Opinie o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Paja Patryk Szymański. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paja Patryk Szymański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paja Patryk Szymański w Bydgoszcz

Oszust nie powinien dostać upadłości ponieważ firma była bogata a on z violetą okradli i wyprowadzili pieniądze na na mieszkania i samochody lokowali ble co tylko nie płacić pracownikom

Honorka

A czemu bezprawnie, nie podali Ci żadnego powodu czy był on nieprawdą? Czy w momencie zwolnienia miałaś wypłaconą na bieżąco pensje i wszystkie inne zobowiązania?

4256 Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis
@4256

Byłam zatrudniona w tej firmie bezprawnie zostałam zwolniona.Wygralam sprawę w sądzie pracy oraz odszkodowanie w wysokości 20 000 zł.podobnie jak pan nie mogę wyegzekwować tych pieniędzy po ogłoszeniu upadłości.Jestem w stałym kontakcie z syndykiem

Honorka Nowy wpis

4562 Nowy wpis

UWAGA (usunięte przez administratora) Teściowa i ten mały (usunięte przez administratora) patryk i viola. (usunięte przez administratora) firmę i polokowali kasę w mieszkania samochody nie płacili pracownikom i za wynajmowanie lokali sklepowych. Nakradli prądu i nie popłacili ludziom za czynsz wynajmowanych lokali. Sam jestem okradziony za prąd i czynsz na kwotę ok.7000,00pln i nie mogę wyegzekwować. (usunięte przez administratora) viola patryk natalia

Jakie są warunki zatrudnienia w Paja Patryk Szymański?

Paka Patryk nie istnieje

Beata

firma pod tą nazwą została zamknięta, o to chodzi ?

@Beata

Firma upadła pracownicy zwolnieni dnia na dzień bez odpraw

KLIENT

(usunięte przez administratora) Wioletta bardzo nieuprzejma w sklepach bród towar dostarczany w klejących się skrzynkach . Tragedia

@KLIENT

Szkoda ,że niema sanepidu w Bydgoszczy chyba ,że wspiera sanepid tych brudasów

nowy
@9046

Zgłosili zamknięcie działalności a jutro wręczy wszystkim pracownikom wypowiedzenia , chodź nie ma zamiaru rozliczyć się z pracownikami.

@nowy

Kończy nam się stary roczek i firma Paja-ce przechodzi do historii to było do przewidzenia jak nieudaczniki biorą się do zarządzania firmą, radzę wziąć się za sprzątanie a nie zarządzanie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paja Patryk Szymański spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Paja-ce co to za prywata listy polecone do mnie wysyłacie z żądaniem przeprosin za co ??? wam to chyba się w głowach poprzewracało jakby płaciło się ludziom na czas to nie trzebaby było wypisywać takich komentarzy a potem w kopercie przekazywać wypłatę z nieprawdziwą datą bo na przelewie będzie data rzeczywista .Przypominam że jest to ogólnodostępny portal społecznościowy z informacjami o pracodawcy i jest to miejsce w którym można wyrazić swoją opinię pozytywną jak i negatywną .I to ja nie życzę sobie nękania poprzez wysyłanie na mój prywatny adres listów poleconych od Violetty H

Paja-ce dzisiaj mamy 26 września czyli 16 dzień bez wynagrodzenia zadowoleni jesteście z siebie ciekawe jak długo to jeszcze potrwa aż ogłosicie upadłość

Paja-ce bez komentarza ciąg dalszy odliczania to już 15 dzień zwłoki jak nie wypłacania wynagrodzenia a gdzie są inni pokrzywdzeni czy tylko Janusza traktujecie jak parobka który pracuje dla was za darmo

Paja-ce dzisiaj mamy 24.09.2021 to już 14 dzień opóźnienia wypłaty wynagrodzenia bardzo szanujecie swoich pracowników widzę że ważne że wam kredycik się spłaca za mieszkanie dla Natalii

Paja-ce dzisiaj jest 23.09.21 czyli 13 dni opóźnienia wypłacenia wynagrodzenia za mc 08.2021 myślę że (usunięte przez administratora)się zainteresuje waszą firmą

Widzę że nie macie wstydu i macie gdzieś dobre imię firmy ok zaczynamy odliczanie dzisiaj mija 12 dzień zwłoki z wypłatą

Widzę że ta firma to jakaś porażka nie wypłaca na czas pieniędzy pracownikom nie ważne że ludzie nie mają za co żyć lub mają jakieś zobowiązania po co wypłacać ludziom pensje lepiej córce spłacać kredyt na mieszkanie.Widze że bez kontroli (usunięte przez administratora)się nie obejdzie może jakaś kara nauczy nieuczciwego pracodawcę rozumu

Jaka umowa obowiązuje w Paja Patryk Szymański podczas okresu próbnego?

uciekać od złodzieji jak najdalej miesiąc zmarnujesz za darmo ludzie` bez honoru a ta teściowa z tym długim nosem ha,ha ha

nie ma żadnych umów pod stołem

Uwaga wszyscy którzy mają do czynienia z firmą paja patryk szymanski już dzisiaj wystąpcie o zapłatę i zapłatę należne Wam wynagrodzenie. Napisałem z małej litery celowo bo nie zasługują by ich szanować

@411127

zgadzam się z tą opinią to (usunięte przez administratora),jeżeli chodzi o zapłatę zapomnij najgorsza firma paja patryk szymański ja też z małej litery bo ten (usunięte przez administratora) nie zasługuje

Ta opinia cztery i pół to chodzi o brud .Skala na pięć gwiazdek to cztery i pół na brud .W skali od jeden do pięciu to na brud to cztery pół .Ta firma już padła

klijent

Moja opinia to jest taka, zamknąć tą brudną firmę i pozapłacać pracownikom których oszukali ci (usunięte przez administratora) tz. Wioletta i Patryk Szymański .Jak można nie zapłacić pracownikom którzy mają dzieci i żonę i przychodzi do domu i oznajmia że (usunięte przez administratora) nie zapłacili i się nikogo nie boją .Sami opływają w luksusach i rozbijają się limuzynami Wstyd i hańba ,że nikt nie zainteresuje się tą sprawą

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Paja Patryk Szymański?

Gabi

Tak ma aż le za darmo poczytaj trochę komentarzy o yej firmie tam nie płacą ludziom wypłat. Ta firma idzie na (usunięte przez administratora) jak Tytanik

Aaa
@Gabi

Mamy trudne czasy klientow jest mało z czego ten pracodawca ma brać. JA NIE mam problemu z wypłatą i można sie dogadac też trzeba zrozumieć tą drugą stronę.

klijent
@Aaa

Następna podstawiona kapuś doskonale Wiesz że to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bonia

Ta firma to farsa. Pracowników traktują szkoda gadać. A gwiazda Wioletta ma mniemanie o sobie takie a tempa jak but. I tacy ludzie pracują. Jestem ciekawa czy właściciel wie co się dzieje

WIE PRZECIEŻ TO ZIĘĆ WIOLETTY, NIE PŁACĄ W TERMINIE NIKOMU

Lunia
@12315651

A ja wiem, że płacą w terminie. Za dużo kontroli mają, by tego nie robić. Nie oczerniaj, bo zaczną Ciebie posądzać. Będziesz zadowolona?

@Bonia

wioletta i patryk to zięć

@Lunia

nie płacą (usunięte przez administratora) wszystkich jak by mieli kontrole normalne to te (usunięte przez administratora) już by pływało w (usunięte przez administratora)

MAREK
@Bonia

Zgadzam się z Bonią tak jak napisałaś to prawda ale nie można opisać normalnie bo administrator zaraz na to co napiszę zrobi cenzurę .Oczywiście chronią tych co nie trzeba. Wioletta niby taka mądra a (usunięte przez administratora) jak but a ten zięć to sam tylko nadaje do sprzątania placu

MAREK

(usunięte przez administratora) kłamią odnośnie wypłaty ,trzeba kilka razy przychodzić. Brudno i przestrzegam ludzi by nie kupowali chleba i kanapki w Bydgoszczy

Czy zdarzają się nadgodziny w Paja Patryk Szymanski?

Niezadowolony

Nadgodziny są non stop niestety nie płatne godziny do odebrania w stodunku 1:1 ????

Jan
@Niezadowolony

Takie rozwiązanie jeśli chodzi o nadgodziny stosuje wiele firm, a dodatkowe wolne jest fajnym rozwiązaniem. Czy można ubiegać się o premie lub inne bonusy finansowe, żeby podwyższyć wynagrodzenie?

TAK TYLKO SĄ NIEPŁATNE

111234t

Nadgodziny są zawsze ale niepłacone!!!

Pracodawca miki

Poprostu młody szmasiaz i kłania się temu panu inspekcja pracy i sanepid żeby wyeliminować takich pracodawców (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Paja Patryk Szymański - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Paja Patryk Szymański?

Zobacz opinie na temat firmy Paja Patryk Szymański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paja Patryk Szymański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paja Patryk Szymański
  • Rynkowska 15