Częstochowa

Opinie o Cerber Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe A. Będkowski P. i E. Mazur

?

Potwierdzam! Omijać szerokim łukiem i zamknąć ten syf!

PRACOWNIK

Wszyscy mają taką samą opinie tylko nie wiem po co tam jeszcze pracujecie? Trzeba odejść zanim się podpisze umowe!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Cerber Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe A. Będkowski P. i E. Mazur - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerber Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe A. Będkowski P. i E. Mazur