Opinie o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. w Białystok

Pracownik 1234 Nowy wpis
Były pracownik

Jeśli jesteś położną to do twoich głównych zadań będzie należało zajmowanie się rejestracją, przygotowywanie dokumentów dla pacjentów, podpisywanie umów na korytarzu na kolanie, dodatkowo pobieranie krwi i trochę poasystujesz do zabiegów. Pensja? W szpitalu lepiej płacą. Jeśli jesteś diagnostą to będziesz zajmowała się krwią i preparatyką nasienia w małym laboratorium. Pensja? Minimalna ustawowa. Generalnie w klinice panuje straszny chaos jeśli chodzi o dokumentację, jest OGROMNA rotacja wśród personelu bo model biznesowy jest taki, że przyjmują studentów bez doświadczenia, którzy po maksymalnie roku i odmowie dostania JAKIEJKOLWIEK podwyżki odchodzą najczęściej do konkurencji. Jeśli chcesz nabrać doświadczenia to jest to dobre miejsce, jeśli jesteś doświadczony i nawet ci się spodoba firma i obowiązki to dostaniesz żałosną pensję i nie przyjmiesz takiej propozycji. Generalnie szefostwo zrobiło sobie takie małe korpo z tych klinik więc na rozmowie przygotuj się na prawdziwą korpo-gówno rozmowę.

Administrator

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. w mieście Białystok, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j. - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.
3/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Akademicka 26
    15-267 Białystok
  • NIP: 5422971792 KRS: 0000251561
Centrum Położniczo Ginekologiczne Bocian G. Mrugacz P. Pietrewicz sp.j.