Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane

Lublin

Opinie o Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane

Anonim

Dziadostwo to mało powiedziane Pracowało się w całkiem przyjemnej atmosferze, jeżeli chodzi o pracowników Firma jako firma wypłacac wypłaca ale czasem z bardzo długimi zaległościami, potrafią dwa razy w miesiącu rzucić tzw ochłapy. Wyróżniają pracowników którzy jadą jak osły, potrafią siedzieć po 3/4 miesiące bez zjazdu do Polski. A pracownicy którzy się rozchoruja bądź siedzą na bezpłatnym urlopie są spłacani z wynagrodzenia nawet z 2/3/4 miesięcznym opóźnieniem. Mi na szczęście udało się odebrać wszelkie pieniądze i pożegnać się z firmą. Innym może się uda może nie. Jednym słowem zatrudniając się w KNP Lublin Robicie to na własne ryzyko.

Dobrze pracuje Ci się w firmie Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

on
@admin 01.11.2015 06:05
Dobrze pracuje Ci się w firmie Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opini...

dziadostwo odradzam prace

Zostaw opinię o Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knp Sp. z o.o. Konsorcjum Budowlane