Pewne Auta S.C.

Włocławek

Opinie o Pewne Auta S.C.

oszukany

witam. uwaga!!! salon używanych aut "PEWNE-AUTA" S.C W Kowalski T Szczepański to oszuści. samochody w ich "profesjonalnym" salonie to auta pochodzenia holenderskiego zakupione bez podatku vat w BERLINIE OD TURASÓW z przerobionymi briefami na niemiecki. czekajcie ludziska jak zapuka do was skarbówka tak jak do mnie a nie będzie komu vatu zapłacić... każdy z ich samochodów po drodze do ich salonu ma zrobioną "korektę" licznika po drodze. przerabiane książki serwisowe, podrabiane pieczątki itd... każdy z ich samochodów jest przywożony z mniejszym lub większym defektem( samochody firmowe, flotowe z dużymi przebiegami, uszkodzone silniki, poprawki blacharsko lakiernicze) a cwaniaczki podpicują auto i sprzedają pod szyldem "PEWNE-AUTA". zarobili na frajerach tyle kasy, że było ich stać kupić auto salon, żeby stać się wiarygodnym sprzedawcą. a nieświadome wieśniactwo kupuje i się cieszy:( pozdrawiam oszukany...

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Pewne Auta S.C. ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Pewne Auta S.C. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pewne Auta S.C.