Fachman Andrzej Szmydt

Elbląg

Opinie o Fachman Andrzej Szmydt

Niezadowolony

Tragedia takie firmy to powinien być alarm dla kupujących. Uciekać z daleka i omijać bo ich usługi to żadne usługi to katastrofa.

rena

Tylko raz można nabrać się i skorzystać z usług tej firmy,banda amatorów i partaczy. Nie liczą się z klientem,pracują byle jak aby tylko kasę wziąć. Najpierw zgubili numer telefonu,przekładali datę montażu w ostatniej chwili,zapomnieli,że były rolety do okien,brak wykończenia czyli kątowniki na wierzchu,wyrwane listwy,tynki zostawione bez szlifowania,zniszczona ściana..ludzie jak najdalej od tej firmy! Zaś ich biuro to brud,facet obsługuje w zafajdanym swetrze,żenada

piotr

Zgadzam sie z opinia,moich poprzednikow,korzystalem z ich uslug raz i nigdy wiecej.Nikomu tej ze szumnie nazywajacej sie firmie FACHMAN nie polecam a i prosze o wiecej wpisow by te pseldo fachowcy nie nabierali ludzi i ich oszukiwali,

stary

to dwoch starych wspolnikow kombinatorow,kretaczy i klamcow,a pracownicy z lapanki pijaczki a nie fachowcy,az dziw ze ludzie korzystaja z ich uslug

franek

Z tej"firmy" taki fachman, jak z koziej dupy trąbka. Żaluzje założone i przy wyborze, właściciel i wspólnik, zachwalali, cuda na kiju, złote góry. Fakt żaluzje założone poprawnie, ale po 4 latach użytkowania w domu. Zaczęło coś się psuć z mechanizmem, zacinały się, aż w końcu zacięły się na dobre i ani zwinąć, ani opuścić. Przez prawie rok prosiliśmy o przybycie i rozwiązanie problemu, przypomnę, że gwarancja na te żaluzje, to 5 lat, ale niestety, zawsze było sto tysięcy powodów, przypadków, zganiania winy z jednego właściciela na drugiego (lub to może pracownik, jakaś "prawa ręka") że niestety, pięcioletnia gwarancja minęła i żaluzje nie zostały nawet obejrzane, przez Fach, pożal się boże, mana. Jak z żoną zaczęliśmy naciskać, przed upływem terminu gwarancji, to gostek zrobił się bardzo niesympatyczny, wręcz opryskliwy. Niestety, ale tej firmy polecić nie mogę.

Zostaw opinię o Fachman Andrzej Szmydt - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fachman Andrzej Szmydt