Opinie o Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Qrc Carbon Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. w Środa Śląska

mamuśka Nowy wpis

GŁOWNYM problemem w tej firmie są właściciele,ktorzy mają problem sami ze sobą-są tak niemili,ze teraz takich wielu się nie spotyka.Niech niebiosa bronią mieć stycznośc z takimi ludżmi-toksyk pełen.Przepracowałam tam niedługi czas i wolałabym jeść trawę niż dłużej być zależna od takiego toksyka i gbura.LUDZIE szukajcie pracy tam gdzie człowiek się czuje jak człowiek !PRACUJCIE u ludzi a nie u hien energetycznych.Brrrrr,jak o nich pomyślę,to mam drzeszcze.

Polecam! Każdy kto choć trochę ma chęci do pracy i uczciwie pracuje zostanie tam doceniony! Przyjazna atmosfera, wszyscy są pomocni i jeszcze nigdy w życiu nie było czegoś takiego żeby prezes pracownikom na urodziny kupował tort! A w QRC prezes wręcza go osobiście na urodziny każdego z pracowników. Myślę że postawa tego Pana mówi sama za siebie.

David

Wrecza tort to jakieś jaja sa nic nie wręcza ten pan wiecznie jest nie dostępny dla pracowników A ludzi traktuje jak śmieci . No ma to jak (usunięte przez administratora) wystawi ocenę pozdro

Worker
@David

Ooo ooo!! Obywatelom państwa PiS ktoś udostępnił internet. Brawo! Proponuję raz jeszcze cofnąć się do szkoły podstawowej. Takim ludziom zawsze i wszędzie będzie źle. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę. Teraz i na przyszłość

@Worker

Z moim zdrowiem wszystko ok w porównaniu z ludźmi z tej firmy którzy Mają nie równo pod sufitem pozdrawiam Piotr

@Worker

A to że stała pracownica (usunięte przez administratora) jak wół i (usunięte przez administratora) lize to swoją drogą tepa sztuka pozdr Piotr

cze Nowy wpis

ta wiadomośc to fake-bzdury ,tam nikt nikomu prezentów nie robi-chyba,ze w ramach prezetów i łaski dostaniesz wypłatę

CZE

JW i PW ,to bussinesmeni jak cholera-szmalu nie mają,empatii nie mają ,ale za to dużo chamstwa w sobie mają

Wiktoria Nowy wpis
@CZE

A możesz podać jakieś przykłady sytuacji, w których zachowali się wyjątkowo chamsko?

cze Nowy wpis
@Wiktoria

traktują ludzi jak gówno,myślą,ze pracownik to ich (usunięte przez administratora)

Ziba

tzw.szef i jego żona- dwa sztywne pale-podwyżka z nowym rokiem o 20 groszy za godzinę-nie pracujcie tam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Górnik strzałowy p/z ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno

Czy w firmie Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. rzeczywiście można liczyć na zarobki 0 PLN?

Tak oczywiście zarobki 0zl pół roku czekam na wyplate

Urszula
@45321

I tak szczerze, to myślisz, że się doczekasz? :/ Bo nie wygląda to zbyt kolorowo

:))

W dalszym ciągu (usunięte przez administratora) nie polecam ludzi i szefa firmy. Praca sama w sobie bardzo fajna, lecz tygodniowym nieplatny okres próbny to naprawdę "fantastyczny" wymysł szefa:))) zatrudnia ludzi bez umowy NIE POLECAMMMM NIKOMU MECZARNIA I NIC WIĘCEJ. NIE WSPOMINAJĄC O PRACOWNICACH, KTOREE POWINNY PRZEZ DANY OKRES PRÓBNY WYTŁUMACZYĆ CI ZASADY PANUJACE W PRACY JAK I SAM PRZEBIEG PRACY. PRZELICZYLEM SIĘ BARDZO. Pierwszg DZIEŃ NIKT NIC NIE WYTŁUMACZYŁ OD RAZU SIADAJ RÓB PO CZYM DZIWIĄ SIĘ ZE ŻE PRACOWNIK NIE MA POJĘCIA za co sie złapać OKRES PRÓBNY SIE KOŃCZYĆ ZOSTAJESZ BEZ GROSZA I BEZ PRACY;)

jatambyłam
@:))

zgadzam się

@:))

(usunięte przez administratora) nie placa

Ja tam pracowalam
@45321

Nie płacą (usunięte przez administratora) ludzi

jatambyłam

Miejsce odbywania kary nie wiadomo ja jakie grzechy.Brak szacunku dla człowieka.Właścicielom wydaje się,ze są lepsi od innych.Mchy i wodorosty.Nie daj Boze pracować mi tam jeszcze raz.

@jatambyłam

Zatrudniają na czarno nie płacą składek ani wypłaty

Ziba

Firma firmą,ale niby prezes i jego żona,to jakaś tragedia.Tak zadufanych i niemiłych ludzi dawno nie widziałem.Nie pracujcie tam.

Urszula
@Ziba

Co według Ciebie dokładnie oznacza niby, że są zadufani. Co takiego robili wobec Ciebie, że tak myślisz?

Przeczytałem w tym wątku sporo komentarzy, w których bardzo ostro ocenialiście atmosferę panującą w Qrc Carbon. Co teraz dzieje się w tej firmie i jak na obecny moment oceniacie relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi?

Ewcia

W tym momecie muszę się zgodzić że ta firmal to nie firma na pieniądze od nich czekam 1,5 miesiąca i dalej cisza nie polecam

Iza

@sabcia wypowiesz się więcej na temat atmosfery panującej w tej firmie ?

@Iza

Ludzi traktują jak kopletne nic a ptavownice stałe traktują ludzi jak przedmioty wiecznie nie zadowolone praca tam to jedna wielka męka psychiczna A prezes to nie prezes ma tam do powiedzenia naj mniej jemu nigdy nie wolno przeszkadzać

Wiesia

@sabcia , męka psychiczną ? Co masz na myśli

@Wiesia

Znoszenie humorow pan które tam pracuja jak mają dobry humor to w się wysiedziec jak zły to na okrągło coś im mi psuje i pokazuje nerwy o wszystko się czepiają imają tam więcej do powiedzenia niż sam Prezes który chowa głowę głowę piasek pozdrawiam

@Wiesia

Mało tego warunki które tam panuja szatnia o ile można nazwać to szatnia wygląda jak schowek na gratyjeden wielki (usunięte przez administratora) wszedzie

Ewcia
@Sabcia

Jak dla mnie ogromnym minusem jest to ze po zakonczeniu współpracy od kilku tygodni czekam na przelew od firmy i do dnia dzisiejszego go nie ma I zeroo dpowiedzi ze strony firmy pozdrawiam

Sabcia

Firma totalne dno nie polecam żałuję że wogle miałem styczność z ta firma !

@Sabcia

Dokładnie nic dodać nic ująć firma (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!

Sabcia

Ta firma to jedna wielka tragedia(usunięte przez administratora)każdego kogo zapyta się odpowiadaja jednym słowem nie zatrudniać się tam firma to tragedia ! Zgadzam się z tym w pełni

Konrad

@Worker Przyłączam się do twojej opinii. Niestety hejterów jest w każdej firmie dużo i piszą jakieś bzdury!

hahahah

ta firma to dno

Worker
@hahahah

Jaki nick taka opinia... Nic więcej nie trzeba dodawać.

Dawid

@Pracownik dzięki za opinię, a jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w Qrc Carbon? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

Dawid

@hahahah dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują. Każdy inny wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa, zostanie usunięty przez administratora.

Work in progress

Oby więcej takich firm!! Nic więcej nie trzeba pisać! Polecam!!

HMTO MBZ

Powiem krótko nie życzę nikomu żałuje bardzo kontaktu z tym Panem . Szkoda że ktoś taki prowadzi tą Firmę. Pozdrawiam Pana J.W

Zostaw merytoryczną opinię o Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Qrc Carbon Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qrc Carbon Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qrc Carbon Tech Sp. z o.o.?

Qrc Carbon Tech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Wierzbowa 34
    55-300 Środa Śląska
  • NIP: 9131619785 REGON: 365026548 KRS: 0000629727

Qrc Carbon Tech Sp. z o.o.