ABC Zakład Remontowy Czesław Kamyczek

Jastrzębie-zdrój

Opinie o ABC Zakład Remontowy Czesław Kamyczek

zigi

Ponad pół roku temu byłem pytać się o prace a dopiero skończyłem kursie cnc i właściciel dość niegrzecznie się wobec mnie zachował na tej rozmowie taki typowy gbur. Teraz wiszą jego ogłoszenia już z 2 miesiące widocznie nie ma chętnych.

XXX

Witam pracował ktoś tam ? Jak sprawa wygląda?

Rafimydra
@XXX 07.02.2016 14:12

Witam. Pracowalem w tej firmie 4 lata ale w zwiazku z tym ze Żone mam z Gliwic musialem sie przeniesc. Robotę wspominam dobrze. Ogólnie dobrzy fachowcy. Można się było wiele nauczyć.

Zostaw opinię o ABC Zakład Remontowy Czesław Kamyczek - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Zakład Remontowy Czesław Kamyczek