Opinie o Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc w Jastrzębie-Zdrój

zigi

Ponad pół roku temu byłem pytać się o prace a dopiero skończyłem kursie cnc i właściciel dość niegrzecznie się wobec mnie zachował na tej rozmowie taki typowy gbur. Teraz wiszą jego ogłoszenia już z 2 miesiące widocznie nie ma chętnych.

były pracownik Nowy wpis
@zigi

Kolego jego ogłoszenia wiszą od lat a nie od miesięcy. Teraz w ogłoszeniu nie podaję nawet nazwy firmy bo nikt tam nie chce pracować. Stary właściciel to rzeczywiście gbur a jego zięć zero pojęcia o robocie siedzi w biurze. Kiedyś praca za marne grosze latasz po wszystkim maszynach i stoisz na guziku niczego się nie nauczysz co więcej nawet jak byś chciał to był lub jest taki majster na hali z Bzia co specjalnie tak robi żebyś się nie nauczył a sam robi na lewo fuchy i wrzuca do złomu i wywozi . Tak było kiedyś

Wanda Nowy wpis

Pierwszy z komentarzy wrzuconych na forum dotyczył braku chęci zatrudnienia gościa po świeżo ukończonym kursie cnc, a później szukanie ze świecą takiego przez szefa w internetach. Czy do teraz tak ostro podchodzą do rekrutacji czy jednak oferują jakieś dodatkowe "doszkalanie", ewentualnie okresy próbne, żeby takiego operatora cnc najpierw sprawdzić? Ktoś rekrutował bez doświadczenia i się może dostał?

Natalia Nowy wpis

Czy ten zakład ma ciekawy pakiet benefitów ?

XXX

Witam pracował ktoś tam ? Jak sprawa wygląda?

Rafimydra Nowy wpis
@XXX

Witam. Pracowalem w tej firmie 4 lata ale w zwiazku z tym ze Żone mam z Gliwic musialem sie przeniesc. Robotę wspominam dobrze. Ogólnie dobrzy fachowcy. Można się było wiele nauczyć.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc - Jastrzębie-Zdrój

Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc
  • Husarska 1