Cukiernia Jagódka Sp. j.

Jastrzębie-Zdrój

Cukiernia Jagódka Sp. j.

Opinie o Cukiernia Jagódka Sp. j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mira

Taka cisza na forum, jest to efekt dobrej pracy?

Remik

Oczernianie dla niektórych to miłe zajęcie. Sprawia przyjemność!!

Zarząd Cukierni "Jagódka"

Na nasz wniosek w roku 2013 prokuratura podała nam wszystkie adresy IP osób dokonujących wpisów w serwisie GOWORK.PL, naruszających dobro osobiste naszej firmy, naszych pracowników oraz dobro Zarządu. Wśród zamieszczonych opinii co najmniej połowa wpisów została dokonana przez osoby kompletnie nie związane z firmą. W tamtym momencie powstrzymaliśmy całą procedurę dalszego postępowania sądowego. Teraz jednak nie będziemy tego procesu zatrzymywać. Wszystkie opinie, które w jakikolwiek sposób naruszać będą dobro osobiste naszej firmy, naszych pracowników lub opinie nieprawdziwe osób nie zatrudnionych w firmie zmuszą nas do wystąpienia na drogę sądową.. W naszym kraju jest wiele osób i fundacji potrzebujących wsparcia finansowego na cele leczenia i rehabilitacji. Zasądzone odszkodowania zostaną przekazane na szczytny cel.

oko
@Zarząd Cukierni "Jagódka" 07.02.2018 12:45

wydaje mi sie ze nie bo polowa pracownikow by wyleciala pewnie pisal to ktorych z sefostwa by wystraszyc tych co komentuja i dziwnym trafem pisza to nie zwiazanie z firma tak hahaha

Co teraz dzieje się aktualnie w Cukiernia Jagódka Sp. j.? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Regina

Czy firma ma swoją placówkę jedynie w Jastrzębiu Zdroju?

Jarek

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu już nie chce się pisac na forum?

abcd
@Jarek 06.01.2018 19:11

Jest dobrze, z tego co wiem nie przyjmują byle jakich ludzi do pracy.Ja pracuję,mam etat 2900 i zarabiam 2900

jagna

mobbing mobbing, szef traktuje ludzi bardzo źle.

Jola
@jagna 07.12.2015 22:00

To czemu się dajecie ??? W końcu nikt nie będzie u nich robił.Wszyscy tylko narzekacie za plecami. Nie ta praca to inna będzie. Nie dawać się.

moni_ka

dodali nowe ogłoszenia. warunki zatrudnienia i wynagrodzenie wyglądają całkiem fajnie Swoją drogą fajnie że od razu mówią ile można zarobić i na jakie warunki liczyć

Ewa
@boss 11.12.2016 11:05

To iść zgłośić to do prawnika. .nie dawajcie się wykorzystać ludzie .jeśli jazdy będzie się zgadzał na takie coś to im na rękę. .trzeba z tym skończyć.

Dominika

@.... dziękujemy za Twoją opinię na temat pracy w Cukiernia Jagódka Sp. j. Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Cukierni? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Cukiernia Jagódka Sp. j. to właśnie poszukują Pracownika do produkcji ręcznej ciastek.

Dominika

Czy ktoś kto pracuje w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. podzieli się informacjami na temat pracy? Jak wygląda praca w firmie? Czy jest ciężka? Czy ciężko się dostać do pracy? Jakie wymagania ma firma? Czy trzeba mieć duże doświadczenie, aby zostać przyjętym?

....
@Dominika 12.09.2017 14:15

Zależy na jakim dziale pracujesz. Czasami jest ciężko fizycznie bo musisz się nadźwigać. Zdarza się, że trzeba robić nadgodziny (za które szef czasami płaci a czasami nie - zależy to chyba od jego humoru)puki się nie wyrobi całej produkcji. Dostać się jest raczej łatwo, nie wymagają umiejętności tylko raczej chęci do pracy i szybkiego uczenia się. Ogólnie kiedyś było lepiej, teraz wszystko zaczyna się pieprzyć. Zarobisz ok 1800-2000 zł na rękę, ale wypłata chyba też jest uzależniona od nastrojów szefa a nie od tego jaka jest produkcja.... Jednak gdy idziesz na urlop to i tak mniej dostaniesz mimo tego że go wypracowałeś, nie wspominając o L4 wtedy najniższa krajową masz na wypłacie.

Abcd

Smaczne???? bo z dobrych i naturalnych produktow

Klient

O pracy nic nie wiem ale jako klient powiem tak ... ceny to jakies zabojstwo .... za 1kg tortu maja takie ceny ze glowa boli a o ciastach to juz nie wspomne ... za doslownie kawalek ciasta trzeba zaplacic od 30 zl !! Szanowni szefowie firmy jagodka , nie zabijajcie klienta tak wysokimi cenami , rynek powinien dzialac tak by bylo smacznie i w dobrej cenie . Smacznie macie ale ceny juz niestety nie . Pozdrawiam Klient .

taktak

podobno otwierają jagódkę w Zebrzydowicach (tych za Jastrzębiem)?Czy ktoś coś wie?

Majster

Witam jak wyglada praca na sprzedaży ktoś wie bo dali ogloszenie ma ktos wiecej informacji na ten temat

abcde
@Majster 24.03.2017 10:00

Całkiem okej. Trzeba się dużo nauczyć, ale praca przyjemna.

Ania

Ja będę omijać to miejsce z daleka!!!! Mąż kupawał ciasta do pracy 2 i pół kostki za 90 zł!!!!! w dodatku ciasta jakieś stare- zwłaszcza rafaello nie było zjadliwe wcale. Po prostu chłopu wciśli jakieś ochłapy. Na dodatek opakowanie za 1,80 zł musiał kupić bo jak stwierdziła sprzedawczyni nie mają do czego pakować!!! Masakra przy takiej kwocie zakupu to te opakowanie gratis powinno już być!!! Już tam nigdy ciast nie kupię - chociażby dla zasady.

kaczuszka
@Ania 01.02.2017 10:23

Wynika z tego, że Pani mąż kupił ok 4,5 kg ciasta....

Nika

Zastanawiam się wlasnie nad zamowieniem tortu urodzinowego.. ale czytając wasze opinie nie wiem czy warto:-(

dietetyk

Nie polecam Stare Ciasta!!!!

Dietetyk

Nie polecam jagodki Raciborz sprzedają i wciskają stare ciasto!!!!!

dania

zalezy o jkaie stanwosiko pytasz, bo na sprzedawcę oferują umowę o pracę, są wolne dwa stanowiska, pełny etat i praca ta jest od zaraz.a co do wymaganian to wystarczy być komunikatywnym

haga

Według mnie firma jest całkiem dobra

Magda

Ja też jestem zaskoczona podejściem właściciela. To niestety slowo przeciw słowu :/ czas pokaże jak to się wszystko skończy. Czy tak trudno zadzwonić do klienta i powiedzieć, że nie są w stanie zrobić tego co klient zamówił i poznać moje zdanie zamiast robić coś okropnego na własny rachunek. Absurd. ehh... szkoda nerwów. A czy Pani @Wioleto też reklamowała tort? a raczej wykonanie rysunku?

Magda

Ja byłam stałą klientką cukierni w Żorach, jednak w lutym zamowiłam tort dla syna, zostawiłam wzór ze Strażakiem Samem. Odebrałam jakiś szkaradny rysunek na górze tortu, wyglądem przypominający rysunek 5 letniego dziecka. Reklamacja oczywiście odrzucona, ale zobaczymy co Rzecznik Praw Konsumenta o tym powie. Stracili wieloletniego klienta przez jedną głupią decyzję. Żenada.

Kinia73

Pod apteką na przeciw koscioła sama widziałam jakis sprzęt z logo firmy ale to juz tam chyba ponad rok temu było.

korniszon

A co z tym pomysłem otwarcia Jagódki w Rybniku? Słyszałem, że był taki pomysł.

kazia

Jakość ciast, tam kupowanych stała się tragiczna,smak, zero smaku,cukier,zabity orzechami lub kokosem, kiedyś kupowałam często, dzisiaj kupiłam ostatni raz, a szkoda,idą na ilość, nie na jakość.

Adolf

Szef jagódki to kompletny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okrada ludzi, zwalnia bez powodu kobiety które spodziewają się dziecka wyrzuca na próg!!, nie wypłaca pieniędzy na czas,oraz wyrzuca bezprawnie pracowników na urlopy w terminach które mu pasują!! a w dodatku ma romans z kobietami z biura oraz ze sklepów jest na to dużo dowodów i świadków!

sitek tomasz

fajnie jest mozna poromansowac chociaz

jagódka

Proszę o info . jak tam teraz jest na produkcji i jak wypłaty ? warto wiązać swoją przyszłość z Cukiernią Jagódka

zbulwersowana 2

Witam, ja zmówiłam tort w okresie świątecznym w Wodzisławiu więc nieprawdą jest, że odmawiali przyjmowania zamówień. Faktem jest, że wybór nie był tak szeroki jak w dzień powszedni ale Pani wytłumaczyła mi dlaczego tak jest - ciasto to ciasto jak Pani powyżej napisała ale święta to co innego, cała cukiernia zostaje ukierunkowana na produkcję świąteczną i niestety niektóre rzeczy stają się niemożliwe do wykonania. Ja raz spróbowałam tortu kupionego u Kozielskiego i już nigdy więcej niczego tam nie kupię. Pozdrawiam

zbulwersowana

Witam, mimo wszech obecnej reklamy cukierni JAGÓDKA w Wodzisławiu Śl. odmówiono mi przyjęcia zlecenia na wypiek toru urodzinowego z uwagi na to ,że przyjmowane są tylko zlecenia na ciasto świąteczne!!!! Co to za różnica ciasto to ciasto.....a w czasie świąt nie można mieć urodzin???? Tam liczy się tylko zamówienie masowe a nie klient indywidualny....NIE POLECAM byłam zbulwersowana odmową! Natomiast zlecenie moje Tortu Urodzinowego było bez problemu przyjęte w firmie KOZIELSKI (piekarnia Mszana) z czego jestem bardzo zadowolona !

Zostaw opinię o Cukiernia Jagódka Sp. j. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j.