Opinie o Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. w Chełm

Iwona

Jaka liczba osób obecnie zatrudnia sie w hucie i jaki moga mieć staz pracy? Nie widziałam aktualnych ogłoszeń, również nad nimi zastanawiali sie z rok temu na forum. W tym roku ktokolwiek dołączył? Gdzie obecnie szukac ogłoszeń i jakie warunki pracy teraz tu oferują? Były podwyżki od stycznia?

@Iwona

Huta w Chełmie została zamknięta, a cześć pracowników miała dojeżdżać do huty w Dubeczanie. Marta 2 miała ruszyć znów na wiosnę tego roku podobno .... ale chyba nie ruszyła jeszcze.

Iwona Nowy wpis
@Kasia

O super, dzięki. A wiadomo jakie warunki potencjalnie będą mogli wtedy oferować? Ile osób mniej więcej będzie potrzebnych? Ciekawa jestem przyszłych naborów

Kasia Nowy wpis
@Iwona

Nie wiadomo czy będą jakiekolwiek nabory bo nie wiadomo czy ruszy w ogóle . Pewnie wrócą starzy pracownicy i ci co przenieśli się na produkcje do drugiej huty. Ogłoszenia dawali rzadko chyba zwykle na hutników i odnoszenie gorącego szkła od hutników. Warunków nie ma co się spodziewać lepszych skoro była sytuacja aż tak zła, że zawieszono/zamknięto zakład i przy takim bezrobociu w regionie (zawsze się znajdą tacy co pójdą do pracy za najniższe pieniądze bo muszą ). Najlepiej iść do kadr jeśli w ogóle coś ruszy.

Iwona Nowy wpis
@Kasia

super, dzięki za informację. Ciekawa przy tym jestem czy będzie to na zasadzie pierwszeństwa dla osób, które latami się zatrudniały. Braliby pod uwagę okres wcześniej tu przepracowany? Było to doceniane kiedyś w jakikolwiek sposób?

Pracownik Nowy wpis
@Iwona

Niestety niema już szans aby huta ruszyła w Chełmie,umowy zostały rozwiązane,pracownicy podpisali nowe w Dubecznie.

chętni do pracy

Witam, wie ktoś może czy są teraz przyjęcia do huty szkła Marta 2 ? Na jakie stanowiska można się dostać dla mężczyzny i kobiety ? Ktoś mi mówił, że "kręcił szkło na kiju" i tylko 500 zł za pierwszy miesiąc wziął , czy to może być prawda ? Chcielibyśmy spróbować tam pracy bo teraz ciężko ale opinie są raczej kiepskie . Ile w pieszym miesiącu minimum można zarobić na początkującego kobieta i mężczyzna i co można robić jeśli jest praca ? Dziękujemy za odpowiedz

@chętni do pracy

A ile dni pracował ? ???????? 3?

W sensie, że ten co im o tym mówił? ;p Czemu tylko 3 sugerujesz

Tomasz
@chętni do pracy

Podobno przyjmują ludzi .

Witam, szukam pracy na już i na dłużej . Zastanawiam się między Hutą Szkła Marta 2 lub Cersanit Krasnystaw . Czy może ktoś pracował w obu tych miejscach lub chociaż jednym i może coś napisać o pracy wykonywanej tam zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Jakie są zarobki minimalne w okresie próbnym i po ? Czy długo się czeka na zatrudnienie lub chociaż na decyzję czy zostanie się przyjętym ? Jak się tam pracuje, jest ciężko ? Czy jest dobra atmosfera ? Będę wdzięczna za opinię i pozdrawiam serdecznie. Ania

Franciszek
@Ania

Czytałem ze w hucie płacą ok 2500 zł postawy. To nie za dużo. Też chce się przyjąć i mam nadzieję ze dadzą do tego jakieś premie. Jakbyś była wcześniej na rekrutacji to napiszesz ile ci zaproponowali?

@Franciszek

Dziękuję za odp. A nie myślałeś o Cersanicie? Ja się zastanawiam nad tymi dwiema firmami choć w Hucie mam bliżej bez dojazdów. W hucie 2500 na rękę? i chyba zależy od stanowiska , hutnicy pewnie więcej ale ja hutnikiem raczej nie zostanę :) No nie wiem czy tam są realne szanse premie raczej chyba nie bardzo, może prędzej dodatkowe godziny:) mam nadzieje dobrze wybrać ponieważ nie lubię zmieniać od razu pracy .Pozdrawiam

@Ania

A dlaczego nie chciałabyś hutnikiem zostać? ;) Ogólnie to już ostatecznie się zdecydowałaś? Bo ciekawa jestem deyczji

@Iwona

Witaj, nie zdecydowałam się jeszcze, miałam ważne sprawy do załatwienia prywatne . Chciałabym popracować gdzieś dłużej jak już się dostanę i nie szukać za chwilę znowu. Martwią mnie opinie o gorącu i różne opinie o zarobkach itp. ale z drugiej strony ludzie dają jakoś sobie radę... i blisko bo w Chełmie. Ja lubię pracę fizyczną, czas szybciej leci, ale czy bym się nadawała na hutnika i nie zniszczyła pół huty przy tym to nie wiem :))) Dobrze byłoby pracować i być w tym dobrym, cokolwiek by to nie było :)

@Ania

Nie no, może pół huty przy Tobie nie pójdzie z dymem. ;p Udowodnij im, że kobieta też potrafi rzetelnie temat ogarnąć! Co do opinii ja to bym się jakoś super tym nie sugerowała, to pewnie od dnia zależy jaki kto ma humor to wtedy to napisze. A Tobie a jakich zarobkach tak konkretnie zależy?

Przemo
@Ania

Zdecydowanie odradzam pracę w hucie marta2 atmosfera tragiczna wszyscy ludzie wrogo do siebie nastawieni kierownicy chorzy psychicznie w tym jeden Ernest wiecznie pijany. Wyzysk i brak szacunku. Jedynie kto jest ok to dyrektor.

@Przemo

Poważnie? Ale czy gdyby takie rzeczy faktycznie miały miejsce to ktoś po prostu by tego nie zgłosił?

@Przemo

Naprawę tak źle Ci było, kto jak kto, ale Ty nie powinieneś narzekać ????

@Xxx

A dlaczego tak twierdzisz, że on akurat nie?

Katarzyna
@Przemo

Niby w jaki sposób firma wyzyskuje? O ile faktycznie tak jest. Podaj szczegóły, proszę.

Jola

Wie ktoś może czy są przyjęcia jakiś do Huty Szkła Mata dla kobiet teraz na jakieś stanowiska pracy ? Opinie nie są za dobre, ale chyba jakoś tam kobiety też dają radę skoro huta pracuje ? Ile tam się mniej więcej zarabia na innych stanowiskach niż hutnik ? Nie widać żadnych ogłoszeń więc zastanawiam się czy pikować mimo to . Może ktoś coś odpowie, będę wdzięczna

1977
@Jola

Pracowałam w Hucie 12 lat. Praca ciężka ale do przeżycia. Zarobki nie są złe. Ok. 2500. Atmosfera jak to między ludźmi. Warto pytać o pracę bo często kogoś brakuje. Plus to dyrektor i dyrektorowa naprawdę spoko ludzie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Przemek

Nie wiecie cz są przyjęcia na pracownika fizycznego siewakprzemek@gmail.com

kobieta

Witam, czy są obecnie przyjęcia do Huty Marta 2 dla kobiet (w średnim wieku ) do jakiejś pracy? Jakiej jeśli tak ? Chętnie bym poszła do pacy tam. Mam tylko problem bo mam ważny wyjazd na tydzień na koniec sierpnia i nie wiem czy dostane na ten czas bezpłatny urlop ( nie wiem czy można to dogadać w takiej wyjątkowej sytuacji czy czekać z aplikowaniem do września )? Może ktoś pracuje / pracował i podpowie ... z góry dziękuję

Zuzanna
@kobieta

No i nie wytrzymam i zapytam się Ciebie. Co w końcu zrobiłaś? Raczej w tych czasach lepiej nie prosić urlopu na starcie, nawet jeśli chcesz bezpłatny. Ja bym poczekała ze składaniem CV do teraz. Ale może Ci dali bez problemu :)

Justyna

@Farby a jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Nie znalazłam żadnych aktualnych ofert opublikowanych przez Huta Szkła Marta 2. Jeżeli jednak poszukujesz pracy, zachęcam Cię do regularnego odwiedzania forum. Często pojawiają się tu informacje o prowadzonych rekrutacjach.

Farby
@Justyna

Odnoszenie wyrobów szklanych

@Justyna

Tam nie ma kwalifikacji idziesz i tyrasz!

@Farby

Odnoszenie, czyli?dziecko kto tak Cię w błąd wprowadza, no proszę!, odnoszenie wyrobów szklanych, chyba (usunięte przez administratora) łbów!, jak masz pojęcie o estetyce jakiej kolwiek estetyce to nawet nie zaprzątaj sobie tą,, firmą " głowy}

Ilona
@Nikt

Mam rozumieć, że każdy może dostać się do pracy w tej Hucie Szkła? Nie ma określonych wymagań? Jak w takim razie wygląda rozmowa o pracę w firmie i jak przebiega szkolenie wstępne?

Ilona

Co składa się na wynagrodzenie w Hucie Szkła Marta 2? Czy płacona jest podstawa plus premia lub jakieś inne dodatki?

@Ilona

Cześć witaj Ilona Jak chcesz to wbijaj do Huty Marta 2 Jeżeli się tobie spodoba to zostaniesz a jak nie to nie Pracuje tam i nie narzekam. Pozdrawiam

@Xxx

Od dawna pracujesz w Hucie? Jakie są szanse na podwyżkę po np roku pracy, można się o nią realnie ubiegać? No i jak z zarobkami? ;)

Xxx

Witam.. Ci byli pracownicy tak narzekają na Huta Marta 2. Gdyby nie ta firma to nie mielibyście co do GARNKA WŁOŻYĆ... patalachy, jeszcze wrucicie do Huty.

Dany

Witam pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Dobrych kilka lat nigdy nie narzekałem, bo chciałem pracować. Teraz wruciłem z zagranicy i mògłbym za jakiś czas tam popracować jeśli jest taka możliwość. Zostawię nawet swój telefon 533944742 i proszę o kontakt z kadr. Pozdrawiam

@Dany

Wróć za granicę, przynajmniej wiesz za co tyrasz

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.?

Nikt

Idź, a sam się przekonasz, sami idioci, zero kultury, nie masz polotu jak jesteś bardziej wykształcony, bo sami docenci, profesorowie i doktoranci tam pracują, no cóż elita!,,, kierowniczki" pożal się Boże!, jedna sama do siebie gada, druga czarna, aż Polmos zazdrości!, więc jedna wielka porażka!

Farby

Czy sa przyjęcia do Huty szkla ? Jak z kasą i czy jest tam ciężko?

Justyna

@Joe długo tam pracowałeś? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy? Można liczyć na jakieś benefity i bonusy? Jakie podejście do pracownika ma szefostwo? Takie szczere opinie są bardzo ważne dla przyszłych potencjalnych pracowników, warto się dzielić swoimi spostrzeżeniami.

Joe

Tyrka nie praca ... Jak w Chinach na produkcji... Zamiast ryżu dają zupę ???? zero przeszkoleń poparzenia patologia i kołchoz... Omijajcie tą firmę... Jeżeli można ją tak nazwać ... Z daleka same patole tam tyrają

Justyna

Od dawna nikt nie zamieścił nowego komentarza o tym pracodawcy. Czy nadal podzielacie opinie, które zamieszczono na naszym forum? A może macie zupełnie inne zdanie o pracy w Huta Szkła Marta 2 w Chełmie? Czy obecnie można się tam ubiegać o zatrudnienie? Napiszcie na naszym forum co sądzicie o pracy w tym miejscu.

lolo

tez tam pracowalem , zero kultury , hutnicy wyzywaja sie psychicznie nad tymi nizszymi ranga , pot cieknie po tylku bo tak z goracym szklem trzeba ganiac , poparzenia , odciski , pecherze to standard , kierownictwo reaguje tylko na zdeformowane szklane przedmioty ktore sa wydmuchiwane , na skargi zadnej reakcji , placa smiechu warta , zadnych przeszkolen czy specjalistycznej odziezy i obuwia , jednym slowem praca dla cyborgow

ania

pracowałam tam dwa około 4 lat sortowałam szkło, sama sie zwolniłam, ale praca nie jest najgorsza można się przyzwyczaić, nawet polubiłam ta prace, kierownictwo w porządku, tylko czasami sie czepiali. ogólnie dobrze wspominam pracę tam :) pozdrawiam wszystkich hutników i sortierki z huty szkła Marta 2

Policja

witam pracowalem tam troche i stanowczo za mało płaci:P gdybym zbierał tak intensywnie truskawki lub ogórki jak pracuje sie w tej hucie byłbym milionerem. zarobki małe , kible oblepione kozami i w dodatku zasrywane aż sie zygać chce:P Do tego rycie bani przez kierownictwo i co jakiś czas wizyta Wrzesniaka po to by przestraszyć ludzi że huta niby nie zarabia na siebie i mało się robi. normy coraz większe, a tak naprawdę ludzie w tej hucie zapierniczają latają z tym szkłem jak źli. Robota na szkle sodowym. zero kolorów, opalu i innych piecykow:/ robi sie tam same łatwe rzezy byle dużo. dniówka bankarza to 60-85zł. Hutnika 85-120zł. Jak mówił Cygan"śmiech na sali" . do tego kierownictwo i topiarze szkła sa niewykwalifikowani. wahania temperatur sa duże, szklo nie jest plastyczne. zalety są takie: - umowa o prace - paczka na święta BN - zupa na przerwach ( woda,kluski,przyprawy,kartofle) - woda i herbata ide dasz rade wypić o ile masz czas

scigacz

Pracowalem tam raz pol roku i drugi raz po rocznej przerwie.Do pracy da sie przyzwyczaic chodz latem jest tragicznie gdy na dworze jest plus 30'C tam jakies 50'C bylem poparzony w ciagu trzech miesiecy schudlem jakies 10kg praca bardzo szybka jak to na produkcji glownie dla mlodych Praca w czterech zespolach w ktorych atmosfera nie jest przyjazna do tego najnizsza krajowa 55zl za 8godz pracy.Praca 3 zmianowa.Chamscy kierownicy ponizajacy tych w najnizszej chierarchi.Praca dla zdesperowanych

Same pijaki tam pracują, mimo tego że wypłata na czas to często urwane po 200-300 zł. Płatne na godziny 7-8 zł brutto. Osobiście nie polecam gdyż piją na hali. Pracowałem 8 m-cy i sam zrezygnowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Jagiellońska 64
    22-100 Chełm

Huta Szkła Marta 2 Sp. z o.o.