Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc

Co powiecie odnośnie o zarobkach w ABC Zakład Remontowy Czesław Kamyczek? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

zigi

Ponad pół roku temu byłem pytać się o prace a dopiero skończyłem kursie cnc i właściciel dość niegrzecznie się wobec mnie zachował na tej rozmowie taki typowy gbur. Teraz wiszą jego ogłoszenia już z 2 miesiące widocznie nie ma chętnych.

XXX

Witam pracował ktoś tam ? Jak sprawa wygląda?

Rafimydra
@XXX 07.02.2016 14:12

Witam. Pracowalem w tej firmie 4 lata ale w zwiazku z tym ze Żone mam z Gliwic musialem sie przeniesc. Robotę wspominam dobrze. Ogólnie dobrzy fachowcy. Można się było wiele nauczyć.

Zostaw opinię o Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamyczek Czesław Zakład Remontowy Abc