BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.

Chełm

Opinie o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.

olo2365987

A ja widziałem jak "te prezesy" w Kauflandzie płacili talonami przed świętami BN?!!! Ciekawe czyje to były talony?!

Życzliwy

Polecam poinformowanie o tym fakcie: 1. Państwowej Inspekcji Pracy, 2. Ministerstwa Pracy, 3. Wojewody Lubelskiego, 4. PUP Chełm, 5. Ogólnopolskich mediów.

były pracownik

Pracowałem tam niestety i muszę powiedzieć jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracodawcy ewidentnie nie szanują nikogo, szkoda mi tych pracowników co tam pracują, bo niektórzy sporo lat tam pracują, ale już są sfrustrowani poczynaniami pana prezesa i pani prezes, że nawet solidni pracownicy uciekają. Każdy doskonale wie jak tam praca wygląda, wystarczy popatrzeć na niektórych jak cali zalani potem od wysiłku starają się jeszcze uśmiechnąć do klienta i prawidłowo go obsłużyć. Szef siedzi na kamerach tylko kiedy ma wolny czas - jak psychopata... a wypłata i te mega premie to jakiś żart, bo premii nigdy nie dostałem. Polecam zatrudnienie się w sezonie, nie dosyć, że strasznie ciężko, bo dostawa za dostawą, oczywiście nowymi się wyręczają wszyscy, obroty szaleją i jeszcze w dodatku nikt nie dostał premii. Mam takie pytanie do was - ile powinien ważyć samochód by wciąż mogła nim kierować osoba po prawie jazdy kat. B ? powiem wam - do 3,5 tony. powyżej tego już trzeba mieć papiery na kat. C. oczywiście 1 osoba upycha tego busa, aż amortyzatory opadają... czyli średnio 2,5 palety 80 litrowej ziemi uniwersalnej było pakowane, czasem więcej, czyli jakieś 4-5 tony + (sam bus ponad 1600 kg waży), 2 świeże palety nienasiąknięte ważyły około 2 ton, a często woziliśmy nasiąknięte na maksa co waga zwiększała się ich dwukrotnie, więc 4 tony + 1600 =5600 kg. Co najlepsze - wywoziliśmy to na hutniczą, czyli 2 sklep( ukraincy tam byli głównie klientami) no i co, od nowa przerzucanie ciężkich worów z ziemią i oczywiście na czas. SZEFUNIO JAK PRZYJECHAŁ TO POGANIAŁ MIMO, że zwracałeś od wysiłku i mówił - "mnie to nie musi interesować". Karma dziadu wraca, pamiętaj. Wszystkim co szukają normalnej pracy odradzam tą "porażkę" . Plecy do dzisiaj mnie bolą. Moja rada jako byłego pracownika tej firmy - dajcie spokój sobie z tym dziadostwem. Mało tego jeśli chcecie kupić coś, to lepiej idźcie do agrotersu po nawozy różne, albo chociażby do majstra, nie dosyć, że kasę zaoszczędzicie, bo o wiele niższe ceny są, to jeszcze nie sponsorujecie wyzyskiwaczy, co tylko żerują na ludziach którzy nie mają wyjścia i muszą tam pracować. Pozdrawiam.

TTT

jaką premię? słowo premia jest tylko na gębę na pewno nie w tej firmie...w tej firmie płacą najniższą krajową i to szukają jakiś powodów by parę groszy ci odtrącić...w tej firmie jest wiele absurdów ze strony właścicieli,osoba która chce tam pracować niech lepiej zapyta się pracodawców ile osób się przewija w tej firmie w ciągu roku,i odpowie dlaczego tak jest.Proste...

siwy

Nie polecam.

Bunia

Najgorsza firma, płacą grosze za ciężką prace, a od siebie 0 dają, 0 szkoleń, 0 przyuczen, a wymagania mają z kosmosu.

eliza

Tragiczni pracodawcy, na początku poklepują po ramieniu, a później wykorzystują jak tylko się da, nie polecam. Człowiek nawet jak się stara, to jeszcze poganiają i wmawiają, że jesteś "wolna". Pracownik dla nich to niewolnik.

...
@eliza 24.07.2016 22:12

popieram,dokładnie tam tak jest

wy i pasja....

ja

nie warto tam pracować, lepiej ulice zamiatać niż u nich pracować.

ja

najgorsi pracodawcy jak i sklep w chełmie z jakimi miałem coś wspólnego.

...

popieram nie polecam,nie wróciła bym więcej do takich pracodawców

gość

nie polecam tej firmy

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.