Hamar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Benedykciński

Włocławek

Opinie o Hamar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Benedykciński

Ja

Zastanawiam się skąd taka opinia....Najpierw pytasz czy ktoś coś wie a później ,że sam wiesz....Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza u tego Pana.Brak całkowity szacunku do pracownika wyzwiska, poniżania itd.Praca w ciągłym stresie, nerwach i z dziwnymi akcjami szefa...Szkoda zdrowia i nerwów!!!!!!!!

Zostaw opinię o Hamar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Benedykciński - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Benedykciński