od pół roku proszę ich o konfrontację w sądzie i doprosic się nie umię. Napisałem że nie zapłacę bo mam swoje racje które to przed sądem przedstawię. Dziwna firma

@jawa

i do prokuratury też bo to przestępstwo gospodarcze jest jak najbardziej

@Amelia Td system sp.zo.o

skoro nie chce Pani Amelio źle to może wytłumaczy Pani czemu w razie odmowy anulowania opłaty Biedronka każe przesłać do siebie wezwanie i paragon a potem metodą kopiuj wklej odpisuje to samo co tdsystem ? na zadane pytania nie odpowiada a nadal wysyła gotową odpowiedź. To jest pomoc ? czy komuś tak naprawdę anulowano wezwanie ? czy komuś Biedronka pomogla w tej sprawie ?nie sądzę - skoro Biedronka nie potrafi zapanować nad swoim podwykonawcą czy zarządcą to niech się przyjrzy jego poczynaniom i nie robi ze swoich klientów źródła dochodów swego zarządcy parkingowego. Psujecie sobie markę i tracicie klientów i o to wam Biedronko chodzi? Pani Amelio, Pani pracuje w Biedronce czy w TD System bo trochę ma Pani te odpowiedzi pomieszane - w nicku ma Pani Amelia TDSystem a odpisuje Pani jakby była pracownikiem Biedronki ;-(

Andrzej
@Amelia Td system sp.z.o.o

Witam Pani Amelio kłamie Pani ponieważ moja znajoma Wioleta Grzegorczyk adres(usunięte przez administratora)z którą pisze Pani maile miała taką sytuację i nie uznaliście reklamacji a miała paragon z biedronki i bliet parkingowy, a jedynym problemem było to że miała parę metrów bo przez cały parking do Biedry przy parkomacie kolejka a jak wraca do samochodu z biletem to cieć już fotografuje i wypisuje mandat - przecież to chore jest. Jeżeli to prawda że anulujecie to bardzo proszę to zrobić i nie robić scen bo na pewno ona tego nie popuści. Zrozumiał bym gdyby ktoś stał więcej niż godzinę czy tam półtorej w sensie przekroczył czas darmowego postoju no to ok ale podpierać się takimi tekstami że ktoś nie dopełnił paragrafu tego punkt taki podpunkt taki skoro wysłała Wam skany paragonu z biedronki i Waszego biletu i z tego co wiem ile tam była 15 - 20 minut???

Miejscowy
@Andrzej

Andrzej debiloo-nie podawaj im żadnych danych !!!!! Podałeś dane personalne,i adrs email wiążący ta osobę.....Brak rozumu czy co ? Kolejna sprawa-czytajcie dokładnie to co piszą przedmócy w starszych( pierwszych ) postach. Mi mandat anulowali,ale osobiście miałem im tego mimo wszytsko nie płacić,w razie niepowodzenia. Ktoś już słusznie zauważył,że na tablicach td system jest logo Biedry- więc to ich wspólny biznes. Taki wniosek można wysnuć-Dlatego biedra też reklamacje odrzuca. Ja skonczyłem z zakupami w biedronce,w któej dostałem " wezwanie do sfrajeżenia się" i teraz robie zakupy w biedrze w której jeszcze nie ma parkometrów td system. Będą- to i tam zakupy się skonczą. Czytaliście regulamin ? Wjechanie na ich ( td system ) parking jest zawarciem z nimi umowy. Kurła jakiej ? ! Podpisywaliście coś ? nie ?! to zacznijcie myślieć jak piszecie prośby o anulowanie;) Kolejna sprawa- na przykładzie Oświęcimia- Biedra na Konipnickiej- wjeazd od Konara...brak z tej strony informacji że parking jest pod nadzorem firmy zewnętrznej,brak rozdzielenia i informacji który parking jest McDonalda a który złodziejski.....Każdy argument jest istotny i warty napisania-włączać myślenie ludzie !!!

@ANIU33
@Ekstra gość

We wtorek byłam w biedro i też dostałam mandat byłam z dziecmi zrobiłam zakupy za prawie200 zł przed wejsciem nie kupiłam bileciku ale jak wchodziłam do biedro spotkałam koleżankę ktora mnie o tym poinformowała szybko sie wrociłam i wzięłam bilet kiedy skończyłam zakupy mandat miałam za wycieraczką poprostu szuksłam go ale nigdzie go nie było myślałam ze tego człowieka zmieszam z błotem .Mam paragon i bilet mogą mi skoczyć ale gdzieś to trzeba zglosić to jest karygodne i wielkie (usunięte przez administratora) na wszystkich ludziach .A ten pajac nie ma prawa robić foto mojego samochodu to.jest karalne

Anet
@jawa

Witam, zgadzam się z Pana/ą opinią, faktycznie reklamacji nie uznawają, mimo że posiadam bilet, paragon z Biedronki, i wszystko było przesłane w reklamacji, nic sobie nie robią z naszych odwołań.

andrzej vito
@Amelia Td system sp.z.o.o

Jeżeli wysłałem do was bilet paragon i wezwanie to macie jakiś problem z anulowaniem wysłałem listem poleconym może wam należało by wysłać bardzo mocne binokle.

Adi2020
@Amelia Td system sp.z.o.o

Musi Pani wiedzieć,że pomimo że mam prawidłowo pobrany bilet,paragon za 500zł i wezwanie do zapłaty ''opłaty dodatkowej'' ,wszystko w tej kolejności z datami,godzinami oraz miałem prawo do darmowego postoju jeszcze ponad 30minut,to opłata nie została anulowana bo nie było biletu za szybą.Może to z powodu iż nie byłem zbyt miły i nazwałem was ''po imieniu''.Sprawa jest w toku i na pewno tych 90zł bez nakazu sądowego nie zobaczycie.Proszę nie wprowadzać też ludzi w błąd i nie zastraszać również na tym forum.

Adi2020
@Amelia Td system sp.z.o.o

Co miesiąc Pani (Pana) firma (chyba jest Pani jej prezesem albo żoną prezesa) dla której się tak Pani udziela i chyba jej los bardzo leży Pani (Panu) na sercu, próbuje co miesiąc wyszarpać pieniądze od (średnio) ok. 6000 kierowców.Głównie klientów Biedronki, ale również innych sieci.W 99% te wezwania są bezpodstawne.Czasem mają podstawę prawną,ale w większości przypadków łatwą do obalenia przed sądem.Łatwo policzyć,że gdyby wszyscy zapłacili 90 zł to daje to fajną sumkę miesięcznie ponad 0,5 mln złotych (540 tys.).Jest się o co bić...To,że się Pani (Pan) tu udziela to tylko świadczy,że grunt zaczyna się palić pod stopami.W myśl zasady "uderz w stół a nożyce się odezwą".Niedługo może dużo większe media niż dotychczas zabiorą się za ten temat oraz w końcu może odpowiednie służby i ten szemrany biznes zostanie w końcu ukrócony.Mam nadzieję, że w końcu ustawicie zapory i parkomat przy wjeździe na parking tak jak to jest na uczciwych parkingach i w galeriach handlowych.Regulaminy nie będą posiadały wad naruszających prawa konsumentów z niedozwolonymi klauzulami i niejasnościami.Wtedy może zarobicie uczciwie 5 tys. na miesiąc,czego wam życzę i do czego będę dążyć tak jak wielu(e) innych. P.S. Cytat ze strony TD System (ostatnie cztery słowa to jakaś kpina:)): "CEL I ZASADA DZIAŁANIA Główny cel naszego działania to zapewnienie dostępności miejsc parkingowych przeznaczonych dla klientów obiektów usługowo-handlowych. W praktyce ww. miejsca parkingowe są wykorzystywane do bezprawnego parkowania pojazdów przez osoby nie będące klientami danego obiektu. Powoduje to niedostępność miejsc postojowych dla konsumentów, którzy w tym czasie chcą dokonać zakupów. Za pomocą systemu TDS control możesz uzyskać rotację pojazdów na parkingu, a tym samym wpłynie to na wzrost liczby twoich klientów."

Kika
@nadzieja

Ja również Bardzo proszę o wzór skargi. Dziękuję i pozdrawiam!

Kika
@nadzieja

Dzień dobry, Również poproszę o wysłanie wzoru skargi. Mój mail ebat.dom@gmail.com. Dziękuję!

Iwona
@Amelia Td system sp.z.o.o

Nie kłam, że jesteś pracownikiem firmy!!!

Pani Amelio ten adres który podaje Pani nie istnieje

Asia

Prosze o wzor takiej skargi. Moj email asia-09@wp.pl

nadzieja

poszło pisz i nie płać nie masz za co!

jan

Nadzieja, skomentuj opinię Amelii, jesteś taka za klientami a przeciwko TDS

Lajkonik
@Amelia Td system sp.z.o.o

Kobieto Klient nie musi o niczym pamiętać. Jak chcecie wprowadzić bileciki na parkingu sklepu, to w zębach przynosisz kierowcy bilecik, żeby sobie za szybkę włożył. A złodziejskie praktyki szemranej firmy będą miały swój finał w sądzie.

tomek
@Amelia Td system sp.z.o.o

ciekawe czy amelia ma już koronawirus...

jan
@tomek

caly tds zakonczyl dzialalnosc.

Marcin

Poproszę wzór druku marcinkoni@buziaczek.pl

@Marcin

poszło nic nie płać!

EMKA
@Amelia Td system sp.z.o.o

zrobiłem tak jak napisałaś i dostałem e-mail zwrotny, że nie ma możliwości anulowania wezwania i decyzja ostateczna. To jak to w końcu jest??

@EMKA

do EMKA jak TDSystem Ci nie anulował to pisz zaraz do bok@biedronka.eu Wyślij im odmowną odpowiedź TDSystemu załącz co masz skan paragonu biletu i czekaj cierpliwie. BOK anuluje a jeżeli nie to napisz do Rzecznika Klienta JEronimo Martins i napewno będzie anulowane Zapraszam na grupę na fejsie Poszkodowani przez TDSystem .... Powodzenia

@Wieslaw

nadzieja ci zwróci. napisz do niej odwołanie

Ola
@jawa

Miałam identyczną sytuację, więc potwierdzam.

znający przepisy
@Amelia Td system sp.z.o.o

Amelio z Td systemu (usunięte przez administratora) blondynko piszesz używając słowa mandat. Od kiedy możecie karać za mandatami. Puknij się poniżej fryzury

Anna
@Amelia Td system sp.z.o.o

W takim razie czemu mąż gdy wysłm zdjęcie paragonu i opis sytauacji . Wraz z uwagą, że regulamin jest w niewidocznym miejscu . Dostał odmowę? / Czemu Państwo celowo wprowadzają ludzi w błąd i regulamin jest specjalnie w złym miejscu?

klient123
@Amelia Td system sp.z.o.o

Ile czasu mam na pobranie biletu? Dostałem mandacik w czasie, którym pobierałem bilet. Nie potrafią tego zrozumieć. Ta firma to (usunięte przez administratora) zbieranina wyłudzaczy i (usunięte przez administratora)

@Anna

zapraszam na grupę na facebooku - tak poczytasz że da się wygrać https://www.facebook.com/groups/575413156592219/?ref=group_header NIc nie płać prześlij odmowę z TDSystem wraz z dokumentami paragon wezwanie bilet do bok@biedronka.eu i czekaj na nulowanie. Na grupie jest to wszystko opisane jak postępować. Powodzenia

nadie
@Nadzieja

korona nie zalawila jeszcze trolli z tds? kto ci kaze naganiac ludzi do facebookow itd. masz instrukcje z tds, zeby ludzie pisali do Pana Boga, a ci co sie przestrasza, beda placili. a tds i ty trollu zyjecie z tego, bo z jakiej innej pracy? Stoj w masce przed biedronka i ostrzegaj ludzi.

micr
@nadie

@nadie a Ty czego się boisz dlaczego nie maja pisać? Maja prawo się bronić. i Ty im tego nie zabronisz

Aga
@nadzieja

Ja też właśnie dostałam odmowę reklamacji i nie wiem co zrobić jak nazłosc podałam swój adres na kopercie

Gosc
@Amelia Td system sp.zo.o

Własnie jestesmy tez ludzmi mozemy cos przeoczyc ,wiec niech to działa w dwie strony .Jakim trzeba byc człowiekiem zeby tam pracowac i tak (usunięte przez administratora)ludzi ,ale wszystko do czasu

KLIENT.
Klient

TD System to porządna zarządzająca parkingami na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś ma problem z parkingami, które są obsługujące przez TD System to proszę na nich nie parkować, będzie więcej miejsca dla nas - klientów.

marco
@KLIENT.

To napiszcie na nich wyraźnie ze są wasze i napiszcie wyraźnie że kasujecie 90zł to nie będziemy parkować a nie wprowadzajcie ludzi w błąd żeby postępem okraść klienta Biedronki.

tajnos agentos
@marco

Dokładnie nawet nie potrafi taka firma oznakować wyrażnie parkingów - ciekawe czy sami potrafilibyście taki drobny mak przeczytać -dziwie się Biedronce że takiego zarządcę toleruje a sama od jakiegoś czasu staje na wysokości zadania i te śmieszne wezwania do opłaty dodatkowej anuluje - tylko co Biedronka ma z tego? stratę klientów jedynie. Żenująco niski poziom oznakowania na tych parkingach ale wiadomo po co

tajnos agentos
@KLIENT.

proszę oznakować właściwie te parking żeby każdy był poinformowany przed wjazdem a nie po wjeżdzie i nie takim drobną czcionką nie mówiąc o tym, że na wielu parkingach TDSystemu tablice są tyłem do wjazdu

gosc
@KLIENT.

Piszesz ze jestez porzadny? pracujesz w tej firmie musisz sie chwalic. Atakujesz z ukrycia a wyjdz na parking ubierz kamizelke reprezentujaca te firme ,.Brak godnosci .Ludzie sa tylko ludzmi moze sie zapomniec ,pomylic ale miejsca na sprostowanie nie ma ,to jest nie ludzkie podejscie ,i masz czelnosc pisac ze to ludzie na najwyzszym poziomie ,ZAŁOSNE

alfons

twoje zajecie jest znane od dawna, ty pracowniku

Klient

Myślałem, że APCOA Parking jest chorą firmą, ale czytając opinie o TD System zmieniłem zdanie.

@Klient

APCOA to jeszcze w miarę przynajmniej na wjeżdzie jest wyrażnie napisane pobierz bilet i bilecik narysowany a TDSystem i ATpark to jakaś porażka 0 regulamin maczkiem pisany bo co szkoda na większą tablice kasy wydać? Kiedy w końcu ktoś tymi nieuczciwymi firmami się zajmie, liczę na UOKIK że dobierze się im do skóry

@Nadzieja

Td system to jest typowo złodziejska firma skończy jak Amber Gold i Getback a właściciel powinien szukać miejsca w wiezieniu ale zanim tam trafi jeszcze się na biednych ludzi wzbogaci.

@marko

Jak na razie to TDSystem na nie szczęście się rozwija i jest ich coraz więcej.

@Nadzieja

Niby wszystko jest oznakowane, a i tak są komplikacje. Przynajmniej jak człowiek ma paragon to wezwanie jest anulowane. Nie to co z TDS.

@Klient

APCOA przynajmniej anuluje wezwania jak ktoś był faktycznie klientem i ma paragon.

@Nadzieja

UOKiK wiele razy sprawdzał te firmy i nie znalazł nieprawidłowości, bo wszystko jest zgodnie z prawem.

@marko

zgadzam się z Tobą tylko powiedz czemu jest w tym naszy, kraju przyzwolenie na działanie takich firm? Mało jeszcze muszą kludzi naciągnąć na bilecik? Przecież te ich nieuczciwości były zgłaszane na Policje Prokurature do UOKIK i co jedynie UOKIK od września ubiegłego roku prowadzi sprawę właśnie o naruszanie interesów konsumentów - mam nadzieję że w końcu ta instytucja zrobi z nimi porządek

@Black

nie jest

@Black

Amber Gold też się rozwijał. Jeśli by było wszystko w porządku, to ich konkurencja też by stosowała ich praktyki. Przyzwolenie takich instytucji jak UKOiK i przymykanie oczu na ich działalność pozwala im jeszcze oszukiwać ludzi. Zajmą się nimi, jeśli wyjdzie to na jaw, ale to by musiało trafić do TV i być głośno o nich. Do tego czasu ich nie ruszą.

Szymon
@Nadzieja

UOKiK już kilka lat temu sprawdzało takie firmy jak TD System i coś nie wyszło. Dopiero nie dawno znowu nagłośniono sprawę.

@Nadzieja

Dlatego, że instytucje te nie działają. Dopóki nie zrobi się głośno, to się nie ruszą. Chyba że komuś głowa miałaby spaść albo miał ktoś w tym interes. Na razie nikomu to nie grozi wiec TD system może spokojnie się rozwijać. Beda dążyć do umorzenia kto miał kiedykolwiek sprawę w sądzie ten wie jak to działa.

@marko

Tak właśnie Dopiero jak nagle zaczęły spływać hurtowe skargi do UOKiK podjęli działania od września prowadzą sprawę o naruszanie zbiorowych interesów przez tds Czyli w grupach siła pojedyncze skargi nic nie dawały nawet rzecznicy Ci którym się chciało zgłaszali swoje spostrzeżenia i nic to nie dawało do czasu jak zaczęły pojawiać się artykuły zgłoszenia do UOKiK Ciekawe kiedy ogłasza wynik w sprawie tds

Szymon
@Nadzieja

Ludzie z każdego miasta, gdzie jest taki parking powinni zebrać podpisy i wysłać je do placówki, które takie parkingi wynajmuje oraz do UOKiK.