Opinie o Vollmart24.com Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vollmart24.com Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vollmart24.com Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vollmart24.com Sp. z o.o. w Białystok

Marcinekk

Dzień dobry, Czy ktoś posiada informację na temat firmy Vollmart, oddział w warszawie? Widzę że firma jest stosunkowo młoda, prowadzi rekrutację i niema żadnych konkretnych informacji na temat rekrutacji, samej pracy, biura, atmosfery, szefostwa. Dziękuję za odpowiedź.

@HR Vollmart24.com

Wiadomo gdzie będzie mniej więcej ta lokalizacja i czy wtedy będą przyjęcia dla nowych pracowników do sklepu? Tylko kierowniczka została z poprzedniej lokalizacji a resztę osób zostało zwolnionych czy sami odeszli bo za daleko mieli dojeżdżać do nowego miejsca?

Agatka Nowy wpis

Duzo chodzenia ogólem macie na magazynie? Szukam pracy, oby to nie był tzw. pick, bo w ostatniej firmie tak mi wykończyli stawy właśnie, już wolę stać i coś robić tylko. Ogłoszenie jest, no ale co, jak żadnych szczegółów o tym, co się robi.

Administrator Nowy wpis

Vollmart24.com Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier w miejscowości Łomża. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Vollmart Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Xyz Nowy wpis

Będą ci słodzić a potem okaże się że wyjdą ci 2-3 dni po 12h i wyzysk bo kamery patrzą cały czas. Cały dzień latasz po sklepie albo siedzisz na kasie o przerwę musisz się wykłócać bo pani ,,kierownik” nie chodzi to ty też nie musisz iść.

Zaskoczyło mnie, że dyrektor Działu Zakupów nie ma w ofercie propozycji - wabiku w postaci benefitów. Może ktoś uzupełni na moją prośbę te informacje? Poza tym chcę się przygotować do ewent. rozmowy i zbieram wiedzę o firmie, jestem zainteresowana wiedzą o wielkości Działu Zakupów. Dziękuję!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Vollmart Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
X

Tak jak ktoś wyżej napisał typowa firma krzak dają umowę zlecenie wykorzystują ludzi za grosze i wymieniają ludzi jak rękawiczki i ciągle jakieś problemy. Jak ktoś może to niech lepiej ucieka bo praca po 12h to wyzysk jest. Zero szacunku dla człowieka bo na jedno stanowisko jest dużo chętnych więc robią co chcą z ludźmi.

Pola

Hejo, na ich stronie znalazłam ofertę pracy na Młodszego specjalistę ds. zakupów i zastanawiam się czy aplikować, ale piszecie, że niskie zarobki...ktoś może wie ile taki młodszy specjalista jest u nich w stanie wyciągnąć pensji na miesiąc? Bo na stronie piszą, że jest wynagrodzenie konkurencyjne plus system bonusowy. Czy jest szansa na pracę zdalną albo chociażby hybrydową, bo niby napisali, że miejsce wykonywania jest przy metrze Wilanowska, ale może da się w tej kwestii jakoś dogadać?

roza
@Pola

Praca tylko stacjonarnie.

@roza

Rozumiem, a umowa jaka. Wiesz czy można dostać umowę o pracę z płatnym urlopem? Wolałbym nie zaczynać od zlecenia.Tu zatrudnienie jest w miarę stabilne?

Nie polecam. Typowa firma krzak w której pracuje kilka osób. Byłem na rozmowie. Zero profesjonalizmu. Nawet nie wiedzieli o co pytać. W firmie pracuja sami rosjanie i ukraincy. Po rozmowie obiecano mi odpowiedz zwrotna w ciągu tygodnia. Oczywiście takowej nie bylo. Nie polecam nikomu gorzej jak w Biedronce.

@Tomek

To niczego konkretnego się nie dowiedziałeś na rekrutacji? Polaków w ogóle nie ma czy są ale fizyczni to obcokrajowcy? Wiesz chociaż jaką stawkę proponowali bo to mnie ciekawi.

Pracownik bd sklep
@Tomek

Bo właścicielem jest Wiktor Sawosz, poprzednio mial bd sklep w Białymstoku, kto zastanawia się nad pracą proszę poczytać opinie o bd sklep. Pozdrawiam

@Pracownik bd sklep

a to ten sklep w Białymstoku już nie istnieje? dlaczego? nie mogę znaleźć tych opinii, może sam mi przytoczysz, co się tam działo/dzieje? i jak jest teraz? zastanawiam się nad aplikacją...

Arpola

Wyzysk. Tylko więcej, więcej, więcej. Pogoń za liczbami, zero wytchnienia, a zarobki słabe. Jeżeli zależy komuś na zdrowiu psychicznym, to niech omija szerokim łukiem.

Marcinekk

Norbert
@Marcinekk

Też próbowałem się czegoś dowiedzieć i również czekałem na jakąkolwiek odpowiedź o rekrutacji ze strony firmy. Niby strona działa ale ogólnie bardzo mało informacji, raczej nie przetrwali pandemii lub po prostu firma krzak.

Małgorzata
@Norbert

Chłopaki, ostatecznie dostaliście jakaś odpowiedź na złożone dokumenty czy zero odpowiedzi ?

@Norbert

Bardzo się Pan myli, rozwijamy się systematycznie, pandemia wbrew pozorom, bardzo nam pomogła. Za kilka dni otwieramy kolejny sklep, tym razem w Chełmie. Pozostałe lokalizacje, w których jesteśmy to: Słupsk (tylko e-commerce), Białystok (również e-commerce), Ostrowiec Świętokrzyski - retail, Hrubieszów - retail, Świebodzin - retail. W Warszawie mamy tylko biuro, główna siedziba firmy natomiast mieści się w Białymstoku, firma Vollmart24 jest częścią Brand Distribution Group, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej. W przypadku zamieszczania ogłoszeń i poszukiwania nowych osób, które chcą do nas dołączyć, kontaktujemy się (podobnie jak inni pracodawcy) z wybranymi kandydatami, którzy spełniają oczekiwania, opisywane w treści naszych ogłoszeń, albo są najbliżej ich spełnienia. Jaką lokalizacją i stanowiskiem jest Pan zainteresowany?

@Norbert

Nie jesteśmy "firmą krzak" (swoją drogą dość odważne określenie od kogoś, kto nie posiada żadnej wiedzy na temat firmy), jesteśmy częścią Brand Distibution Group z siedzibą w Białystoku, obecnej na rynku (nie tylko w Polsce od 30 lat), zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Krysia
@HR Vollmart24.com

A dlaczego zamknęliście sklep w Siedlcach?

Wiktoria
@Krysia

A wiadomo czy on jest zamknięty na stałe czy tymczasowo? Skąd takie info masz w ogóle? Może przeprowadzają remont czy coś takiego po prostu ;)

@Krysia

Poszukujemy lepszej lokalizacji, przede wszystkim z parkingiem dla klientów, nasza koleżanka, która była kierownikiem w tej lokalizacji, jest cały czas z nami. Pracuje i rozwija się z firmą, czekając na możliwość powrotu do operacji sklepowych, choć na pewno nie narzeka na brak wyzwań, ambitnych zadań i czuje się (mam nadzieję, doceniana i potrzebna :)).

helloworld

Witam, interesuje mnie stanowisko koordynator ds. e-commerce, jakiego rzędu wynagrodzenie oferujecie Państwo na tym stanowisku?

enel

Odpowiedź w sprawie rekrutacji? Jaka odpowiedź??? :) Ale może to i dobrze - lepiej chyba nie iść tam do roboty...

Maja
@enel

A to jest jakaś rekrutacja, wciąż trwa? Daj znać, jeśli możesz, bo ja właśnie coś próbowałam szukać, a tutaj nic. A co do braku informacji zwrotnej, to może jeszcze napiszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Vollmart24.com Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Vollmart24.com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vollmart24.com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Vollmart24.com Sp. z o.o.

Vollmart24.com Sp. z o.o.