Skalmowska Bożena Skalmowski Wojciech S.C. Usługi Budowlane

Białystok

Opinie o Skalmowska Bożena Skalmowski Wojciech S.C. Usługi Budowlane

adam

pracowałem tam 2 tyg. w hajnówce,przy padającym śniegu kazali nam grzać pape-0 szacunku dla człowieka,a jeszcze wspomne że nie zapłacili mi za to bo cały czas powtarzają że nie dostali przelewu...

Wiecie czy w firmie Skalmowska Bożena Skalmowski Wojciech S.C. Usługi Budowlane jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Skalmowska Bożena Skalmowski Wojciech S.C. Usługi Budowlane - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skalmowska Bożena Skalmowski Wojciech S.C. Usługi Budowlane