Opinie o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. w Chełm

Dobrze byłoby być przyzwyczajonym do pracy fizycznej? Czy możecie proszę określić jakiej konkretnie wytrzymałości potrzeba? I czy praca mogłaby być szkodliwa? Mam na myśli kręgosłup i te sprawy… partner chciał kiedyś aplikować i może znowu się zbierze do tego. czy teraz na wiosnę będą przyjęcia dla ogrodników?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Kasjer można liczyć na 2800 . Czy to prawda?

Kasjusz

Pewnie tak 2800 zł .....czyli najniższa pensja ...to pasuje to poziomu tej firmy ..he

Paulina
@Kasjusz

Piszesz z doświadczenia czy na innym stanowisku pracujesz i jest podobnie? Czy to prawda, że ciężko dostać premie? Ogólnie widziałam kilka starszych opinii o samej pracy, ale dużo mogło się zmienić od tego czasu. Jak to wygląda teraz jeśli chodzi o ilość pracy i warunki?

Kamil Nowy wpis
@Paulina

Im cięższą pracę wykonujesz tym mniej zarabiasz.

Szymon Nowy wpis
@Kamil

Dziwna zasada. Chyba odwrotnie powinno być. Może chociaż jakieś dodatki do pensji są? Rozważam aplikowanie, ale nie wiem, czy warto, jak tak z tą kasą taka dziwna sprawa. Może po jakimś czasie jest opcja dostać podwyżkę? Bo w niektórych firmach wraz ze stażem pracy rośnie podstawa.

Kamil Nowy wpis
@Szymon

Podwyżki są owszem, wraz ze wzrostem średniej krajowej aby nie zarabiać poniżej niej. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pracy fizycznej (ciężkiej) to możesz próbować.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.? Dodali nowe ogłoszenia 11 czerwca na Pracuj.pl.

Tt

Poziom rozmowy jest bardzo niski

Co jaki czas w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

Wcale...

Renata

To pensja cały czas stoi w tym samym miejscu? Nie zmienia się wraz z wzrastającymi latami pracy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. pracuje się na open space?

Gość 258

Nie, nie pracuje się na open space.

Gałgan

Pracodawcy na wszystkim dziadują, nawet na kartce papieru, jakby mogli to chcieliby zarobiać na własnym (usunięte przez administratora)..

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.?

Jak przyniesie swoją łopatę to nie będzie musiał ręcami kopać dołów na ogródku.

Jasiek

Dobry pracodawca to pracownicy nie mają motywacji do zaglądania na forum.

Bardzo nie miła obsługa na ogródku... Starsza pani w okularach siedzi tam chyba za karę na tej kasie.

Waldek

@makser Ale to jest forum pracowników, może posiadasz więcej informacji o pracy w firmie?

makser

super sklep

Klientka raczej stała

Nie byłam nie jestem pracownikiem ,tylko klientką.Nie widziałam tych pracujących oblanych potem ,wolne żarty .Odwrotnie ,chodziłam sobie po ogrodzie nikt z pracowników nie bardzo się kwapil by podejść i mi w wyborze róż pomoc.Pani w kasie na zewnątrz tam gdzie są żywe rośliny nawet nie zapytała czego szukam ,po co przyszłam ,podobnie na sali sprzedażowej. Dziwne ze ludzie tam pracujący mają wymagania ,chyba nie wiele sobą jako pracownicy reprezentują .Moim zdaniem po podsumowaniu tam zakupów nie wiem czy najniższa płaca się wogole należy .Bm

Klientka raczej stała
@Klientka raczej stała

Dodam jeszcze ,ze nawet nie znam właścicieli ,nie wiem kto mnie obsługuje natomiast jeśli na sali sprzedażowej jest 2 klientów npw danym momencie to oczekuję zainteresowania i pomocy .Ludzie weźcie się do pracy i życia ogólnie bo jesteście za młodzi na spanie na stojąco i brak kompetencji ,uczcie się po za tym by klient miał w Was partnera do rozmów ,bo towarzystwa to ja nie oczekuje do wypadów weekendowych .

@Klientka raczej stała

Witam. Też jetem stałą klientką tego sklepu i nie zgadzam się do końca z tą opinią. Może i przy roślinach nie ma szczególnej pomocy i uwagi, ale na hali sprzedażowej zawsze znajdzie się ktoś pomocny. Często pracownicy sami wychodzą z inicjatywą, a jeśli zapytam o coś to zawsze starają się pomóc. W każdym sklepie są jakieś plusy i minusy. Jeśli chodzi o minusy to najgorsza jest opryskliwa i niegrzeczna Pani przy kasie gdzie się płaci za rośliny. Moim zdaniem powinna zmienić zawód, bo uważa że zjadła wszystkie rozumy, a tak naprawdę to ma ,,wiedzę" komunistyczną

Szymon
@Monika

Ostatnie wpisy, które znalazły się w tym wątku, pochodzą od klientów, którzy robią zakupy w BISKO DOM I OGRÓD. Jako stali klienci na pewno zauważyliście zmiany w kadrach pracowników, którzy Was obsługują. Możecie napisać, czy często w sklepie widzicie nowe osoby? Chciałbym zweryfikować, czy jest to stabilne miejsce pracy, czy raczej często dochodzi do zmian.

odradzam kontaktu z t a firmą u takich ludzi.

@pracownik

Z jakiej perspektywy napisania jest Twoja opinia? Czy byłeś pracownikiem BISKO DOM I OGRÓD? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie masz spostrzeżenia lub uwagi z pracy w tej firmie. W swojej wypowiedzi zawrzyj informację o oferowanych przez nią warunkach zatrudnienia, gdyż jest ich mała ilość na forum.

@ONA, może zechcesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie BISKO DOM I OGRÓD? Twoja wypowiedź jest aktualnie krótka i nie zawiera konkretnych informacji. Na forum istotne jest dzielenie się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dla przyszłych kandydatów o pracę. Zatem, jak wyglądało Twoje zatrudnienie w firmie? Jak oceniasz panującą atmosferę w BISKO DOM I OGRÓD?

Tymon

Zawsze tak jest, że dobry i pracowity pracownik nie narzeka.!!

@Tymon

Widocznie krótko tam pracujesz , bo ja cię nie kojarzę.Na początku jest zawsze pięknie a po kilku latach pokazuje się przykra rzeczywistość . Kiedyś się o tym przekonasz!

eliza

Tragiczni pracodawcy, na początku poklepują po ramieniu, a później wykorzystują jak tylko się da, nie polecam. Człowiek nawet jak się stara, to jeszcze poganiają i wmawiają, że jesteś "wolna". Pracownik dla nich to niewolnik.

...
@eliza

popieram,dokładnie tam tak jest

@eliza

Zgadzam się z tą opinią szczera prawda sama się o tym przekonałam .

Pracowałem tam niestety i muszę powiedzieć jedno (usunięte przez administratora) Pracodawcy ewidentnie nie szanują nikogo, szkoda mi tych pracowników co tam pracują, bo niektórzy sporo lat tam pracują, ale już są sfrustrowani poczynaniami pana prezesa i pani prezes, że nawet solidni pracownicy uciekają. Każdy doskonale wie jak tam praca wygląda, wystarczy popatrzeć na niektórych jak cali zalani potem od wysiłku starają się jeszcze uśmiechnąć do klienta i prawidłowo go obsłużyć. Szef siedzi na kamerach tylko kiedy ma wolny czas - jak psychopata... a wypłata i te mega premie to jakiś żart, bo premii nigdy nie dostałem. Polecam zatrudnienie się w sezonie, nie dosyć, że strasznie ciężko, bo dostawa za dostawą, oczywiście nowymi się wyręczają wszyscy, obroty szaleją i jeszcze w dodatku nikt nie dostał premii. Mam takie pytanie do was - ile powinien ważyć samochód by wciąż mogła nim kierować osoba po prawie jazdy kat. B ? powiem wam - do 3,5 tony. powyżej tego już trzeba mieć papiery na kat. C. oczywiście 1 osoba upycha tego busa, aż amortyzatory opadają... czyli średnio 2,5 palety 80 litrowej ziemi uniwersalnej było pakowane, czasem więcej, czyli jakieś 4-5 tony + (sam bus ponad 1600 kg waży), 2 świeże palety nienasiąknięte ważyły około 2 ton, a często woziliśmy nasiąknięte na maksa co waga zwiększała się ich dwukrotnie, więc 4 tony + 1600 =5600 kg. Co najlepsze - wywoziliśmy to na hutniczą, czyli 2 sklep( ukraincy tam byli głównie klientami) no i co, od nowa przerzucanie ciężkich worów z ziemią i oczywiście na czas. SZEFUNIO JAK PRZYJECHAŁ TO POGANIAŁ MIMO, że zwracałeś od wysiłku i mówił - "mnie to nie musi interesować". Karma dziadu wraca, pamiętaj. Wszystkim co szukają normalnej pracy odradzam tą "porażkę" . Plecy do dzisiaj mnie bolą. Moja rada jako byłego pracownika tej firmy - dajcie spokój sobie z tym dziadostwem. Mało tego jeśli chcecie kupić coś, to lepiej idźcie do agrotersu po nawozy różne, albo chociażby do majstra, nie dosyć, że kasę zaoszczędzicie, bo o wiele niższe ceny są, to jeszcze nie sponsorujecie wyzyskiwaczy, co tylko żerują na ludziach którzy nie mają wyjścia i muszą tam pracować. Pozdrawiam.

@były pracownik

Ja też pracowałam tam przez 9 lat nie licząc zimy.W zimie pracownicy z ogródka nie są im potrzebni więc idą na zieloną trawkę ,a wiosną od nowa to samo.Szefostwo nie potrafi docenić dobrego pracownika !!! Wolą brać z urzędu pracy darmowych robili .Dlatego zmieniłam firmę.

ONA

tam za często.

@anonymous każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

ONA
@Karolina

NIE POLECAM.

Pedro

Konkurencja inspiruje do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. - Chełm

• Jak się pracuje w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.?

BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.

BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.