Opinie o Apex Digital Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apex Digital Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Apex Digital Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apex Digital Sp. z o.o. w Katowice

Dzięki za pomoc w rekrutacji! Będę polecał każdemu, dzięki Wam mam w końcu solidny zespół IT.

Ala88

Byłam dziś na rozmowie jako software tester. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ile czasu trzeba czekać na odpowiedź? Jakie mam realne szanse na przejście pierwszego procesu? Ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

Edyta

serdecznie pozdrawiam caly zespol, pracowalam jako rekruter IT przez ostatni rok, super firma dzieki ktorej rozwinelam skrzydla i moge teraz mieszkac i zarabiac w uk

Dave998_IT

Dostałem dzięki nim pracę w branży IT jako Junior Java Programmer, serdecznie polecam! Szybko, sprawnie, bezproblemowo w fajnej firmie no i stawka marzenie. Pięknie dziękuję Dominikowi za przeprowadzenie całego procesu!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apex Digital Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Polecam!

Pokrzywdzona

(usunięte przez administratora) byłam - widziałam, doswiadczyłam! Na rozmowie kwalifikacyjnej sa podawane calkowite brednie, które nijak sie maja do tego co tam sie dzieje. Kolejna sprawa, to ze pozytywne komentarze na bank sa pisane przez (usunięte przez administratora)firmy ponieważ sa identycznej narracji. Zamknieto mnie w pokoju o wymiarach 2x2m i zostal mi zalaczony chat, widzialam tam obrzydliwe rzeczy jak mezczyzni masturbowali sie czy tez jak jeden z nich oblal sie swoim moczem. Do teraz przechodza mnie ciarki i pojde zglosic te sprawe na policje poniewaz wyglada to jak (usunięte przez administratora) Przy drzwiach zaobserwowalam szereg gadzetów erotycznych!! ciekawe po co to wam? do mieszania kawy? ODRADZAM

Uważajcie!

(usunięte przez administratora) Od czasu jak tam byłam i podałam swoje dane na email przychodzą mi różne powiadomienia o próbie zalogowania się na moje różne konta w krajach azjatyckich i muzułmańskich... Zwykła ściema i sprzedaż danych.

MałaKasia

Witam, Na temat firmy Apex Digital powiem jedno, kompletne zaskoczenie - POZYTYWNE zaskoczenie. Na początku byłam niepewna, w związku z komentarzami które znalazłam na różnych stronach, a z tego co widzę, dopóki sama się nie przekonam, to informacje z trzeciej ręki nie są nic warte. Serdecznie polecam firmę, profesjonalne podejście na rozmowie, bardzo miły manager, poważne podejście zarówno do zarabiania pieniędzy jak i kontaktu między pracownikami i atmosferą w biurze ! Systemy premiowania oraz konkursy z nagrodami motywują do pracy. W dzień kobiet w pracy dostałam ładniejsze kwiaty niż od własnego faceta :D Polecam !

MałaKasia
@MałaKasia

Jeśli chodzi o temat dokumentów, to normalny proces weryfikacji wieku przy towarzystwie ochrony danych osobowych - nie ma się czego bać

Agata

Nie rozumiem Waszych komentarzy. Nie wyszło Wam czy co? Pracuję pół roku, jest super. Fajna atmosfera, fajni ludzie, fajna kasa, zero problemów. Potrzebuję zaliczkę, dostaję bez mrugnięcia okiem, praca lekka i przyjemna, jestem ubezpieczona, mogę liczyć na pomoc na każdym kroku, rozwijam się. Z żadną sytuacją niżej opisaną się nie spotkałam. NIE ROZUMIEM. Serio.

Jerzy

Jak ktoś się nie czuje na siłach żeby pracować w takiej firmie jak Apex Digital to lepiej nie zaczynać!

Fifi
@Jerzy

Możesz napisać coś więcej o tej firmie? Czym się aktualnie zajmuje? Nie podali mi nazwy firmy choć o nią zapytałam, wnioskuję że o nich chodzi po adresie... Odpowiedziałam na ogłoszenie konsultantka ds. obsługi portalu. To mogą być oni?

Dominika
@Fifi

Pisanie na chatach z ludźmi na różne codzienne tematy. Fajna praca serio, bez korpo gadki itp Sama ustalasz grafik i kasa się zgadza! Polecam samemu sprawdzić :)

Agata
@Jerzy

Pełna zgoda Jurku!

Boje się

Nie wiem w sumie co mam robić dałam się nabrać i dałam mu do ręki swój dowód osobisty. Czy ktoś z was też tak postąpił? Boje się że zostałam (usunięte przez administratora)i zaciągnęli na mnie kredyt.. czy bez pewności można zgłosić to na policję?

Spokojna
@Boje się

Dziewczyno, chill. W każdej pracy dajesz swój dowód osobisty do zeskanowania / sfotografowania. Druga strona też musi mieć pewność z kim ma styczność. Nie popadajmy w paranoję.

Tajemnicza97

Uważajcie na tą firmę!!!(usunięte przez administratora) To nie jest zwykły czat, tylko sex kamerki. Mnie zwolnili po miesiącu ponieważ nie chciałam się przed kamerka rozbierać!! Nie radzę wam tam się zatrudniać a tym bardziej iść tam na rozmowę kwalifikacyjną. Oni tam tak bajeruja że idzie we wszystko uwierzyć! Mi na rozmowie powiedzieli że zarabia się minimum 2500 na rękę a przez miesiąc pracy tam dali mi tylko 100zl!! Uważajcie na nich!

Kasiek

Radzę Wam uważać na tę firmę. Ja zostałam zaproszona na rozmowę, gdzie w pierwszym dniu była rozmowa kwalifikacyjną z dosyć młodą kobietą w wieku około 25-27 lat. Przedstawiła mi sprawę bardzo ogólnikowo. W drugim dniu miałam spotkanie z kolesiem, który przeprowadza szkolenia. Atmosfera może się wydawać cudowna na początku do pewnych momentów. Uważajcie na jeden fakt - koleś mówi, że aby zalogować się na tę platformę należy być pełnoletnim. Niby w USA (bo z tych rejonów jest ten panel rozmowy) wymagają do tego zdjęcia dowodu osobistego. Ten facet tak bajeruje, że to jest dramat. Robi zdjęcia z obu stron, gdzie macie wszystkie swoje dane, a on to trzyma potem w swoim telefonie. Nie dajcie się zwieść, bo tego rodzaju szwindel może Was wpędzić w spore kłopoty (chociażby branie na Wasze dane kredytów). A sama robota polega na czacie przy pisaniu z napalonymi facetami. Na priva przeważnie wchodzą tylko po to byście pokazały coś więcej. Bo za to Wam lecą napiwki w końcu. Totalny dramat.

magda
@Kasiek

Napisz do mnie na maila: magdastenko@gmail.com mam kilka pytan

Sara

Hey, dzisiaj do mnie zadzwonili i musze przyznac, ze rozmowa która odbylam przez telefon wydawała sie bardzo w porzadku. Jestem umówiona na dzien jutrzejszy na rozmowe kwalifikacyjna. Czytajac Wasze komentarze mam mieszane uczucia i nie wiem ile tutaj jest prawdy, wiec jutro sie przekonam.

@Sara

Hey, koniec konców musiałam przelozyc rozmowe na dzien dzisiejszy poniewaz mi cos wypadło. Słuchajcie, rozmowa była calkiem normalna z kobieta ok 24-26 lat. Zaproponowano mi kawe, standardowe zestawy pytan w calkiem dobrej atmosferze. Dostałam wiadomosc, że zapraszaja mnie na szkolenie, które ma sie odbyc w poniedzialek. Mam mieszane uczucia po Waszych komentarzach tutaj, jednak zawsze moge wyjsc. Gdy pytałam o zakres obowiazków - to organizuja roznego rodzaju eventy z hostessami jako firma outsourcingowa. Dodatkowo maja obsługe portali dla osób chcacych z kims popisac - przynajmniej tak zostało mi to przedstawione. Dopytywalam o specyfike tych portali, to zostałam zapewniona ze jest to czyms w rodzaju chaterii na interii. Jak bede po szkoleniu to napisze jak bylo.

Fifi

i jak? Pracujesz?

@Fifi

Hey, ogólnie zle zrozumialam i przyjechałam w poniedzialek, który byl dniem wolnym od pracy. Po dopytaniu okazało sie, ze byłam umówiona na wtorek, to taka humorystyczna wstawka :P U mnie sytuacja wygladala w taki sposób, ze gdy trafilam na pierwszy dzien pracy to nie zaczał sie on od razu. Spotkałam sie w kuchni z ludzmi, którzy tam pracuja i chciałam zobaczyc jak to wyglada od srodka majac w sobie duzo dystansu. Przyznam, ze mialam przyslowiowego stracha sugerujac sie niektórymi opiniami tutaj. Wspólpracownicy powiedzieli mi, że najlepiej bedzie jak sama zobacze w praktyce. Tak tez sie stało - dostałam swoje stanowisko do pracy i wytlumaczono mi podstawowe kwestie techniczne jak działaja programy i jak obslugiwac sie całym panelem sterowania. Potem osoba, która mi to tłumaczyła wyszla i kliknelam "ok" byłam pełna obaw co zobacze, co tez sie stanie. Poczatkowo napisała do mnie jakas dziewczyna ze rzucil ja chlopak i rozmawialysmy z kwadrans, potem rozmawiałam z facetem który pytal mnie o rade w jaki sposób powinien powiedziec swojej dziewczynie ze nie jest gotowy na slub. Po uplywie 30minut+ osób zaczelo przyplywać i rozmawialismy na rozne tematy zaczynajac od tego ze ktos lubi krem z kukurydzy? na tym ze tlumaczylam facetowi jak sie robi trwała :P Pracowałam ok 2 godzin i powiedziano mi ze spokojnie moge zrobic sobie przerwe jezeli potrzebuje. Przy nastepnym zalogowaniu byla dosyc cisza, kilka minut nikt nie wszedl do mojego panelu rozmowy, potem sytuacja nabrała rozmachu. Wchodzilo wiecej osób, pojawiły sie napiwki które mozna tam wysylac za ciekawa rozmowe. Trafilo sie dwóch "troli" i jeden hejter - którego banujesz aby nie miec potrzeby sie wkurzac. Ogólnie oceniam ok - co do zarobków w ciagu 6 godzin mojej pracy zarobilam 64,23 $. Atmosfera która tam panuje jest dosyć ponieważ pracuja tam młode osoby. Jezeli ktos lubi prace wymagajaca przemieszczania sie w terenie jak kiedys pracowałam, czy też gdzie trzeba sie duzo nachodzic to nie polecam ponieważ w wiekszosci jest to praca przed komputerem. Dla kobiet jest rowniez mozliwosc pracy jako hostessa i wtedy trzeba sie gdzies nastac na targach, czy innych rzeczach - za bardzo sie nie interesowałam poniewaz mam 1,5m w kapeluszu wiec odpadam :P!

Nieznana
@Sara

Hej, a czy na rozmowie robili zdjęcia z dowodem? Prosili mnie o wyciągnięcie dowodu aby mogli zrobić zdjęcie z obu stron, nie zgodziłam się więc mi podziękowali. Czy to normalne aby robili zdjęcia dowodów osobistych?

Czesc dziewczyny, byłam tam wczoraj na rozmowie i zaprosili mnie do kolejnego etapu. Poza mna byla jeszcze jedna dziewczyna na rozmowie, której podziekowali poniewaz nie wypadla dobrze na rozmowie. Zastanawiam sie co czeka mnie na kolejnym etapie, jakies rady jak sie przygotować? bo nie chcialabym aby ktos mi podziekował, bo zalezy mi aby dostac te prace.

Mariusz
@Ania

Na jaki dzień masz przewidziany drugi etap procesu rekrutacji do pracy w firmie Apex Digital? Może jesteś już po jego zakończeniu i możesz napisać, jak on wyglądał? Otrzymałaś propozycję pracy w tej firmie? Proszę o odpowiedź, jak zakończyła się cała Twoja sytuacja.

Barbiedreams

To zwykli (usunięte przez administratora) Jest to praca na seks kamerkach, oni powiedzą, ze nie trzeba się rozbierać a prawda jest taka, ze jeśli nie rozbierzesz się, to nie zarobisz.. a zarobki i tak są śmieszne, bo czasem możesz na miesiąc mieć 200 zł.. wszystko zależy od tego jak „zachęcisz klienta” Dziewczyny siedzą tam ze specjalnymi wibratorami wsadzanymi wiadomo gdzie, które wibrują na tipy.. DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE!!!

Paulina
@Barbiedreams

Słuchaj, może i na chacie trafiali sie debile, niektórzy mowili mi o tym ze chcieli popelnić samobojstwo jak byli nastolatkami. Jednak pracowałam tam ponad 4 miesiace przed przeprowadzka do Wadowic i o jakis "wibratorach reagujacych na tipy?" nie slyszalam/nie widzialam tak wiec prosze nie koloryzuj. Praca nie była lekka poniewaz dzienny kontakt z ludzmi, którzy maja rozne nastroje to nie nalezy czasami do prostych rzeczy, jednak rekordowo zarobilam ponad 230$ jednego dnia - był to ewenement jednak nie dam złego slowa powiedziec na te prace. Każdy był dla mnie mily i pomocny, super wyjazd integracyjny w Zakopcu gdzie firma wziela na siebie wszelkie koszty. Pozdrawiam Was serdecznie Paula

Zaciekawiona
@Paulina

Cześć, czy czaty są po angielsku czy po polsku? Widać Twoja twarz?

Cześć, dzisiaj byłam u nich na rozmowie i zostałam zaproszona na kolejny etap. Szczerze mówiac trafilam na te strone jak czekalam na swoja kolej ponieważ przyszłam na rozmowie o 11.30 a miala sie odbyc o 12 wiec pomieszałam godziny. Bałam sie po przeczytaniu niektórych opinii, ale jak zwykle to bywa niektórzy ladnie tutaj pokrecili :P Pozdrawiam

IZA
@Ewa

Kiedy masz szkolenie ? Bo ja też byłam na rozmowie I zastanawiam się nad ta propozycja

To prawda, najpierw mówią o zleceniach hosstessowych, później pokazują "pokoiki" do rozmów z klientami. Co prawda, podobno jakieś obnażenie się w małym stopniu powoduje bana od administratora, ale wątpię... Rozumiem że można nie widzieć w tym nic złego, ja jednak poczułam się tam fatalnie. Byłam na szkoleniu 3 minuty, poczytałam obleśne teksty jakichś facetów i wyszłam.

Nina P

Miałam przyjemność pracować dla nich. Pozdrawiam cały team ;)

Pannagilbert

Boże właśnie dałam się nabrać na to i umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną. Po przeczytaniu tej (i nie tylko tej jedynej) opinii nie mam zamiaru się tam wybierać. Aż strach po prostu.

A.

Ja spróbowałam i faktycznie kłamią z tymi zarobkami! Pracowałam tydzień i manager mi przeliczył, że w ciągu tygodnia zarobiłam 1500 zł! A obiecywali nawet 8000 zł w miesiąc! Może faktycznie jakbym coś pokazała to zarobiłabym więcej, ale manager mówił żeby tego nie robić, że rozmawiając i wysłuchując tych facetów zarobię więcej, niż jakbym coś pokazywała. Nie wiem, 1500 tygodniowo to dla mnie za mało, więc zrezygnowałam.

Dominika
@Pannagilbert

Jestem zażenowana Twoją opinią. Czego się bać? Pracowałam tam i normalna praca. Nie czuję się gorsza. Praca polegała na pisaniu na chatach, ale bez żadnej erotyki. Nie było mowy o żadnym rozbieraniu i innych wymyślonych przez was rzeczach. Jesteście chyba zdesperowani, że was nie przyjęli. Ciekawe, że wasza każda praca była taka wspaniała. Ja polecam tam pracę każdemu! Ważne, że jest konkretna wyłata i zawsze na czas.

GC.

Pracuję mniej więcej od początku tego roku i potwierdzam - jest super! :) Świetna atmosfera, fajne projekty, dobre zarobki. Nie mam na co narzekać. Na początku też nie byłam zdecydowana, po pierwszym dniu nawet odpuściłam... Po tygodniu jednak wróciłam z myślą 'a, spróbuje, dam sobie tydzień' no i tak już jestem :) Serio dziewczyny - polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Apex Digital Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Apex Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apex Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apex Digital Sp. z o.o.?

Apex Digital Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Modelarska 7 lok. 10
    40-142 Katowice