Opinie o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Jagódka Sp. j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Jagódka Sp. j. w Jastrzębie-Zdrój

Woktus

Witam. Od Dwóch miesięcy razem z żoną robię zakupy w cukierni w Rybniku na ul. Kominka , pani Jola która nas obsługuje jest miła dla klientów i pomaga w wyborze ciasta.

Woktus

Witam. Od Dwóch miesięcy razem z żoną robię zakupy w cukierni w Rybniku na ul. Kominka , pani która nas obsługuje jest miła dla klientów i pomaga w wyborze ciasta.

Joanna

W Rybniku na kominka obsługuje jakaś stara jędza, jest tam zapewne za karę.Traktuje klientów jak wrogów....twierdząc ponadto, że szefostwo nie płaci jej za uprzejmość tylko za przetrwaną do 17 godziny dniówkę - super podejście do klienta —> gratulacje i ni do zobaczenia !!!

Mira

Taka cisza na forum, jest to efekt dobrej pracy?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. na stanowisko Pracownik kawiarni? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Remik

Oczernianie dla niektórych to miłe zajęcie. Sprawia przyjemność!!

Zarząd Cukierni "Jagódka"

Na nasz wniosek w roku 2013 prokuratura podała nam wszystkie adresy IP osób dokonujących wpisów w serwisie GOWORK.PL, naruszających dobro osobiste naszej firmy, naszych pracowników oraz dobro Zarządu. Wśród zamieszczonych opinii co najmniej połowa wpisów została dokonana przez osoby kompletnie nie związane z firmą. W tamtym momencie powstrzymaliśmy całą procedurę dalszego postępowania sądowego. Teraz jednak nie będziemy tego procesu zatrzymywać. Wszystkie opinie, które w jakikolwiek sposób naruszać będą dobro osobiste naszej firmy, naszych pracowników lub opinie nieprawdziwe osób nie zatrudnionych w firmie zmuszą nas do wystąpienia na drogę sądową.. W naszym kraju jest wiele osób i fundacji potrzebujących wsparcia finansowego na cele leczenia i rehabilitacji. Zasądzone odszkodowania zostaną przekazane na szczytny cel.

oko
@Zarząd Cukierni "Jagódka"

wydaje mi sie ze nie bo polowa pracownikow by wyleciala pewnie pisal to ktorych z sefostwa by wystraszyc tych co komentuja i dziwnym trafem pisza to nie zwiazanie z firma tak hahaha

Regina

Czy firma ma swoją placówkę jedynie w Jastrzębiu Zdroju?

jagna

mobbing mobbing, szef traktuje ludzi bardzo źle.

Jola
@jagna

To czemu się dajecie ??? W końcu nikt nie będzie u nich robił.Wszyscy tylko narzekacie za plecami. Nie ta praca to inna będzie. Nie dawać się.

moni_ka

dodali nowe ogłoszenia. warunki zatrudnienia i wynagrodzenie wyglądają całkiem fajnie Swoją drogą fajnie że od razu mówią ile można zarobić i na jakie warunki liczyć

boss
@moni_ka

Nie zdziwił bym się inne stawki oferują a inne są!!

@boss

To iść zgłośić to do prawnika. .nie dawajcie się wykorzystać ludzie .jeśli jazdy będzie się zgadzał na takie coś to im na rękę. .trzeba z tym skończyć.

Dominika

@.... dziękujemy za Twoją opinię na temat pracy w Cukiernia Jagódka Sp. j. Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Cukierni? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Cukiernia Jagódka Sp. j. to właśnie poszukują Pracownika do produkcji ręcznej ciastek.

Dominika

Czy ktoś kto pracuje w firmie Cukiernia Jagódka Sp. j. podzieli się informacjami na temat pracy? Jak wygląda praca w firmie? Czy jest ciężka? Czy ciężko się dostać do pracy? Jakie wymagania ma firma? Czy trzeba mieć duże doświadczenie, aby zostać przyjętym?

....
@Dominika

Zależy na jakim dziale pracujesz. Czasami jest ciężko fizycznie bo musisz się nadźwigać. Zdarza się, że trzeba robić nadgodziny (za które szef czasami płaci a czasami nie - zależy to chyba od jego humoru)puki się nie wyrobi całej produkcji. Dostać się jest raczej łatwo, nie wymagają umiejętności tylko raczej chęci do pracy i szybkiego uczenia się. Ogólnie kiedyś było lepiej, teraz wszystko zaczyna się pieprzyć. Zarobisz ok 1800-2000 zł na rękę, ale wypłata chyba też jest uzależniona od nastrojów szefa a nie od tego jaka jest produkcja.... Jednak gdy idziesz na urlop to i tak mniej dostaniesz mimo tego że go wypracowałeś, nie wspominając o L4 wtedy najniższa krajową masz na wypłacie.

Abcd

Smaczne???? bo z dobrych i naturalnych produktow

Klient

O pracy nic nie wiem ale jako klient powiem tak ... ceny to jakies zabojstwo .... za 1kg tortu maja takie ceny ze glowa boli a o ciastach to juz nie wspomne ... za doslownie kawalek ciasta trzeba zaplacic od 30 zl !! Szanowni szefowie firmy jagodka , nie zabijajcie klienta tak wysokimi cenami , rynek powinien dzialac tak by bylo smacznie i w dobrej cenie . Smacznie macie ale ceny juz niestety nie . Pozdrawiam Klient .

taktak

podobno otwierają jagódkę w Zebrzydowicach (tych za Jastrzębiem)?Czy ktoś coś wie?

Majster

Witam jak wyglada praca na sprzedaży ktoś wie bo dali ogloszenie ma ktos wiecej informacji na ten temat

abcde
@Majster

Całkiem okej. Trzeba się dużo nauczyć, ale praca przyjemna.

Ja będę omijać to miejsce z daleka!!!! Mąż kupawał ciasta do pracy 2 i pół kostki za 90 zł!!!!! w dodatku ciasta jakieś stare- zwłaszcza rafaello nie było zjadliwe wcale. Po prostu chłopu wciśli jakieś ochłapy. Na dodatek opakowanie za 1,80 zł musiał kupić bo jak stwierdziła sprzedawczyni nie mają do czego pakować!!! Masakra przy takiej kwocie zakupu to te opakowanie gratis powinno już być!!! Już tam nigdy ciast nie kupię - chociażby dla zasady.

kaczuszka
@Ania

Wynika z tego, że Pani mąż kupił ok 4,5 kg ciasta....

dietetyk

Nie polecam Stare Ciasta!!!!

Dietetyk

Nie polecam jagodki Raciborz sprzedają i wciskają stare ciasto!!!!!

dania

zalezy o jkaie stanwosiko pytasz, bo na sprzedawcę oferują umowę o pracę, są wolne dwa stanowiska, pełny etat i praca ta jest od zaraz.a co do wymaganian to wystarczy być komunikatywnym

haga

Według mnie firma jest całkiem dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Jagódka Sp. j. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Cukiernia Jagódka Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Jagódka Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Jagódka Sp. j.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.

Cukiernia Jagódka Sp. j.