Marta 2 Sp. z o.o. Huta Szkła

Chełm

Opinie o Marta 2 Sp. z o.o. Huta Szkła

lolo

tez tam pracowalem , zero kultury , hutnicy wyzywaja sie psychicznie nad tymi nizszymi ranga , pot cieknie po tylku bo tak z goracym szklem trzeba ganiac , poparzenia , odciski , pecherze to standard , kierownictwo reaguje tylko na zdeformowane szklane przedmioty ktore sa wydmuchiwane , na skargi zadnej reakcji , placa smiechu warta , zadnych przeszkolen czy specjalistycznej odziezy i obuwia , jednym slowem praca dla cyborgow

ania

pracowałam tam dwa około 4 lat sortowałam szkło, sama sie zwolniłam, ale praca nie jest najgorsza można się przyzwyczaić, nawet polubiłam ta prace, kierownictwo w porządku, tylko czasami sie czepiali. ogólnie dobrze wspominam pracę tam :) pozdrawiam wszystkich hutników i sortierki z huty szkła Marta 2

Policja

witam pracowalem tam troche i stanowczo za mało płaci:P gdybym zbierał tak intensywnie truskawki lub ogórki jak pracuje sie w tej hucie byłbym milionerem. zarobki małe , kible oblepione kozami i w dodatku zasrywane aż sie zygać chce:P Do tego rycie bani przez kierownictwo i co jakiś czas wizyta Wrzesniaka po to by przestraszyć ludzi że huta niby nie zarabia na siebie i mało się robi. normy coraz większe, a tak naprawdę ludzie w tej hucie zapierniczają latają z tym szkłem jak źli. Robota na szkle sodowym. zero kolorów, opalu i innych piecykow:/ robi sie tam same łatwe rzezy byle dużo. dniówka bankarza to 60-85zł. Hutnika 85-120zł. Jak mówił Cygan"śmiech na sali" . do tego kierownictwo i topiarze szkła sa niewykwalifikowani. wahania temperatur sa duże, szklo nie jest plastyczne. zalety są takie: - umowa o prace - paczka na święta BN - zupa na przerwach ( woda,kluski,przyprawy,kartofle) - woda i herbata ide dasz rade wypić o ile masz czas

scigacz

Pracowalem tam raz pol roku i drugi raz po rocznej przerwie.Do pracy da sie przyzwyczaic chodz latem jest tragicznie gdy na dworze jest plus 30'C tam jakies 50'C bylem poparzony w ciagu trzech miesiecy schudlem jakies 10kg praca bardzo szybka jak to na produkcji glownie dla mlodych Praca w czterech zespolach w ktorych atmosfera nie jest przyjazna do tego najnizsza krajowa 55zl za 8godz pracy.Praca 3 zmianowa.Chamscy kierownicy ponizajacy tych w najnizszej chierarchi.Praca dla zdesperowanych

Adam

Same pijaki tam pracują, mimo tego że wypłata na czas to często urwane po 200-300 zł. Płatne na godziny 7-8 zł brutto. Osobiście nie polecam gdyż piją na hali. Pracowałem 8 m-cy i sam zrezygnowałem.

Zostaw opinię o Marta 2 Sp. z o.o. Huta Szkła - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marta 2 Sp. z o.o. Huta Szkła