Opinie o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

counter
3 32 89 5 1
Ania Nowy wpis

Czy cukiernia nie poszukuje kierowcy do rozwozu?

Alina Nowy wpis

Kupuje najczęściej w Rybniku bądź Czerwionce ciasta pyszne zawsze świeże może mogłyby być tańsze ale jakość kosztuje. Ekspedientki bardzo mile i uśmiechnięte . Pozdrawiam Aliina.K

Iza Nowy wpis

To jest forum pracownicze i dziwię się, że klienci tu zostawiają jakieś informacje.

Nika

Zastanawiam się wlasnie nad zamowieniem tortu urodzinowego.. ale czytając wasze opinie nie wiem czy warto:-(

xxx Nowy wpis
@Nika

Tu na GOWORK zastanawiasz sie nad zlozeniem zamowienia na tort??????????? Litosci kto tu wypisuje te bzdury.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nick

Ludzie jesli macie zastrzezenia do jakosci produktow oferowanych przez cukiernie umieszczajcie wpisy w opiniach dotyczacych danej firmy a nie na gowork , KTORY PRZEZNACZONY JEST DO ZAMIESZCZANIA INFORMACJI NA TEMAT WARUNKOW PRACY !!!!! ZENADA.

Kamil

A jak na wypiekach, ciężko jest czy łatwa praca? Zastanawiam się, ile jest roboty w najbardziej ruchliwym momencie.

Ewa

Kupiłam dzisiaj 05.01.2020 ciasto ... niestety sama żelatyna z owocami i ciasto twarde ze nie dało się tego zjeść !!! Zaznaczę ze kupiłam 2 ciasta!! A cena niemała..... pozdrawiam

Julita

@Kora Takie pytanie najlepiej kierować do firmy bo to jest forum pracownicze!

Kora

Dlaczego firma Jagódka zmieniła etykiety z cenami, które są małe i słabo widoczne dla starszych osób, chyba, że wstydzą się wysokich cen.

Mamamikiwiki
@Kora

Zawsze można dopytać sprzedawcę, a cena adekwatna do wyrobu jest ,wolę kupić mniej i zjeść niż wyrzucić, zawsze może Pani kupić w innej cukierni.

Jakub
@Mamamikiwiki

Widzę, że prowadzicie dyskusję związaną z produktami, które oferuje Cukiernia Jagódka. Mnie natomiast interesują warunki zatrudnienia, które oferowane są przez tego pracodawcę. Czy moglibyście na ten temat coś napisać? Ciekawi mnie, czy warto ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie.

Bulinek
@Jakub

A o co konkretnie chodzi produkcja czy sprzedaż?

Wiktoria
@Bulinek

Mnie osobiście interesowałyby oba te obszary. Chętnie dowiedziałabym się, jaki jest konkretnie zakres obowiązków zarówno na produkcji, jak i w sprzedaży Cukierni Jagódka. Czy ktoś z Was zechce odpowiedzieć?

A czubek
@Wiktoria

Powiem wprost będziesz przyjęta (przyjęty) na stanowisko np wypieki a będziesz pracować na wypiekach lub na wykończeniach . tu są fajni ludzie niema znaczenia gdzie pracujesz masz robić wszystko . Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 594 dni.

Czy pracownicy Cukiernia Jagódka Sp. j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wiktor

@Ciastek Może warto docenić fakt, że to dobra firma a takie oczernianie nic nie daje.

Jarek

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu już nie chce się pisac na forum?

abcd
@Jarek

Jest dobrze, z tego co wiem nie przyjmują byle jakich ludzi do pracy.Ja pracuję,mam etat 2900 i zarabiam 2900

Ciastek
@abcd

Jarek nie przyjmują byle jakich ludzi do pracy ???? masz etat 2900 czego jak euro to w porządku , jak PLN odejmij dodatki i zobaczysz jaki masz zus opłacany . Pozdrawiam życzę miłej pracy do emerytury .

Dominika

@Bulinek, przeglądasz wątek opinii na temat pracy w firmie Cukiernia Jagódka, więc zastanawia mnie, czy może masz jakieś informacje na temat pracy w tej firmie, którymi mógłbyś podzielić się z nami? Przedstaw, co wiesz o tym miejscu pracy.

Ziuta

Pół godziny w kolejce za gałką lodów.Pani młoda,czarne włosy nie sympatyczna..ma mało rąk do pracy.W godzinach szczytu zatrudnić dwie przy kasie.Jestem kilkanaście lat stałą klientką.Pozdrawiam

Bulinek
@Ziuta

A o który sklep chodzi ?

Dominika

@Ziuta, czy zgłaszałaś swoje sugestie odnośnie zatrudnienia większej liczby ekspedientek w sklepie firmy Cukiernia Jagódka? Może warto ten fakt przedstawić szefostwu firmy, aby mogli odpowiednio zareagować na potrzeby klientów? Jeżeli jesteś już tak długi czas klientką tego sklepu to napisz, jak często dochodzi do zmian na stanowisku ekspedientek? Często widać nowo zatrudnione osoby?

Dominika

@CookieMonster, fajnie, że zdecydowałeś się podzielić swoim zadowoleniem z usług oferowanych przez firmę Cukiernia Jagódka. Rozumiem, że masz zamiar w dalszym ciągu zamawiać torty w tym miejscu? Może dodatkowo posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w tym miejscu? Słyszałeś coś o przyjęciach do pracy w tej firmie? Podziel się z nami tym, co wiesz na ten temat.

CookieMonster

W cukierni w Rybniku kilkukrotnie zamówiłem personalizowane torty na różne okazje - oprócz tego, że były przygotowane z najwyższą starannością i wg mojej koncepcji (np temat filmowy/bajkowy/firmowy czy związany z hobby solenizanta), to były równocześnie przepyszne, delikatne, owocowe. Na imprezach robią prawdziwą furorę. Zawsze trafiam na sympatyczną sprzedawczynię, która doradzi, jak nie jest pewna czy cukiernik coś będzie w stanie wykonać dzwoni i od razu mamy odpowiedź. Osobiście jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam.

Dominika

Opinie dotyczące poziomu usług i jakości produktów zapewnianych przez Cukiernia Jagódka Sp. j. powinny być przekazywane bezpośrednio tej firmie. Na pewno chętnie się z nimi zapozna. Korzystając z okazji, chcę Wam przypomnieć, że to forum jest poświęcone zbieraniu rzetelnych i merytorycznych opinii o tym miejscu ale jako pracodawcy.

Woktus

Witam. Od Dwóch miesięcy razem z żoną robię zakupy w cukierni w Rybniku na ul. Kominka , pani Jola która nas obsługuje jest miła dla klientów i pomaga w wyborze ciasta.

Woktus

Witam. Od Dwóch miesięcy razem z żoną robię zakupy w cukierni w Rybniku na ul. Kominka , pani która nas obsługuje jest miła dla klientów i pomaga w wyborze ciasta.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Jagódka Sp. j. - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Cukiernia Jagódka Sp. j.
3/5 Na podstawie 32 ocen.