Opinie o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galeria Czystości Jarosław Żentkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski w Piła

Podwykonawca

Tak jak cała reszta opisów na temat tej firmy zgadzam się całkowicie!! Nie polecam! Właściciel już nie odbiera telefonów termin minął 2 miesiące temu na kwotę ok 7 tys.zł. Wygrali przetarg, nasza gmina już dawno zapłaciła a lokalni fachowcy czyli podwykonawcy nie otrzymali zapłaty za swoje usługi. Pieniążki zapewne poszły na następną pracę jaką wykonują w Warszawie oraz w Wrocławiu na ul. Kniaziewicza 17 na remont kamienicy. Rozumiem wszystko ale wystarczy porozmawiać a nie oszukiwać TZW (usunięte przez administratora) w białych kołnierzykach''

Noclegi

Tak jak wcześniej pisały osoby poszkodowane my tak samo czekamy od czerwca na przelew za noclegi pracowników firmy - faktury na ok. 10 tys zł ....szef nie odbiera już od nas telefonów ...przykre, że tak się traktuje ludzi..a wystarczy porozmawiać i się dogadać :(

ZielonaGóra

No to widzę i słyszę, że nie warto podejmować współpracy, a szkoda bo wygrali przetarg BIP koło mojego domu.

Xyz

Firma, która cechuje się fachowym(usunięte przez administratora)roboty, nie znają się na rzeczy, wątpliwości co do jakości wykonania są ogromne. Ich stały zespół pracowników-alkoholików pije w pracy. Firma nie wypłaca podwykonawca, a to ci jako jedyni są ogarnięci na ich budowach i znają się na swojej robocie. Obiekt który nam robili wymagal już po 6miesiacach gruntownych poprawek.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Nadal wam nie zapłacili czy coś się wyjaśniło?

DES-BUD podnośniki koszowe

Mimo rozmów telefonicznych oraz wezwań do zapłaty, od ponad trzydziestu dni po terminie płatności, oczekuję na zapłatę ok 6 tyś za wykonane usługi. Szef firmy nie osiągalny, telefon zastrzeżony. Jedynie Panie Sylwia informuje że szef teraz nie ma pieniędzy. Potencjalnym kontrahentom zalecam szczególną ostrożność !!!

nick
@DES-BUD podnośniki koszowe

mi również nie zapłacili, czekam już 2tygodnie , będe kierować sprawe na droge windykacji sądowej

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Przy pierwszej współpracy obiecują złote góry i szybkie przelewy oraz możliwość ciągłej współpracy ale przy 2/3 fakturze niepłacą, nie odbierają telefonów a jak już odbiorą to zbywają odkładając termin zapłaty w czasie.. czekam z ostatnią fakturą już ponad miesiąc i zamiast ją zapłacić proszą żebym dalej pracował dla nich.. jednej faktury nie zapłacił to następnych też nie będzie chciał a z czegoś trzeba żyć

Magdalena

bardzo nie polecam, problemy z zapłaceniem faktur, nie odbierają telefonów, proszą o nowych pracowników i im też nie płacą

Helena

Szukałam ofert pracy w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski i niestety na nic się nie natknęłam. Mogłabym się bezpośrednio skontaktować z tym pracodawcą. Jednak wiedząc, że na tym forum wypowiadają się pracownicy tej firmy, postanowiłam zapytać Was czy wiecie coś odnośnie do planowanych bądź obecnych rekrutacji i czy moglibyście od razu przedstawić Wasze opinie o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski jako pracodawcy.

Magdalena
@Helena

wraz z koleżanką pracowałyśmy dla tej firmy, przyprowadziłyśmy inne koleżanki bo ciągle brakowało ludzi do pracy od ponad miesiąca nie otrzymałyśmy pieniędzy, dzwonią do nas inni pracownicy z tym samym problemem, nie polecam, same problemy

Kamil

Czy są premie ?

Niezadowolona

Tragedia, zostawiłam samochód do czyszczenia i po prawie calym dniu pobytu u tych pań auto nie było wyprane, siedzenie tak samo śmierdziały jak przed praniem, nic nie pachniało, pracownica stwierdziła że używają środków zapachowych, pod dywanikami był piasek to rowniez była odpowiedź że piasek z zewnątrz nawiało, jednym słowem jedna wielka nieuczciwości!!!! Odradzam z całą pewnością tego miejsca chyba że ktoś lubi sprzątanie byle jakie

Magdalena Owczarek

Pracowałam tam i uważam, że firma bardzo uczciwa. Wiadomo, że zarobki takie jak w całej w Pile czyli nie najwyższe, ale wypłata zawsze na czas i były czasami premię a jak ktoś dobrze czyścił auta to miał całkiem spore napiwki od klientów.

LESZEK SZPOTT

Witam,Ja to trochę z innej beczki.Chciałem tylko powiedzieć,że mojego Jaguara XF wyczyscili na CUDO!!!JETEM BARDZO ZADOWOLONY Z OBSŁUGI,PERFEKCJI WYKONANIA I W SZOKU ŻE TO TYLKO TYLE

Mariusz

Pracowałem też w Galerii Czystości i byłem z pracy zadowolony. Wiadomo, że firma wymaga, ale płaci rzetelnie i terminowo w formie tygodniówek. Uważam, że jak ktoś jest fer wobec firmy to nie ma się czego obawiać . Pracowałem na kilku myjniach i w tej były najlepsze warunki. Szkoda, że trafiają się tacy imbecyle, którzy niewiele potrafią a wymagania mają prezydenckie.

D
@Mariusz

Zgadzam się

PIS

Zastanawiam się dlaczego właściciel jeszcze jest na wolności ale to tylko kwestia czasu.

Qqq
@PIS

Powaliło cię człowiek? Za takie groźby to możesz trafić za kratki, a uwierz ze twój adres IP będzie namierzony szybciej niż ci się wydaje! Brawo!!!

Była pracownica

Bardzo nierzetelna firma! Zwlekają z umową przez kilka dni, a kiedy pracownik już ją dostanie, okazuje się, że są zupełnie inne warunki niż ustalane wcześniej między stronami. Małe zarobki, do tego trzeba wyrobić się z ilością zleceń, co jest równoznaczne z ciężką pracą po często po 10h (nie można wyjść do póki nie skończy się zleceń mimo, że czas zmiany przewidziany jest na 8h), w przypadku niewyrobienia się płaci się wysokie kary z własnej kieszeni. Nie zdziwiłabym się, jakby firma w ogóle nie płaciła za wykonaną robotę. Stanowisko kierownicze możliwe do uzyskania za zapłatą panu Jarosławowi'w naturze'. Rzadko kiedy można zastać szefa i z nim porozmawiać.Ta firma nie powinna istnieć. Wstyd, żeby tak traktować pracowników!

osobiscie nie polecam. (usunięte przez administratora) bardzo male zarobki, ciezka praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski - Piła

• Jak się pracuje w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Galeria Czystości Jarosław Żentkowski
  • Al. Poznańska 173