Opinie o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Galeria Czystości Jarosław Żentkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski w Piła

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Wiecie może, czy w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski szukają chętnych na staż?

V Nowy wpis

Firma nie przyjmuje na żadne staże z tego co wiem

Karolina Nowy wpis

Jako obecna pracowniczka galerii Czystości Jarosław Żentkowski w Pile mogę serdecznie polecić każdemu ta firmę, nie jestem w stanie wskazać wad tylko same pozytywne zalety:)

Mateusz

Jestem obecnie pracownikiem i osobiście mogę polecić Galerie czystości Jarosława Żentkowskiego każdej osobie która jest zainteresowana, szef jest bardzo przyjemni a inni pracownicy bardzo uprzejmi chcący pomoc i wyjaśnić wszystko co i jak na początku

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
firma

Ostrzegam wszystkich przed współpracą z Galerią Czystości. Mnie jako podwykonawcy nie zapłacili i wiem, że nie jestem jedynym przypadkiem

Czy w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski występują paczki/bony świąteczne?

M

Jeśli ktoś się stara, to każda praca jest adekwatnie wynagradzana

Róża

Polecam tą firmę ze względu na profesjonalizm, firma dotrzymuje ustalonych warunków współpracy, nigdy się nie zawiodłem.

Karol

Solidna firma dotrzymuje warunków umowy, czuć że dba o klienta nie rozumiem niektórych opinni moje doświadczenie z tą firmą jest zupełnie inne. Polecam

Adrian K

Byłem pracownikiem ponad rok gdyby nie przeprowadzka do innego miasta zapewne pracowałbym tutaj jeszcze:) Szefowie w porządku, dobre wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam każdemu kto zastanawia się nad podjęciem tutaj pracy

PROTECT

OSTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ! GALERIA CZYSTOŚCI JAROSŁAW ŻENTKOWSKI ZALEGA Z PŁATNOŚCIAMI OD 5 LAT NA KWOTĘ OKOŁO 100 000zł . WSZELKIE PRÓBY UGODOWEGO ZAŁATWIENIA SPRAWY KOŃCZĄ SIĘ BEZSKUTECZNIE!

firma
@PROTECT

czy istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu w związku z przedstawioną opinią bo mam podobną sytuacje

Nieznajomy

Wcale się nie dziwię że się zamykają brak płatności podejście do klienta bezczelność

Jjjj

Wyzysk ludzi tam na recepcji wielka pani siedzi i kieruje tym (usunięte przez administratora)a ludzie myją za te grosze auta ale słyszałem że już koniec bo gość w długach tonie przykre ale prawdziwe

Justyna
@Jjjj

Jako pracownik z długoletnim starzem neguje te durne wpisy, które zapewne umieścił jakiś były pseudo pracownik, który utrzymał się w pracy tydzień albo dwa. Tak owych pracowników mieliśmy wielu, ludzia pracować się nie chce, najlepiej żeby pieniądze z nieba spadały, albo żeby spłacono za nic nierobienie. Czy stawka w przedziale 17-20zl na rękę to wyzysk? Nie sadze! Pracuje już tam ponad 2lata i nie mogę narzekać, ze stawki godzinowej jestem zadowolona, kwota wzrastała wraz ze starzem pracy i moim zaangażowaniem. Jak człowiek się stara to i szef docenia prace i daje podwyżki. Poza tym w pracy jest bardzo dobra atmosfera a to sobie cenie najbardziej.

Xxx

Firma i tak już bankrut miarka się przebrała

matii

Pracuje od wiele lat i jestem bardzo zadowolony

Maciej

Polecam firmę jako rzetelnego pracodawcę. Nigdy nie miałem problemu. Uważam, że te negatywne wpisy to chyba od konkurencji.

Matt

Firma godna zaufania jestem zadowolony

Krzysztof

Nie zgadzam się z negatywnymi wpisami, wynikaja one pewnie z zawiści i złej woli. Pracowałem dlugi czas w Galerii Czystości i zawsze byłem zadowolony. Jak ktoś uczciwie pracuje, dobrze wykonuje swoje obowiązki a nie chowa się po kątach na papieroska i piweczko to jest doceniony przez szefa. Płaca na czas, lokum zapewniony. Nie miałem zastrzeżeń. Polecam!

Marcin B.

Ja natomiast polecam firmę. Pracowałem tam i zapewne dalej bym pracował, ale z żoną wyprowadziliśmy się z Piły. Nigdy nie było problemu z płatnościami.

Ostrzegam wszystkich. Umowy sporządzone tak że kary umowne to 2.5 tys zł. Wypłaty 10 to fikcja. Praca nawet po 16 godz. Bo terminy. Brak diet. Brak premii bo są same poprawki. Ten pan niby kierownik wszelkie informacje posiada z yutuba. Wiedzy budowlanej praktycznie żadnej może taka by stworzyć altankę u babci na działce. Podrabiajom podpisy pracowników na umowach. Jak jest kontrol pip. Bo nie wszyscy majom umowy tak jak w Szczecinie. Rada nagrywać pobierać kaucję z góry ja zbieram dokumenty. I zgłoszę do prokuratoty pip i założę sprawę. Mobbing szantaz i zastraszanie.ludziom nie płacą ale 3 razy w roku wycieczki właściciel się buduję. Ale dla ludzi nie ma. Wstyd i porzalowanie

ERYK i JOLANTA

OSTRZEGAM WSZYSTKICH! FIRMA NIE PŁACI. ZA NOCLEGI WISZĄ NAM 12 TYS ZŁOTYCH! JAROSŁAW WŁAŚCICIEL FIRMY CIĄGLE ZMIENIA TERMIN ZAPŁATY! SZEF FIRMY POWIEDZIAŁ ŻE MAMY SIĘ CIESZYĆ ŻE W OGÓLE ODBIERA TELEFON! (usunięte przez administratora) FIRMA LADA DZIEŃ ZNAJDZIE SIĘ W KRAJOWYM REJESTRZE DŁUŻNIKÓW I NIE WYGRA ŻADNEGO JUŻ PRZETARGU!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Czystości Jarosław Żentkowski - Piła

• Jak się pracuje w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria Czystości Jarosław Żentkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeria Czystości Jarosław Żentkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Galeria Czystości Jarosław Żentkowski
  • Al. Poznańska 173
    64-920 Piła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042