Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o.

Adres: Komorowicka 72, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5471988657 KRS: 0000185005

Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o.

Opinie o Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o.

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w All-Pro Sp. z o.o. Firma Inżynierska? Twoja opinia może okazać się pomocna.

dmuchawiec

Déjà vu - 2013-04-21 13:00:35 All-Pro to obecnie tonąca łódź!!! Poprzez karygodnie prowadzoną przez zarządzających politykę firmę opuścili czołowi i wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy byli jedyną cenną siłą napędową firmy. Tylko dzięki dobrej woli pracowników wobec ciężkiego naruszenia obowiązków pracodawcy i łamania przepisów kodeksu pracy względem pracowników sprawy nie skierowano na drogę postępowania sądowego. Radzę omijać szerokim łukiem!!!a mnie tam dobrze =)

Déjà vu

były pracownik

przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie, zero szacunku do pracownika, brak przestrzegania kodeksu pracy na całej linii !!!

Zostaw opinię o Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Inżynierska All-Pro Sp. z o.o.