Opinie o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TD System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TD System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TD System Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Grzegorz

Witam po całym dniu pracy , podjechałem pod sklep Delikatesy aby zrobić zakupy. Do sklepu wszedłem 17:50, wychodzę o 18:15 i za szybą już został włożony mandat za brak biletu. O co tu chodzi. Każ zapłacić 160 zł albo 90 , jeżeli w ciągu 7 dni zapłacę. Proszę o pomoc jak napisać i ci napisać. To są (usunięte przez administratora) w biały dzień. Tak nie można ludzi (usunięte przez administratora) To firma jest (usunięte przez administratora) i ona ludzi (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach.

nadzieja

to nie sa zadne (...), tk sie zarabia pieniadze w Start-uppach w Polsce

Nikola

Słuchajcie sami jesteście sobie winni napisane jest jak byk. Pobierz darmowy bilet do kogo macie pretensje? To praca jak każda inna . I mam to gdzieś ze spłynie na mnie fala hejterowskiego gowna . firma Td system jest rzetelną firmą. Mi bez problemu anulowano mandat. Jak również mojemu teściowi i koledze. Wasz blad macie przywilej parkowania na 90 min bezpłatnie to się cieszcie i przestrzegajcie zasad i sprawdzajcie czy bilet jest na danyn widocznym miejscu.

@tdsystem.kontroler@gmail.com

Dzień dobry, uokik wytoczył proces firmie td system nie bez powodu. Skoro anulowaliscie mandat pracownicy td system jak również jej rodzinie i znajomym to praktykujecie zasady niezgodne z prawem. Proszę o informację dlaczego ich mandaty były anulowane a obecnych tu na forum nie.

Małgorzata

Szukają Kontrolerów, wpadło kilka ofert, ale niestety nie w tej lokalizacji :( Wiecie może, czy tu planowane są jakieś przyjęcia? Kiedy można się spodziewać wakatów? ;) Czytam ofertę, oferują 1800 zł, ale praca nie jest w pełnym wymiarze godzin. Wiecie, czy jest szansa na późniejszą umowę o pracę, nawet jeśli to nie cały etat? Czy w gre wchodzi tylko zlecenie?

Nie było, raz mówili ze 10 na jeden parking starczy, potem było to za mało i trzeba było 20, a jak udało się 20 to mogłeś 30 i tak w kółko, po prostu masz jak najwiecej zobaczą ile możesz to pchają bys dał jeszcze więcej bo jak możesz tyle to dlaczego nie więcej

Serwisant parkomatów nadal musi się liczyć z nadgodzinami tak jak pisali w ogłoszeniu , które się wyświetla w wyszukiwarce, ale jest sprzed 3 lat? Chciałbym wiedzieć, czy te dodatkowe godziny są dobrowolne. Bo jak nie to nie do końca mi pasuje chyba. No ale zobaczymy.

Znalazłem przestarzałe ogłoszenie na stanowisko, o którym najczęściej piszecie, czyli serwisant parkomatów, zarobki były podane w przedziale od 3700 do 4000 brutto, niby był to pełen etat, a w komentarzach piszecie, że pracujecie 4 h przez 6 dni w tygodniu i z tego wychodzi 1500? Nie wiem czy to prawda, wygląda to dziwnie, na ile można liczyć na ten moment? Czy coś się poprawiło?

ogarniety

Mylisz serwisanta parkomatu z kontrolerem parkingu to po pierwsze. A po drugie nie licz na to że w tej firmie sie coś poprawi bo zarobki maja sie nijak do obowiązków i ciąglych pretensji o cos

Sara
@ogarniety

To na jakie zarobki można liczyć, skoro uważasz, że mają się one nijak do obowiązków? Jesteś w stanie tak mniej więcej przybliżyć? :) I co masz na myśli, pisząc o tych ciągłych pretensjach? Możesz podać jakiś przykład? ...

Były Pracownik Nowy wpis
@Sara

Witam pracowałem dla tej firmy 3 miesiące, umowa jest umowa zlecenie ale na papierze dostaje się niby 2200+premie za 4h w ciągu 6 dni koniec końców jest to praca na akord, wszystko zależy ile „mandatów” wystawisz, przy czym żadna liczba nie będzie odpowiednia bo zdaniem góry „można lepiej” za brak wyrobionej normy ucinają wypłaty, wydzwaniają że dało się za mało mandatów lub ze nie działa parkomat, szemrana firma, w paru miejscach jest prowadzone postępowanie przeciw nim więc odradzam, mam znajomego który musiał przez nich targać się po sądach

Mary Nowy wpis
@Były Pracownik

To jaka jest dzienna norma wystawienia mandatów? Jeżeli jednak uda się ją osiągnąć, a nawet więcej, to czy wynagrodzenie wtedy jest atrakcyjniejsze, odczuwalne?

Były Pracownik Nowy wpis
@Mary

Dzienna norma nie istnieje tak naprawdę, ile ci powiedzą ze masz dać tyle masz dać zauważa że dajesz 10, to masz 20 bo 10 to za mało, dasz 20 to powiedzą ze możesz lepiej i tak w kółko, argument nad ucięciem pensji zawsze znajdą a ty masz latać jak głupi i być na każdy ich telefon, nie ma szans abyś w tej pracy zarobił więcej, co najwyżej mniej

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TD System Sp. z o.o.?

Xxx

Bezczelność to mało powiedziane! Pracownicy nie kompetentni. Celowo nie zgłaszają awarii parkomatu aby wystawić ich śmieszne "wezwanie do zapłaty"! Wyszłam ze samochodu, podchodząc do parkometru okazało się że jest awaria, dużo osób stało przy parkometrze i mówili, że jest awaria, więc weszłam do sklepu dokładnie na 3 minuty i po wyjściu okazało się że dostałam mandat w wysokości 110 zł i ich śmieszne opłaty dodatkowe 210 zł bez żadnej podstawy prawnej. Cieszę się że jak kilka miesięcy wcześniej byłam na rozmowie o pracę w tej firmie to nie zgodziłam się na współpracę, gdy dowiedziałam się w jaki sposób (usunięte przez administratora) ludzi. Nie rozumiem czemu właściciele dyskontów nie rozumieją, że przez nich tracą klientów. Nigdy już nie zrobię zakupów w tym sklepie, właśnie przez działanie pracowników @PracodawcaTD System.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Włocławek

@Pracodawca Jako były pracownik bardzo odradzam współpracę z tą firmą. Po tygodniu pracy okazało się że wystawiam za mało wezwań i jeżeli dalej tak będzie to koniec współpracy. Stwierdziłam że nie wyczaruje więcej zgłoszeń i że z mojej strony również koniec. I wtedy się zaczęło. Pani Elżbieta oczekiwała że będę jeszcze pracowała 2 tygodnie po to żeby sobie znaleźli pracownika na moje miejsce. Powiedziałam że zrywam umowę zlecenie już w tym momencie. Niestety podczas podpisywania umowy podpisałam weksel in blanco. Pani Elżbieta po dwóch tygodniach napisała że jutro będą we Włocławku i mam się rozliczyć ze sprzętu. Powiedziałam że termin mi nie pasuję. Wtedy powiedziała że jeżeli jutro mnie nie będzie to sprawa zostanie zgłoszona a weksel wypisany na dużą kwotę. Ciągle straszenie prawnikami i sądem. Ostrzegam więc żeby pod żadnym pozorem nie podpisywać wksla bez wpisanej kwoty. Firma może sobie taki weksel wypisać na dowolną kwotę nawet w tysiącach i nie można za wiele z tym zrobić. Radzę również sprawdzić stawkę w stosunku do ilości godzin. 1500 zł miesięcznie za 6 dni pracy w tygodniu po 4 h jest śmieszną stawką. Pani Elżbieta bardzo nie miła osoba która ewidentnie ma problem z samą sobą i szuka okazji żeby wyładować swoją frustrację na innych.

elzbieta
@Włocławek

a Ty myslisz, ze za co P. Elzbieta maluje sobie paznokcie, i nastrzykuje wargi, robi tatuaze? Przeciez trzeba zarobic na Start-upie, a jak? wypisujac bilety. A ty durna, powinnas im powypisywac wszystkie auta parkujace z biletami, czy bez i zostawic ja z tym calym psztetem. a wtedy by musiala odroznic feiku od prawdziwaych nieszczesnikow (przestepcow), a wtedy caly zarobek papierowy idzie do kosza

@Włocławek

nie podpisujcie tych weksli pod żadnym względem i nie dajcie się zastraszać !!! nie wyciągną żadnych konsekwencji, bez obaw. nie ma obowiązku podpisywania weksla do umowy!!! dokładnie przeliczajcie stawki miesieczne czy dostajecie minimalna krajowa!!!!!! radze skrupulatnie zapisywac swój czas pracy i się zniego rozliczać bo oni mają przekłamane listy obecności !!!!

Agula
@były pracownik

Czy po zerwaniu umowy. Są konsekwencje jeżeli chodzi o weksel

Były pracownik 3
@Agula

Zależy, ja osobiście nie ponosiłem konsekwencji ale mam znajomego który musiał targać się po sądach bo grozili mu kosztami za rzekomo zepsuty sprzęt

@Włocławek

A można pracować w tym miejscu na umowę o pracę? Jest tak szansa? I czy da się zatrudnić na cały etat - 8h pracy dziennie? Jak to jest? Proszę Cię o informacje, bo szukam pracy w okolicach.

Cześć, jakich to wyników wymagają? Napiszesz coś więcej, żeby sobie to lepiej zobrazować? To zastraszanie to jak wyglada? Niżej ktoś opisał z pracowników swoją historie, tobie tez o to chodzi? Czy jeszcze jakaś sytuacja ma miejsce? Przepraszam, ze tak dopytuje, ale bliska mi osoba chce tu pracować i się trochę przestraszyłam, jak jej ty będzie. To prawda ze za 6 dni pracy w tygodniu zarabia się 1500zl w miesiącu? Jak to możliwe?

Nikola

tdsystem.kontroler@gmail.com
@Nikola

Bardzo Państwu dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się że mogliśmy rozwiązać państwa problem.

xxx
@Nikola

no właśnie jak widac przywilej darmowego parkowania sprowadzony do pułapki na zbieganych klientów - kto ma w tym biznes ? jakby miało być uczciwie trzeba było szlabany postawić ale wtedy TDSystem nie miałby obrotów i kasy .....a super dobrzy kontrolerzy nie mieliby pracy

Andre
@Nikola

Nicola... nie mam zamiaru hejtować Twojej opinii , bo połowicznie masz rację, ale do pełnego sukcesu , czyli coby uczciwie podejść do klienta, wypadałoby zainwestować w szlaban i umieścić takie info właśnie przed szlabanem. A tak... pozostają te dywagacje, nerwy i podejrzenia o celowym łapaniu klienta na "mandat". W niektórych miastach były szlabany i informacje o opłacie, ale jakoś po pewnym czasie... poznikały. Przypadek ??

Ela
@Andre

To zastanów się dlaczego poznikały? Bo co chwilę były rozwalane szlabany i kto ma je ciągle naprawiać? Może by tak obciążyć kosztami kierowców, którzy za grosz nie szanują czyjejś własności. Taki to klient PAN!

Nadzieja
@Ela

jakoś firma parkingowa APOA potrafi czytelnie na każdym wjeżdzie a nawet wejściu oznakować parking tak, że nie ma szans nie zauważyć że trzeba pobrać bilet - byłam wczoraj przy Lidlu w Będzinie i parking jest oznakowany zupełnie przyzwoicie i czytelnie, pod każdy znakiem P pisz pobierz bilet, na wjeżdzie to samo da się da? Parkomat przy wejściu po dwóch stronach nie tak jak przy Biedronkach po środku parkingu. Właśnie to trafiłaś w sedno - przy szlabanach jest więcej zachodu i pracy, a przy takim podejściu do zarządzania parkingami jak TDS i Biedronka czy Aldi to nic nie trzeba robić wystarczy zatrudnić kontrolera na umowę zlecenie i motywować go do jak największej liczby wystawionych wezwań do opłaty dodatkowej, zabrać mu możliwość anulowania na miejscu wezwania jak ktoś ma go przy sobie. Szlabany by zamknęły drogę do zysku taka prawda

Ela
@Nadzieja

To dlaczego nie piszesz do Biedronki tylko wylewasz tu żale? To chyba oni podpisli umowę z td a nie odwrotnie.

Nadzieja
@Ela

czytaj a potem krzycz i ubliżaj - ja już dawno z nimi wygrałam i mimo że nie miałam biletu to mam anulowane a teraz dzielę się z Wami spostrzeżeniami które zapewne wielu poszkodowanym pomogły - najpierw wszystko czytaj potem wrzeszcz

Ps
@Nikola

Nie masz pojęcia o co chodzi więc nie pisz głupot , zasady powinny być czytelne a na tych pseudo parkingach wszystko jest na opak . Jeżeli pobierają opłatę to przed wjazdem powinien być zamontowany wielki szyld z opisem parking płatny a nie gówna małe pomątowane po słupach .

Tom
@Nikola

Ile nad tym mądrym tekstem myślałeś ale żeś się wysmecil

@Nikola

Jeszcze trzeba ta informacje o płatnym parkowaniu udostępnić w widocznym miejscu,haha rzetelna firma

@Nikola

Żeby chociaż parkomaty działały, a nie więcej nie działają jak naprawią to wielkie mandaty. Napisane jak do ameby umysłowej z resztą. Że 165 złotych , w ciągu 7 dni 90 złotych ale nadwyżki nie zwracają. Śmiech

@Nikola

A co w takiej sytuacji. Wjeżdżam na parking, idę do parkometru nieczynny przychodzę po trzech godzinach wezwanie za wycieraczką. Gdybym miał bilet bez problemu by zapłacił, jeżeli był by na miejscu ten niekumaty parkingowy to bym starał sie mu wytłumaczyć ale ten tchórz wystawia wezwania i ucieka jak szczur. Zwykła ściema zrezygnowałem z tego marketu i przeniosłem się do innego. Sprawą zainteresowałem lokalnych dziennikarzy obiecali przyjrzeć się tej sprawie

@Kasia

prawdziwa

tez tak miałem

wichura
@Nikola

Jestem ciekaw w jaki sposób anulowano bilet, ponieważ informacje o zdjęciu z paragonu totalnie nikogo nie obchodziło, a odpowiedź napisana bardzo arogancko

@Nikola

To nie prawda, jeżeli jesteś pracownikiem i bez problemu anulowali Ci mandat oraz Twojej rodzinie to znaczy że jest nieuczciwą projekcją i nepotyzm co potwierdza jeszcze bardziej zarzuty o nieuczciwości firmy te system.

@tdsystem.kontroler@gmail.com

Niedźwiedź

W 1 dniu pracy okazało się że nie dali zapasowych rolek do drukarki, mandatów nie można było wystawić. Pretensje czemu sam ich nie kupiłem po godzinie 18. Drugiego dnia, wyszło że ładowarka nie pasuje do smartfona. W 3 dniu zepsuły się 2 z 3 biletomatow pokazując zła datę. Wtedy okazało się że to kontroler ma naprawiać programując kartę której nikt nie dal, na laptopie którego nie mam. Pytanie czy będzie ta karta obsługiwana w systemie Linux, konsternacja - nie wiedzą co to jest Linux. Wiedząc że działa tylko jeden parking, pretensje o małą liczbę mandatów. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!! Praca dla leśnego dziadka, który będzie siedział w krzakach i baczył czy jakaś starsza kobieta, lub matka z małym dzieckiem po wzięciu biletu nie miała sił zanieść go do samochodu. Wtedy 3 fotki, mandat i dalej w krzaki, czekać na następną ofiarę. Koszmarna firma, lecz w przetargu wynajęta przez Biedronkę, i to trzeba mieć ma uwadze. Osobiście biedronkę omijam szerokim łukiem.

Rozbawiony
@Niedźwiedź

Biedny pokrzywdzony pan któremu wszystko przeszkadza . Nie dawał rady pracować fizycznie to trzeba zwalić na pracodawcę ???????? ja tam jestem zadowolony kasa się zgadza i laptopa też posiadam ???????????????? taka praca sam się na nią zgodziłem ktoś to musi robić !!!!a pan to może niech zacznie szukać pracy jako informatyk bo tak biegle zna się na programach a sorry zapomiałem do tego jest potrzebny laptop ????????????????

Były Pracownik 2
@Rozbawiony

Trochę kultury człowieku, praca jak praca tylko szkoda ze w umówię są zupełnie inne założenia niż w praktyce a jak są to są naciągane do maksimum, zgadzam się z użytkownikiem Niedźwiedź jak i większością byłych pracowników, ucinanie wypłat, wykorzystywanie pracownik, spóźnianie się z wypłatami, na umówię prada 4h ale w efekcie praca na akord gdzie liczy się liczba mandatów, która zależy od widzimisie góry, poza tym radze wyjąć czopka bo az ręka się trzęsie i zbyt dużo pytajników dajesz

@Były Pracownik 2

A ile tej wypłaty było nawet jeśli była spóźniona? 4 godziny pracy to tak jakby kawałek etatu. Da się w ogóle tam pracować na cały etat i się utrzymać z tej pracy? Ps. Też mi się zdaje, że nie powinno się wymagać użycia sprzętu, którego pracodawca nie zapewnia. Mam prawo nie mieć laptopa, Windowsa itp.

Były

Oczywiście, że nie. W tej firmie nie da się normalnie pracować, ciągły stres, pretensje, wymuszania mandatów, a to że parkomaty wiecznie popsute nie z naszej winy to nie biorą po uwgaę. A jak przychodzi do wypłaty to połowę obcinają i płacą grubo po 10. wymagają korzystania z prywatnego laptopa, którego nie każdy musi mieć i potrafić obslugiwać zgodnie z ich wymaganiami.

Byly Pracownik 2

4 godziny pracy? Człowieku tu godziny pracy się nie liczą, liczy się liczba mandatów a aby wypełnić normę musisz te 6-8h na parkingu być, przy czym tak czy siak utną ci z podstawy pod pretekstem zużycia materiałów, nie wyrobienia normy etc. To praca na akord, nie na godziny, ja pracując 6 dni w tygodniu po 6-8h zależności od dnia miałem miesięcznie maks 2000zl ale bywało ze ucinali az tak ze miałem 1300zl, poczytaj sobie wszystkie opinie bo robią tam takie wały etc ze szkoda gadać

Czy w TD System Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

to sa jakies jaja

buhahaha wystarczy zobaczyc jakie maja rotacje pracownikow co chwile ktos nowy

to sa jakies jaja

jak z waszymi wyplatami ? wypłacaja na czas bez obcinania pensji? jak dogadujecie sie z biurem?

Grzegorz

Ktoś
@Grzegorz

Na wezwaniu posiada Pan informacje odnośnie reklamacji, wystarczy przeczytać dokładnie wezwanie. Jeśli posiada Pan paragon ze sklepu może Pan wykonać zdjęcie paragonu i wysłać je na podany w wezwaniu adres mailowy z prośbą o anulowanie. Jeśli nie posiada Pan Maila może Pan wysłać list na podany adres na samym końcu wezwania przez pocztę, w liście należy załączyć wezwanie i paragon.

ktos
@Ktoś

mozna wysylac "na Berdyczow". Odpowiedza, że wg. Regulaminu, kwit parkingowy powinien byc umieszczony za szyba. Raklamacja rozpatrzona negatywnie. (Paragon moze sobie kazdy wiac ze smieci) . A wiec pisz, pisz

marko
@Ktoś

Ja miałem paragon i nie uznali reklamacji.

@marko

jak masz paragon pisz do Biedronki powinni Ci anulować :-) zgłoś mailem na bok@biedronka.pl wrzuć skan paragonu i odpowiedź z TD System powodzenia

@marko

teraz czytam, że nie kupowałeś w Bieronce tylko w Delikatesach ;-( próbuj jeszcze do rzecznika konsumenta napisać lub do władz Delikatesów bezpośrednio

@marko

a może w delikatesach na podstawie monitoringu odnajdą Twoją twarz co będzie potwierdzało że robiłeś jednak zakupy ;-)

Logan
@marko

Podjechałem na 8 minut m o t o c y k l e m (skuterem). Nie miałem gdzie i jak przyczepić biletu. Dostałem wezwanie zwinięte, zmiętolone, wielkości peta od papierosa wciśnięte w jakąś szparę w okolicy kierownicy. Zauważyłem je dopiero w trakcie jazdy. A co gdyby wypadło?! Napisałem reklamację i oczywiście jej nie uznali - dalej cytując regulamin, że mam obowiązek umieścić bilet w środku samochodu za szybą. Oni w ogóle tych reklamacji nie czytają!!!

wichura
@Ktoś

I nic to nie dało. W sposób bardzo arogancji straszono mnie sądem w razie nie zapłacenia wydumanego mandatu. Rozbój w biały dzień

nadzieja

to nie sa zadne (...), tk sie zarabia pieniadze w Start-uppach w Polsce

Małgorzata

@Małgorzata

Nie, nie ma możliwości normalnej „umowy” co najwyżej premie, nie nie pracuje się na godziny, tylko zależnie od wystawianej liczby mandatów, w 4 godziny to nawet 1800zl ci nie przyznają ponieważ utną ci wypłatę do nawet 1200zl za mała liczbę mandatów i niespełnienie normy, aby zarobić chociaż 1800zl musisz te 8h na tym parkingu być, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem

Norbi

Czyli 8 godzin dziennie i kasa tylko 1800 zł? Ile trzeba wypisać mandatów żeby dostać premie? Są jakieś limity dzienne albo miesięczne?

jabo
@Norbi

Norbi, górnej granicy ilości mandatów nie ma. Mnie np. zdarzyło sie dziennie wypisać 50 szt. Oczywiście spisywałem tylko nr rejestracyjne parkujacych, nie zagłądając czy mają bilety za szybą. W końcu nie był to mój problem ale parkujacych. Nie ch sie tłumaczą przed TDS. Mnie na ty, nie zależało. Ale mandaty były wypisywane. Co tam potem wyszło z tego pasztetu, to już mnie nie interesowało, bo w miedzczasie znalazłem inna prace

Mery
@jabo

Mogę wiedzieć, ile udało ci się przepracować? :) Mój tata chce się przyjąć, ale zależy mu na stabilnym zatrudnieniu. Jak inne kwestie? Są jakieś plusy pracy tutaj? Bo brak uop i wynagrodzenie średnio wyglądają:(

@Mery

Umowa o prace jest umowa zlecenie jednakże pomimo tego co pisza podstawa jaka się dostaje a jest to 2000zł moze zostać ucięta przez niespełnienie normy wypisywania mandatów, przez co koncowo można dostać nawet tylko 1300zl, zarówno spóźnianie się z wypłatami jest standardem, rożnego rodzaju groźby tak samo w pewnych miejscach jest prowadzenie postępowania przeciw firmie wiec radze się nie zdziwić jak ojciec dostanie wiadomość ze ma wstawić się na komendę, zarówno ucinanym jest wypłata za zużyty materiał oraz ewentualne „zepsucie” sprzętu.

Kanarek
@Mery

@Mery lepiej niech tata sobie odpuścić. Wypłaty nie są na czas. Pracownicy biurowi wręcz nękają telefonami z byle bzdurą, najczęściej że ma być więcej wezwań lub że coś jest nie tak z parkomatem. Wracając jeszcze do wynagrodzenia to ładnie ucinają pensje. Jak najdalej od tej firmy.

beznick
@Kanarek

potwierdzam wszystko co zostało tutaj napisane, trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. kiedy oni coś chcą wydzwaniają i oczekują gotowości za marne kilka złotych które i tak pod byle pretekstem ucinają, wyplaty nie są na czas, a oczywiśćie oni wtedy telefonów nie odbieraja. obcinają wynagrodzenia nawet kiedy te zlomy parkomate są zepsute, wymagają naprawy ich a za to już nie ma dniówki z miesiąca na miesiąc jest tam coraz gorzej, rotacja pracowników w biurze i co chwile kto inny , chaos i bajzel a sami wymagają tylko wyrobienia normy

Gabryś
@beznick

To twoim obowiązkiem jest też naprawa parkomatu? A o tej gotowości wspominasz bo oczekują że przyjdziesz do pracy nawet jak masz wolne? A jak z grafikiem? Też często zmieniany?

Fabian

Jaki materiał miałby zostać zużyty? Chodzi o papier na mandaty? Miałeś jakiś sprzęt do dyspozycji? To znaczy wystawiałeś mandaty elektronicznie czy zwyczajnie papierowo?

jan
@Fabian

ja tam wystawialem mandaty w formie papierowej, ew. pobieralem od klientow hajs na goraco, a jak ktos nie chcial placic, to....

@Fabian

Wystawiałem mandaty z papierowej rolki, koniec końców zostałem „rozliczony” z wykorzystanego materiału, mandaty wystawiałem przez sprzęt w formie papierowej a mandat zarówno wystawiałem elektronicznie jak i papierowo, ogólnie często się tez zdarzało ze ich zdaniem „sprzęt” nie trafił cało po jego oddaniu, przez co niektorych byłych pracowników ciagle po sądach, ogólnie bardzo niebezpieczna firma, odradzam

Karo

A jak Ci naliczyli to zużycie materiału, ile dokładnie wynosiło? Pracownicy podpisują regulamin odnośnie pracy na tym sprzęcie i odpowiedzialności za ewentualne wypadki?

@Karo

Przyznam ze już nie pamietam wiem ze podpisywałem dokument odpowiedzialności za szkody i straty poniesione z sprzętu służbowego, w miesiącu kiedy się zwolniłem pomimo że podstawę na umówię miałem 2200zl + premie dostałem 1200zł, co było najniższa wypłata na 3 miesiące które tam pracowałem i była ona najpewniej spowodowana rezygnacja, za papier mi policzyli w taki sposób ze stwierdzili ze zużyłem zbyt dużo rolek i ze nie trafiły wszystkie które mi dali, ogólnie robienie fikołków i rzecz jasna wzięli to właśnie pod „odpowiedzialność za sprzęt”, inny mój znajomy który okazało się pracował w tym miejscu miał jeszcze gorsza sytuacje, dla przykładu sprzęt dają ci osobiście ale już oddać musisz go pocztowo, znajomy takowy sprzet oddał cały i wiedząc ze firma jest niezbyt bezpieczna porobił zdjęcia przesyłki, na dowod ze jak oddawał to sprzet był cały i to go uratowało bo jak się domyślał, magicznie po dostarczeniu dostawał telefony ze sprzet jest uszkodzony ze będzie musiał zapłacić 3 tys zł ze zgłaszają to do sądu, koniec końców sprawę wygrał o ile pamietam, ale ogólnie to dużo mówi o tej firmie, niestety ja poszedłem z desperacji i pożałowałem

A jak w ogóle grafiki wyglądają, bo o tym nie pisał chyba nikt? Pracuje się osiem godzin, czy też jakieś fikołki i niektórym wyjdzie mniej i mniejsza szansa na 'wyrobienie normy'?

Grafik nie istnieje masz obowiązek być 4 godziny 6 dni w tygodniu na parkingu, ale w fakcie wyglada to tak ze masz dać tyle i tyle wezwań i nieważne ile tam byles ważne aby ilość mandatów się zgadzała, ja osobiście nieraz byłem 7/8 godzin dziennie by wyrobić norme

Mówię prawdę, ba nawet kazali mi czasami w niedziele tam chodzić ale ja sobie odpuszczałem, grafiku mieć zadnego nie miałem, bo jak samo stwierdzili „godziny ich nie obchodzą” tylko ilość „mandatów” wiec nie raz pracowałem w taki sposób że czuwałem w aucie i co chwila patrzylem czy ktos sobie papierka za parkowanie nie kupił, taka prawda, nie raz było to 7 godzin na luzie by jaśnie państwo z firmy byli zadowoleni z ilości mandatów a tak czy siak było za mało lub ich zdaniem mogło być więcej, dlatego grzeczniej

A mieli wytyczne co do minimalnej ilości mandatów? Jaka liczba ich zadawalała, była w ogóle taka?

Olx

Na olx wystawiają ofertę na Piłę... Po przeliczeniu stawka godzinowa to trochę ponad 8 zł za godzinę ????. Przecież to jest nielegalne. Jacyś ludzie w ogóle wysyłają wam CV? ????????

Kanar
@Olx

To że poniżej krajowej to jedno a przy wypłacie i tak obcinają pod różnymi śmiesznymi pretekstami radzę zgłaszać sprawy do pip i uważać co podpisujecie mnie próbowano zastraszać wekslem

Oleg

Byłem ( przejazdem ) w sklepie Biedronka 40 minut, a na szybie samochodowej już mnie czekało wezwanie na sumę 110zł. Brzeczki park Mysłowice. Już ci td system dostawali karę na sumę 150000 zł , a jednak, jak widać niczego ich to nie nauczyło. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny stwierdził, że spółka TD System odmawiając uznania zasadnych reklamacji naruszyła zbiorowe interesy konsumentów i nałożył na nią karę finansową w wysokości 150 tys. zł (150 774 zł) - podano w komunikacie UOKiK. Dodano, że "konsumenci na podstawie ustawy o nieuczciwych praktykach rynkowych mogą dochodzić od TD System zwrotu opłaty, powołując się na decyzję Prezesa UOKiK".

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TD System Sp. z o.o.?

Konsument

Firma zatrudnia osoby, które włączają i wyłączają parkomaty dla rozrywki- podjechałam pod Centrum Handlowe gdzie maszyna nie działała- po czym wracam i widzę mandat- po chwili maszyna działała ???????????? Osoby odpisujące na maile są niekompetentne i albo nie rozumieją co się do nich pisze i należy cofnąć się do podstawówki albo są to roboty - chociaż teraz roboty ku zdziwieniu myślą i przetwarzają dane. Ogólnie cyrk.

Sahana

Witam, czy jest tutaj osoba, która opłaciła mandat, który został później anulowany? Jestem w takiej sytuacji i mimo telefonów i maili do firmy nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Pracownicy informują, iż przekazują sprawę dalej i należność zostanie zwrócona w najbliższym czasie jednak pieniędzy do tej pory nie ma...

Kontroler 022

Też otrzymałem taki "świstek papieru". Mandat to nie jest bo do tego jest uprawniona tylko policja i straż miejska. Zaparkowałem, poszedłem po bilecik, zobaczyłem regulamin więc zacząłem czytać po czym wydrukowałem bilet. Wróciłem i już informacja za wycieraczką. Różnica na bilecie a wezwaniu - 2 min. To jakiś cyrk i polowanie na kasę. Oczywiści zatrzymałem rzekomego kontrolera. Niestety był tylko w stanie pokazać jakąś plakietkę z numerem. Na plakietce pomimo miejsca na zdjęcie nic nie było, żadnego imienia, nazwiska tej osoby. Zasłaniał się RODO, że nic nie może etc. To ja się pytam, na jakiej podstawie mam wnieść opłatę za coś co jest zwykłym świstkiem papieru, bez podpisu, pieczątki, a gość który mi to daje legitymuje się plakietką z numerkiem? Skąd mam wiedzieć, że to czyjkolwiek pracownik... ? Może (usunięte przez administratora) ? Równie dobrze każdy może wydrukować i podać swój numer konta. Jest ktoś w stanie mi podać na mocy czego miałbym zapłacić za to "coś" ? Myślę, że Państwo powinno się zająć taką firmą bo coś tu ewidentnie nie gra... PS. A płacić nie zamierzam....

Kanarek
@Kontroler 022

Nie płać.. jestem byłym pracownikiem tej śmiesznej firmy. Td system z Karoliną i Dareczkiem na czele żerują na naiwności ludzi... Po długim czasie wyślą Ci może jakieś śmieszne wezwanie przedsadowne do zapłaty, działające bardziej jako straszak by wyciągnąć kasę. Olać nic poza tym. Pozdrawiam serdecznie

Wiktoria
@Kanarek

I chcesz przez to powiedzieć, że ludzie dają się na takie coś urabiać? Dużo takich?

Agald
@Kontroler 022

Witam, miałam bardzo podobna sytuację z tą firmą pod sklepem w Pabianicach. Czy można się z panem w jakiś sposób skontaktować ?

@Kontroler
@Kanarek

Dostałam podobny kwit do zaplaty,wysłałam reklamację, ale wraca jako niedostarczona. Na stronie firmy nie ma telefonu ,wię nie ma się z kim kontaktować.Przed sklepem nie widać informacji o płatnym parkingu, ani też kntrolerów. Brzeziny to małe miasteczko, kontroler podał numer 058, nie wiem co dalej robić? Proszę o radę.

X
@Kontroler 022

Pracownik sprawdzić powinien 3 rzeczy, 1 - czy jest bilet za przednią szybą, 2 - jeśli nie to czy jest kierowca w aucie / obok auta, 3 - czy jest ktoś obok parkomatu - jeśli biletu nie ma a klienta nie ma ani w aucie ani przy parkomacie to auto otrzymuje wezwanie. Od wezwania można się odwołać a kontroler powinien podać numer telefonu jeśli Pan zapyta. Dane firmy posiada Pan na końcu otrzymanego wezwania wraz z numerem KRS NIP i adresem firmy. Firma wystawia tak zwane "wezwie do opłaty dodatkowej" nie mandat, innymi słowy firma twierdzi że należą się jej pieniądze, ale wezwanie nie jest prawomocne o ile sąd nie przyzna firmie racji ( lub klientowi jeśli ten nie chce zapłacić ) podobnie w sumie to działa w np. ZTM tylko tam kontroler dostaje jeszcze 10% prowizji :) a na parkingu nie.

Pitu pitu
@Kontroler 022

Nie zapłacił Pan i co? Co się podziało?

Niezadowolona
@Kontroler 022

Czy w końcu ktoś sprawdził, czy legalne są te praktyki wystawiania "mandatów"? Również otrzymałam taki niby świstko-mandat i zastanawiam się czy nie powinna być przed wjazdem inf o płatnym parkingu. W Rzepinie przy Delikatesach Centrum takowej inf nie zauważyłam. Byłam tam pierwszy raz i ostatni.

Bery

Czy te mandaty są coś warte? Bo mi się wydaje że wielkie G. Parking nieoznakowany przy wjeździe. Kontroler bez jakichś legitymacji tylko numer 00... ubrany zwyczajnie chłopaczek z przyczajki wystawia mandaty jak tylko odejdziesz od samochodu. Uważajcie pod galeria Proszowice.

Kiki
@Bery

A czy pod tą galerią jest jakiś parkomat?

Klientka sklepu Rossmann

Witam Wszystkich którym wystawiono podstępnie mandaty. Wczoraj wieczorem ok 18:50 weszłam do Rossmanna w Brzezinach (łódzkie). Osoba która wystawiła mandaty, nie tylko mnie ale jeszcze trzem innym klientom dwóch sklepów, chyba czekała w ukryciu aż wejdziemy do sklepu żeby włożyć kartki za wycieraczki, bo żadna z osób ukaranych oraz innych klientów znajdujących się na parkingu nikogo nie widziała. Godzina wystawienia mandatu 18:55. Magia :-( Osoby, które wychodziły ze sklepu mówiły, że to jest nagminna praktyka. Tzw. kontroler czatuje, ukryty gdzieś w samochodzie i tylko czeka żeby wystawić mandat. Ta firma za takie postępowanie została już ukarana w 2021 roku przez UOKIK karą ponad 150 tys. złotych. Poczytajcie w internecie. Wszyscy mamy prawo złożyć reklamację i wysłać skargę konsumencką do UOKIK. Niech Urząd monitoruje nieuczciwe praktyki tej firmy.

Wini .
@Klientka sklepu Rossmann

Pobieraj bilet a nie teraz szukasz winnego .jak byś pobrał bilet umieścił za szybą nie było by problemu a kontroler wykonuje tylko swoją pracę i nie ukrywa się i nie czatuje jak to piszesz .nie pozdrawiam

Kate
@Wini .

Otóż nie. 22. 12.22 dostałam mandat czyli wezwanie do oplaty dodatkowej pomimo pobrania biletu z parkometru i umieszczenia go za szyba. Wystawili mu wezwanie pomimo tego i choć odwołuję się już 3 tygodnie, wysłałam skan ważnego biletu, to twierdzą, że mam zapłacić i tyle. Straszą sądem. Skladam skargę do UOKiK bo tak nie może być. Rzecz działa się w Zgierzu. Nie odpuszczę im bo to oszukańcze praktyki. Mam im udowodnić że nie jestem wielbłądem!

Zostaw merytoryczną opinię o TD System Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w TD System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TD System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TD System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TD System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TD System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TD System Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 144 ocen.
  • Kwiatowa 11
    43-300 Bielsko-Biała