Opinie o Kabar Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kabar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kabar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabar Sp. z o.o. w Gdańsk

Leszek

W jakiej sprawie miałyby się z Tobą kontaktować osoby poszkodowane przez firmę Kabar? Tak w ogóle na przyszłość pamiętaj, aby na forum nie podawać własnych danych kontaktowych. Jest to z tego co widziałem zabronione.

Hns

SGT

Współpracuję z KABAR od kilku lat, bardzo rzetelny kontrahent.

Pan

Po co piszecie BZDURY!! może roboty zrobić nie potraficie, schrzaniliście coś i myślicie że i tak kasa się Wam należy za (usunięte przez administratora) robotę. Ja jakoś robie kolejny temat z nimi i cały czas jest jak należy!! robota zrobiona kasa na koncie i tyle w temacie!!

janusz
@Pan

witam mam podpisane protokoły i fv i nie płać wiec sprawe podałem do sądu

@Pan

Ty pewnie jeden z nich

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kabar Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko elektryk, monter instalacji ,pomocnik.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Bardzo dobra współpraca, dużo ciekawych inwestycji, polecam

@Adam

Yhy ty chyba jeden z nich

Zdania są podzielone wiec nie wiem. Czy firma wypłaca na czas ?

Teresa

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale Kabar zajmuje się elektro-instalatorstwem w szeroko pojętym zakresie. Zapewniają stabilną pracę na terenie całego kraju. I tak się składa, iż właśnie potrzebują kilku nowych pracowników, o czym możecie przeczytać na tej stronie: http://www.kabarpol.pl/pl/praca Może ktoś ostatnio aplikował i wie, jakich należy się spodziewać zarobków na samym początku?

Krystyna

To niepokojące. Przydałoby się jednak nieco więcej szczegółów, by odnieść się do tej sytuacji. Może zacznę od pytania, jak długo firma Kabar zwleka z wypłaceniem należnych pieniędzy?

Longi

Kabarpol to dobra firma.Co do płatności różnie bywa,jak prowadzisz roboty i wykazujesz się kasa na czas no czasem się potkną.Zakwaterowanie na robocie w dobrych warunkach.Godzin fakt natłuczesz ale zapłacą.Jako prowadzący z 4500 do 5000,zwykły leszcz 3200.Jak na budowie z 10 h w polsce nie zejdziesz,za zakwaterowanie nie płacisz,za przejazdy też.Jak kolegą się nie podoba i za mało kasy to na UE jechać.Tam dopiero będziecie narzekać że za zakwaterowanie i przejazdy euro zygać trzeba.Co do kontrahentów to lepiej precyzujcie umowy a nie tak tak a póżniej ojoj.Dla zwykłego pracownika polecam z założeniem że potrafią się kiwnąć na wypłacie do 5 dni ale kasa do złotówki.Dla mnie to nie problem przy warunkach panujących w PL.I nie hejtujcie buraki bo jak macie fach w ręku i nie chlejecie a chcecie zarobić to Firma płaci bo jej zależy.Reszta pijaczków i pseudofachowców elektryczków co nie potrafią przezbroić nawet RGNN a już o krzyżowym nie wspomnę niech kula się po budowlance za 15 zł.Pracowałem jako podwykonawca a teraz jako pracownik i nie ma problemu.

@Longi

Powiem lipa z płaceniem i każdy kto z nimi pracuje tak powie

@Longi

Panie login (usunięte przez administratora) się w dynie

@Longi

Patologia z płaceniem komedia takie firmy nie powinny istniec

@Longi

Firma śmieć albo firma kogut nie płaci i tyle żenada

@Longi

Ty chyba na łeb upadles że za granicą płaci się za zakwaterowanie i za przejazdy haha nigdy chyba nie byłeś leszcz

Smiecie

@Longi

Nie wiesz pajacu co mówisz (usunięte przez administratora)

bar

Totalne (usunięte przez administratora). Sekretarka po tym jak zadzwoniłem i się przedstawiłem, natychmiast się rozłączyła. Potem jeszcze wielokrotnie próbowałem - nie odbierała. Żenada i krętactwo. Po co taka firma działa w 21w?

Klaus
@bar

wg. mnie to dobra firma z bardzo sensownym zapleczem technicznym, co nie jest standardem wśród firm wykonawczych,

Teresa

@KABAR komentarz jaki zamieściłeś jest niedopuszczalny na forum. Można wyrażać tu swoje niezadowolenie, ale zawsze w granicach kultury i pamiętając o szacunku wobec innych osób. Twój komentarz tylko obraża, a nie wnosi niczego do dyskusji. Zapoznaj się proszę z regulaminem i przestrzegaj go, publikując tu kolejne wypowiedzi: https://www.gowork.pl/regulamin

Teresa

@Teresa @Poszkodowany czy zgłaszaliście do odpowiednich organów, że firma nie uregulowała zobowiązań? Toczy się w tej sprawie jakieś postępowanie? Czy macie wiedzę o tym, że nie zapłacono też innym osobom lub wykonawcom? Jeśli coś się wyjaśni w tej kwestii, to proszę o informację tu na forum. Jest to istotne dla osób, chcących zwiększyć swoje rozeznanie o Kabar.

PODWYKONAWCA
@Teresa

Tragedia KABARPOL nie współpracować wtopicie nieściągalni pieniądze w błoto

Teresa

@ja nie znalazłam w internecie żadnej informacji o upadłości Kabar. Czy Twoja informacja pochodzi ze sprawdzonego źródła? Jesteś lub byłeś pracownikiem firmy bądź osobą w jakiś sposób z nią związaną? Wszelkie sprawdzone informacje są cenne dla potencjalnych pracowników.

@Teresa

uwaga dla Pani informacji nie płacą i mają w KRD długą listę

Poszkodowany
@Teresa

Nie płacą faktur od zeszłego roku. Ponadto przywłaszczyli sobie narzędzia naszej pracy wywożąc je w nieznanym kierunku i nie poinformowali o tym właścicieli. Telefony milczą maile nie wracają z odpowiedzią. Nie ma z kim rozmawiać. Brak kontaktu z kimkolwiek z pracowników w całej Polsce. UWAGA!!!!!!

Podwykonawca
@Teresa

Jest dużo osób którym niezapłacili mimo nakazòw sądowych jest duża kolejka osòb którym niezapłacone zostały należności

Uwaga ogłoszą upadłość

gość
@ja

czemu tak twierdzisz?

nie płacą uwaga

KONTRACHENT

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE PŁACĄ .

Kewin

Ooo Longi co ty (usunięte przez administratora) pewnie jesteś jednym z tych czerwonogebych nierobow nie obrażaj ludzi leszcz to ty jesteś i weź się za robotę kabar nie płaci i tyle chcecie wierzcie albo nie

Rochlewicz

Śmiecie (usunięte przez administratora)

Kewin

Firma krzak nie płacą jednym słowem patologia nie odbierają tel zero kontaktu omijać jak najdalej bo będziecie płakać nie wiem kto pisze takie bzdury że to taka fajna firma chyba sami o sobie nie ma sensu tam iść jako pracownik i jako kontrahent chyba że nie lubicie pieniedzy

JA
@Kewin

Firma ok ale reszta wygląda jak Pan Kewin napisał

Witam, Pracuje w tej firmie ponad 8 lat. Bardzo dobra współpraca i przyjazna atmosfera. Wszystko można "załatwić " jednym telefonem. Polecam jako pracownik.

Jerzy l.45

Firma z dużym potencjałem, fajni ludzie. Kadra kierownicza z dużym doświadczeniem, bardzo fajne realizacje na wysokim poziomie. Właściciele przykładają sie do dobrej atmosfery która tam panuje. Firma godna polecenia, nie jest to zagraniczna organizacja która jest nastawiona tylko na zysk.

Zostaw merytoryczną opinię o Kabar Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kabar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kabar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kabar Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabar Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wołkowyska 13 lok. 4
    80-283 Gdańsk