Jarosław Żentkowski Galeria Czystości

Piła

Opinie o Jarosław Żentkowski Galeria Czystości

LESZEK SZPOTT

Witam,Ja to trochę z innej beczki.Chciałem tylko powiedzieć,że mojego Jaguara XF wyczyscili na CUDO!!!JETEM BARDZO ZADOWOLONY Z OBSŁUGI,PERFEKCJI WYKONANIA I W SZOKU ŻE TO TYLKO TYLE

Mariusz

Pracowałem też w Galerii Czystości i byłem z pracy zadowolony. Wiadomo, że firma wymaga, ale płaci rzetelnie i terminowo w formie tygodniówek. Uważam, że jak ktoś jest fer wobec firmy to nie ma się czego obawiać . Pracowałem na kilku myjniach i w tej były najlepsze warunki. Szkoda, że trafiają się tacy imbecyle, którzy niewiele potrafią a wymagania mają prezydenckie.

D
@Mariusz 09.02.2017 10:29

Zgadzam się

PIS

Zastanawiam się dlaczego właściciel jeszcze jest na wolności ale to tylko kwestia czasu.

Qqq
@PIS 11.05.2016 14:16

Powaliło cię człowiek? Za takie groźby to możesz trafić za kratki, a uwierz ze twój adres IP będzie namierzony szybciej niż ci się wydaje! Brawo!!!

Była pracownica

Bardzo nierzetelna firma! Zwlekają z umową przez kilka dni, a kiedy pracownik już ją dostanie, okazuje się, że są zupełnie inne warunki niż ustalane wcześniej między stronami. Małe zarobki, do tego trzeba wyrobić się z ilością zleceń, co jest równoznaczne z ciężką pracą po często po 10h (nie można wyjść do póki nie skończy się zleceń mimo, że czas zmiany przewidziany jest na 8h), w przypadku niewyrobienia się płaci się wysokie kary z własnej kieszeni. Nie zdziwiłabym się, jakby firma w ogóle nie płaciła za wykonaną robotę. Stanowisko kierownicze możliwe do uzyskania za zapłatą panu Jarosławowi'w naturze'. Rzadko kiedy można zastać szefa i z nim porozmawiać.Ta firma nie powinna istnieć. Wstyd, żeby tak traktować pracowników!

osobiscie nie polecam. (usunięte przez administratora) bardzo male zarobki, ciezka praca.

Zostaw opinię o Jarosław Żentkowski Galeria Czystości - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Żentkowski Galeria Czystości