Piekarnia Galicyjska sp.zo.o

Ropczyce

Opinie o Piekarnia Galicyjska sp.zo.o

Tragedia co się tam dzieje, odliczają pieniądze dwa razy, za urlop 5 dni potrafią potrącić niby za 10, pani która zajmuje się przelewami nie wiem czy skończyła podstawówkę, pracuje się kupe godzin za marny grosz, nie wspomnę o dziwnych rzeczach znajdujących się w tym chlebie, po prostu unikajcie

ph

szczęśliwy bo wolny,nigdy więcej takiej roboty

Johnny

Kolega z obecnej pracy powiedział mi ostatnio, że pracował u Pana Kręcichwosta jako przedstawiciel handlowy. Powiedział, że jego kolega który podpisał jakąś umowę na ponad 10tys (bylo powiedziane ze co wiecej zarobi to idzie do jego kieszeni) w rezultacie czego właściciel go zwolnił i nie wypłacił mu tych należnych pieniedzy (ok. 10 tys) Taki o to pracowawca.

Szukasz pracy?

d.j

Nie da się tam pracować. Trzeba tam pracować codziennie przez 12 h dziennie. Jest wolna tylko niedziela i to nie zawsze. Zwolnilem się z tamtąd bo już nie można wytrzymać . Szef się drze na wszystkich a nawet jak mu coś nie pasuje to cie uderzy. Odradzam tam prace

Johnny

Kolejny nieuczciwy pracodawca, jakich nie brakuje....

DRAMAT! NIE WYPLACAJA LUDZIOM,PRACOWNIKOM PIENIEDZY NA CZAS, U NICH 10TY DZIEN WYPLATY NIE ISTNIEJE!! CZLOWIEK CZEKA PRZED WEEKENDEM NA WYPLATE 10GO I JAK NIE MA TAK NIE BYLO! SKANDAL!

oni
@Pracownik 10.02.2017, 18:43

zgadza sie nie wyplacaja w terminie trzeba cos z tym zrobic !!!

Anonim

Pracodawca zwalnia po tygodniu nie zgłaszając umowy zlecenie do ZUSu.Pieniędzy za pracę do dzisiaj nie otrzymałam a pracowałam po 12h dziennie nawet w niedzielę.Pan K. bardzo ładnie się wypowiada niestety większość to kłamstwa.Smak produktów również nie powala.Nie polecam!WYZYSK

G
@Anonim 26.01.2017, 19:04

Byles na piekarniczy jako kierowca

K

Syf jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kary co krok szczyry w piekarni kto tampracowal to widzial zarobki marne wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Janko

W biurze jest fajnie .. Robisz jak robot ani nie masz czasy się podrapać za.... A wynagrodzenie za średnio 10h pracy dziennie (na szczęście bez niedzieli) rewelacyjne prawie starcza na rachunki !!!

BEZEL

tu jest ZAJEFAJNIE az plakac sie chce!!!!

irma
użytkownik zarejestrowany

Po kilkanascie godzin dziennie? to jakiś absurd jest chyba nie wiem skad masz takie infrmacje, nie wiem tez co mozna robic kilkanascie godzin w biurze w pracy po godzinach, podjerzewam, ze ktos chce sie zemscici i wymysla jakies smieszne plotki na ten temat

ciekawa

Ja mam pytanie dotyczące pracy w biurze - czy rzeczywiście pracuje się tam po kilkanaście godzin dziennie? Będę wdzięczna za info.

ja

Prościej robic nic. Pracuję trzy lata i da radę,jeżeli jest krzywda to zapraszam do koncernu. Lepsze pieniadze,fajny socjal ale....kto był to wie

buzz

Stanowczo odradzam.. Ten Pan P. KK namawia ludzi obiecuje pokazuje i nie daje szansy a później zwalnia po 2 tygodniach bo mówi że to niby brak "komunikacji" taka wymówka. To jest jakaś wielka pomyłka.Nie dajcie się nabrać!!Absolutnie odradzam pracę po 10, 12 godzin powinien PIP się tym zająć. Wielu ludzi pracuje bez umów!!

anonimowa 2

jak jest w ropczycach ciezko dziewczyny na magazynie tez maja odpowiedzialnosc za kosze u ciebie jest tylko firmowka a na magazynie wszystkie firowki plus to co kierowcy wywoza takze niezly bandzaj z tymi koszami i tez zawsze jest cos nie tak

anonimowa

Nie wiem jak jest na piekarni, ale pracuje w jednym ze sklepów firmowych i powiem Wam, że jeśli macie inną opcję pracy, to nie polecam sklepu firmowego. Jak coś jest nie tak (a jest bardzo często) to wina zawsze spada na sklep, nie na organizację w Ropczycach. Poza tym praca jest ciężka i bardzo wymagająca. Obowiązki nie idą w parze z wynagrodzeniem, a w związku z tym, że trzeba podpisać umowę o odpowiedzialności, co miesiąc "jakimś cudem" wychodzą np braki pojemników i odbijają to z niskiej pensji.

beti

Skoro by było tak dobrze dlaczego tak wiele jest ofert do piekarni, widocznie jest tam prawdziwe eldorado i co chwila ktoś odchodzi.

pipi

najlepiej cos ci sie pomylilo praca z wyzyskiem wierz albo i nie wiekszosc ludzi pracujacuch tam nie ma wyboru musi zapierniczac nie pracowac tego praca bym nie nazwala lata pracy nerwow i zdrowia

najlepiej

najlepiej jest dużo pisać, siedzieć na pupie i narzekać, na siłę nikt nikogo nie przymusza do roboty, kwestia wyboru nic więcej.. zawsze można żyć powietrzem..

jolo

Nie polecam. Praca technologa za marne grosze po 12 godzin, nie jak zapewniają po 8. Praca w nocy i niedziele również... A na głowie masz tyle co kilka pracowników w normalnych firmach czyli wszystko co najgorsze na twojej głowie. Stanowczo odradzam

jak

Proszę napiszcie szczerze czy naprawdę tam jest tak do D...Mam ztamtąd propozycję pracy na technologa. Co wy na to?

ja

a jak wygląda praca kierowców bo w ogłoszeniu całkiem spoko, ale jak to naprawde wygląda? ktoś opisze?

pani666

witam, powiem wam cos o piekarniach w ropczycko sedziszowskim: w piekarni EMKA rzekomo nikt nie peka, w piekarni galicyjskiej upaly jak na wyzynie sycylijskiej, w piekarni u H... na miescie podobno szczury chodzily w ciescie. ogolnie wniosek jest taki jak bedziesz w tych piekarniach pracowal to spuchna ci flaki

czarna77

Powiem tak pracowałam tam bardzo krótko,musiałam odejść z przyczyn prywatnych,wypłaty nie otrzymałam, pisałam do nich w tej sprawie i żadnej odpowiedzi( usunięte przez administratora )

awer

nie kupujcie chleba z tej piekarni . Na kadrach jest syf mówią ładnie pięknie , a robią swoje

tak

a jesli chodzi o watek koszy to jak na kazdej piekarni pieczywo pakuje sie w kosze na piekarni galicyjskiej przed wyjazdem sa one liczone kazdemu kierowcy. kierowcy rowniez sobie licza kosze zeby nie dostawac obciazen za nie Co tydzien na magazynie jest inwentaryzacja i sa liczone stan koszy jest wczesniej przynoszony z gory to znaczy z biura i ta ilosc podana musi sie zgadzac przewaznie jest tak ze ich brakuje i wowczas noty obciazajace za brak koszy a jakie sa kwoty rozne ( usunięte przez administratora )

pipi

( usunięte przez administratora )masakra a zarobki tak jak wyzej napisane( usunięte przez administratora )zl za ciezka charowe a umowie o prace to zpomnij najlepiej to ztrudnic czlowieka z grupa albo sobie zalatw grupe to umowe masz jak w banku

( usunięte przez administratora )na godzine i umowa zlecenie to smieszne charowac za te pieniadze charowac nie pracowac( usunięte przez administratora )

qwe

już nie pracuje dzięki bogu na PG :)

abcde

No, ale nazwisko r.s. zniknęło ze składu Zarządu! Przynajmniej w internecie. Czyżby coś się zmieniło z r.s. - niezatapialnym? Wie może ktoś i zechce napisać tutaj? Pozdrawiam

entuzjasta

No proszę, kilka lat minęło a nic a nic się nie zmieniło, Niezatapialny?

j23

Pracownicy, napiszcie coś prawdziwego o tej firmie. Może będę pracował w tej firmie. Napiszcie, jak naprawdę jest!

Zostaw opinię o Piekarnia Galicyjska sp.zo.o - Ropczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Galicyjska sp.zo.o