Top Brm Sp. z o.o.

Stalowa Wola

Opinie o Top Brm Sp. z o.o.

jan

Polecam firmę B.R.M.HEAVEN. Wykonywała u nas wzmocnienie skarpy poprzez ułożenie pięcio-rzędowego systemu gazonów. Dodatkowo wyłożyła kostkę brukową. Firma solidna, staranna, dbająca o porządek. Nie zauważyliśmy niedociągnięć. Dodatkowym atutem jest niska cena za wysoką jakość usług. Zainteresowani mogą obejrzeć prace, którą wykonała nam firma B.R.M.HEAVEN. Polecam.

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Top Brm Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw opinię o Top Brm Sp. z o.o. - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Brm Sp. z o.o.