Spectrum Podkarpackie Centrum Finansowe

Opinie o Spectrum Podkarpackie Centrum Finansowe

jaaaa

ty
@jaaaa 06.12.2013 16:56
Witam, idę na rozmowe w sprawie pracy biurowej do tej pracy. Nie wiem co mam myśleć czy wogóle warto iść?...

Jeśli lubisz pozyskiwać klientów to owszem. Nie będzie to jednak miało niczego wspolnego z praca biurową.

niedla mnie

tak jak poprzedni komentator napisal. Pani nic konkretnie nie chciala o zarobkach powiedziec - ze wszystkiego sie dowiem na szkoleniu. Ale wiadomo ze skoro juz chca pieniadze z gory... to cos nie tak! Tylko dla osób które chcą pracować na własną rękę bo klientow samemu trzeba pozyskac

rozczarowany

Totalna porażka! kobieta która mnie rekrutowała bez przerwy przekonywała mnie ze jest to praca biurowa polegająca na doradztwie ani słowem nie wspomniała ze należy sobie samemu pozyskiwać klientów! A to chyba jest najistotniejsze! Dopiero na pseudo szkoleniu dowiedziałem się prawdy. Skoro już na początki są kłamstwa to co będzie dalej? Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt z ta firma!!

Zostaw opinię o Spectrum Podkarpackie Centrum Finansowe - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spectrum Podkarpackie Centrum Finansowe