Opinie o Fachman Szmydt Andrzej w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fachman Szmydt Andrzej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fachman Szmydt Andrzej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachman Szmydt Andrzej w Elbląg

Elżbieta

A ja zastanawiam się czy szef firmy wie jak zachowują się jego pracownicy? Wiecie może czy zespół był wymieniany albo coś?

Beata
@Elżbieta

Wybór tej firmy to najgorsza decyzja jaką podjęłam.Niekompetentni,niesłowni ludzie.

Elżbieta

Karol Nowy wpis
@Elżbieta

Doskonale wiedza i raczej nic się nie zmieni. Jedna wielka tragedia po prostu, nie wiem jak reszta ale starsi pracownicy tej pseudofirmy nie nadają się do pracy. Nie pozdrawiam

Łucja Nowy wpis
@Karol

To im nie przeszkadza, że są przysłowiowe "kwasy" między pracownikami? przecież to wpływa na pewno na jej jakość też.

Karol Nowy wpis
@Łucja

Tego nie wiem, ostatnimi czasy miałem „zaszczyt” skorzystać z usług tej oto firmy. Jakość okien jest w porządku lecz pozostałe kwestie takie jak (obróbka) to jakiś żart, poza tym facet który to obrabiał od rana walił zwyczajne gorzałą także no ..

Beata Nowy wpis
@Elżbieta

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Fachman Szmydt Andrzej? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Byly

Nie i jeszcze. Kroi jak moze ale nie andzrzej tylko radek

Darecki
@Byly

Radek to dziad na kasę i ogólnie nieprzyjemny rudzielec i lis na baby . Nie szanuję klientów i pracowników. Wizerunek może ratuje ten Pan Andrzej. Nie polecam ich usług oraz pracy w tej niby firmie.

Weronika

Czy jest to praca dla kobiet ?

Iwo

Klienci powinni takie uwagi kierować na adres firma bo tu jest forum pracowników

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fachman Szmydt Andrzej się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Damian

Okna jako tako siedza, ale podejscie pracownikow do pracy jest straszne, z samego rana bylo czuc alkohol od nich. Zlamali mi parapet, kamienopodobny ( dali w zamian plastikowe) , z godziny na godzine coraz bardziej nietrzezwi, wstawianie trwalo 2 dni, gdzie zdazyli by w 1, ale skonczyli o godzine 13 i przelozyli wykonczenie na nastepny dzien. Mial przyjsc pracownik po poludniu i wyregulowac okna, poniewaz tarly o rame, kiedy szef przyszedl po pieniadze, pytal czy mu dorzuce za te plastikowe parapety! Odmowilem i powiedzialem tez, ze przyslal mi nietrzezwych pracownikow. Do tej pory nikt nie sie wstawil, zeby wyregulowac te okna, dlatego ocena jest jaka jest.

Olek

Jak w każdej firmie są różne okresy i sytuacje. To zupełnie normalne ale w sumie jest dobrze!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Fachman Andrzej Szmydt w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Sylwek

Ja bym chciał się wypowiedzieć ! Firma Jest w 100tu procentach Wiarygodna , a że się zdarzą niedociągnięcia ... jak w każdej Firmie .

Twojstary

Pracownicy ciagle pijani . Nie polecam

Byly
@Twojstary

Chyba wiem o kogo chodzi darek leszek iarkadiusz

sylwek
@Byly

a lehu tam jeszcze robi ?

Basia

Niedawno panowie robili u mnie remont.Wymiana okien,drzwi i kapitalka mieszkania.Drzwi są źle zamontowane,okna niedokończone,n ie dostałam żadnych gwarancji.P o podłodze nie można chodzić bo meble się przewracają.Wszystko jest zrobione byle jak.Plakac się chce.panele pękają.Choc zakupilam regipsy 12 to sypialnie mam z 9...totalne pozbycie się klienta. Zapraszam chętnych do obejrzenia pracy jakże dumnej nazwy....

Strzala

Ja nie zgodzę się z przedmówcami. Korzystałem dwukrotnie z usług tej firmy. Raz mi wymieniali szyby w mieszkaniu, a drugim razem rolety. Bardzo ładne , porządnie wykonane i zamontowane solidnie i czysto . Wszystko terminowo, dokładnie i czysto. Nawet było taniej niż u innych firm oferujących swoje usługi. A nawet oferowałem znajomym usługi tej firmy no i wiem że skorzystali i byli i są nadal zadowoleni. Jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził. wg mnie 5/5 polecam

Niezadowolony

Tragedia takie firmy to powinien być alarm dla kupujących. Uciekać z daleka i omijać bo ich usługi to żadne usługi to katastrofa.

rena

Tylko raz można nabrać się i skorzystać z usług tej firmy,banda amatorów i partaczy. Nie liczą się z klientem,pracują byle jak aby tylko kasę wziąć. Najpierw zgubili numer telefonu,przekładali datę montażu w ostatniej chwili,zapomnieli,że były rolety do okien,brak wykończenia czyli kątowniki na wierzchu,wyrwane listwy,tynki zostawione bez szlifowania,zniszczona ściana..ludzie jak najdalej od tej firmy! Zaś ich biuro to brud,facet obsługuje w zafajdanym swetrze,żenada

piotr

Zgadzam sie z opinia,moich poprzednikow,korzystalem z ich uslug raz i nigdy wiecej.Nikomu tej ze szumnie nazywajacej sie firmie FACHMAN nie polecam a i prosze o wiecej wpisow by te pseldo fachowcy nie nabierali ludzi i ich oszukiwali,

stary

to dwoch starych wspolnikow kombinatorow,kretaczy i klamcow,a pracownicy z lapanki pijaczki a nie fachowcy,az dziw ze ludzie korzystaja z ich uslug

franek

Z tej"firmy" taki fachman, jak z koziej dupy trąbka. Żaluzje założone i przy wyborze, właściciel i wspólnik, zachwalali, cuda na kiju, złote góry. Fakt żaluzje założone poprawnie, ale po 4 latach użytkowania w domu. Zaczęło coś się psuć z mechanizmem, zacinały się, aż w końcu zacięły się na dobre i ani zwinąć, ani opuścić. Przez prawie rok prosiliśmy o przybycie i rozwiązanie problemu, przypomnę, że gwarancja na te żaluzje, to 5 lat, ale niestety, zawsze było sto tysięcy powodów, przypadków, zganiania winy z jednego właściciela na drugiego (lub to może pracownik, jakaś "prawa ręka") że niestety, pięcioletnia gwarancja minęła i żaluzje nie zostały nawet obejrzane, przez Fach, pożal się boże, mana. Jak z żoną zaczęliśmy naciskać, przed upływem terminu gwarancji, to gostek zrobił się bardzo niesympatyczny, wręcz opryskliwy. Niestety, ale tej firmy polecić nie mogę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fachman Szmydt Andrzej - Elbląg

Fachman Szmydt Andrzej