All-Pro Sp. z o.o. Firma Inżynierska

Bielsko-biała

Opinie o All-Pro Sp. z o.o. Firma Inżynierska

dmuchawiec

Déjà vu - 2013-04-21 13:00:35 All-Pro to obecnie tonąca łódź!!! Poprzez karygodnie prowadzoną przez zarządzających politykę firmę opuścili czołowi i wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy byli jedyną cenną siłą napędową firmy. Tylko dzięki dobrej woli pracowników wobec ciężkiego naruszenia obowiązków pracodawcy i łamania przepisów kodeksu pracy względem pracowników sprawy nie skierowano na drogę postępowania sądowego. Radzę omijać szerokim łukiem!!!a mnie tam dobrze =)

Déjà vu

były pracownik

przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie, zero szacunku do pracownika, brak przestrzegania kodeksu pracy na całej linii !!!

Zostaw opinię o All-Pro Sp. z o.o. Firma Inżynierska - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All-Pro Sp. z o.o. Firma Inżynierska