TRW
counter
2 169 529 5 1
Bara Nowy wpis

Zgadzam sie z opinia "zupa"moze nareszcie lalunie zobacza co to praca zapraszamy na hute szkla 16 tysiecy butelek na 8 godzin to pogadamy i przestana jeczec ze w trw jes zle!!dac je do nas te lale a dekoratornie! !!!!

Dekoracja Nowy wpis
@Bara

Najlepsza jest 4 brygada na hucie szkla . Zapraszamy wszystkie lalunie. Zapraszal ja - wielki ogier.

Bara Nowy wpis

Zgadzam sie calkowicie i caly sercem z opinia "pan usmiechniety"ja pracowlam 12 lat przez agencje pracy jak przeszlam do trw to dostalam 1 umowe na 9 miesiecy 2 na 2lata a potem dzieki i spadaj zostalisy ie tylko ja potraktowani jak smieci(mam nadzieje ze p Ewa i inni podobni dostana teraz w tylek)pozdrawiam wszystkich bylych

Sedes

Zwolnienia grupowe, uciekajcie na L4!!!!

Zupa Nowy wpis
@Sedes

Osoby mało elastyczne stanowiskowo (statystystycznie kobiety) mogą się już żegnać

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Cześć szukam pracy w okolicach Częstochowy słyszałem o trw że przy taśmie jakąś praca funkcjonuje.ja doświadczenie mam z zakładów z niemiec Holandia tylko nie wiem jak to tutaj się odbywa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy często w firmie TRW zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nowe informacje

Produkcja się kurczy. Nie przedłużają umów, tymczasowych i Ukrainy już nie ma. Następny etap to redukcja liderów. Niektórzy z nich wrócą na produkcję. Będzie ciężko... Teraz pilnują bardzo norm i przy tym pajacują z wypiętą piersią, a niedługo sami ponownie będą te normy wyrabiać

Tak6Nie
Hajto
Nazwa działu: Produkcja

Cwaniacy chcą wysłać na urlop jak się komuś umowa kończy

WPK
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda sytuacja w zakładach na Legionów ? Wiadomo jakie plany ? Proszę o opinie głównie osoby które ostatnio pracują normalnie na zakładzie.

Ktos
@WPK

No jak to jakie, ostatnio produkcja zrobiła się harda, ale teraz jak się jej troche zwolni to się uspokoi.

Tak1Nie1
WPK
@Ktos

Co miałeś/aś na myśli harda ?

Wika

Dla mnie chore jest to,że ocenia się przyszłego pracownika po jakiś chorych testach.Pracowałam na różnych produkcjach z dobrymi wynikami i bez zastrzeżeń.Przyszłam na te testy z dobrymi chęciami i nastawieniem do pracy.Niestety trochę się denerwowałam stawianiem jakiś chorych kropek.Ciekawe czy poradziliby sobie ludzie na wyższych stanowiskach? Nie obrażając nikogo.Ale osoby które zdają testy nie koniecznie są lepszymi pracownikami od tych co odpadli.:(

Kajman
@Wika

Haha ,przecież te testy to by nawet szympans zdał xDD

Tak3Nie2
keke

jak w tym roku z zyskami wie ktos?

korpoludek_z_gory
@keke

Tam na dole to zwolnienia sie raczej szykują a nie zyski :)

Tak5Nie
Johnny
Nazwa działu: IT

Byłem, na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogólnie pozytywne wrażenia. Przedstawię proces rekrutacji w kilku zdaniach. Najpierw luźna rozmowa telefoniczna z bardzo miłą Panią Rekruter. Później już trochę bardziej konkretna rozmowa + interview w języku angielskim przez telefon. Po kilku dniach zaproszenie na rozmowę. Na start testy do rozwiązania - wszystko w języku angielskim - programowanie w C\C++, wiedza techniczna z zakresu elektroniki - godzina czasu. Później miła rozmowa z Panią rekruter a następnie wisienka na torcie przyszli Panowie inżynierowie - 5 mądrych głów i zaczął się prawdziwy dojazd z wiedzy technicznej. No niestety nie bylem w stanie odeprzeć ataku i poległem. Po godzinnej rozmowie nie wiedziałem w jakim miejscu się znajduje, a co już mówić o pisaniu programu w języku C\C++. Miło spędzony dzień - rozmowa na 12, wróciłem do domu 18. Sądząc po wymaganiach na to stanowisko to podejrzewam, że praca za 15k na miesiąc przynajmniej. Przemiła i sympatyczna Pani rekruter namawiała mnie abym spróbował jeszcze raz ale nie wiem czym chciałbym przechodzić jeszcze raz od początku ten koszmar.

Tak1Nie2
On
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Jak wygląda praca na dziale UR w ZF? Warto aplikować?

Klaudia
Nazwa działu: Produkcja

Macie pokvrvione normy, że można przy niektórych stanowiskach się zesrać z ilości roboty. Pracownicy to podlizusy wiodących i liderów,praca wśród wrednych osób, jeśli jesteś młodą dziewczyną to miej pewność że zostaniesz najgorzej przyjęta i traktowana w czasie pracy.

Tak4Nie

Jakie są mocne strony pracodawcy TRW?

Stary
@Pytanie

Nie ma żadnych, bo nie ma już TRW.

Sylwia
@Stary

Zmienili nazwę? Teraz jest ZF? Zgadza się?

1night
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.
Nazwa działu: Logistyka

Witam. Chciałbym Was zapytać jak wygląda praca na magazynie w zf. Przyjęcia są przez work service? Ktoś coś wie?

Nowy

Hej Na początku zaznaczę, że nie jest to pytanie do troli z taśmy. Chciałem zapytać ile można zarobić w dziale IT jako senior. Na rozmowie z HR wspomnialem, że moje minimum to 18tys i powiedziano mi, że mieszcze się w widelkach. Warto to ciągnąć czy raczej sciemniają? Pozdrawiam

inż
@Nowy

Tak, jest to możliwe ale w Niemczech.

Tak1Nie3
nie_nowy
@inż

Hahaha wolne żarty, równie dobrze mogą powiedzieć że możesz tyle zarobić ale przez pare miesięcy. TRW to nie Friedrichshafen nie mydlij tu oczu bo to jest forum o TRW.

TakNie1

Są soby zadowolone z tegorocznej podwyżki odezwijcie się jak to widzicie

marek
Nazwa działu: Produkcja

Witam pisze szczerze jak jest w trw nie o jakiś małpkach jak piszą inni bo to bzdura totalna kierownicy liderzy często są liniach jeśli wyczuja albo idze sie do domu jesli czuc mocno sa oswiadczenia o czyswosci wysałnie na badania a nawet wzywanie policij a co o kasie produkcja niet około 11.15 na reke plus ok 10% premi 50%za nocki a praca zalezy gdzie sie trafi sa linie badzo ciezkie i sa luzniejsze linie ale praca jes zawczaj od do na reke z nockmi około 2200 do 2400 zaleznie jak nocki wypadno nadgodziny sa ale nie czesto

Tak3Nie1
@marek

Dość szczegółowo wytłumaczyłeś zasady przyznawania premii i wysokość wynagrodzenia. Mnie jeszcze interesuje rodzaj umowy o pracę, która jest proponowana nowym pracownikom. Możesz dodać te informacje?

adaSradasExSE
Nazwa działu: IT

Tak generalnie dobrze mówisz w większości się zgadzam, z tym że właśnie wypłata jest plusem jeśli jesteś z Cz-wy, w innym przypadku to raczej minus. No i co do zadań wogóle się nie zgodze, ta praca to babranie się w bagnie (ale to kwestia mocno subiektywna wiem że niektórym się bardzo podobało niektórym zupełnie odwrotnie). Co do lokalizacji to nie tylko samo miasto jest słabe ale też Rolnicza jest słabym miejscem(stołówka była ok, ale nie zawsze :). Z jednej strony nie jest to złe miejsce z którego chce się odchodzić, ale z drugiej są lepsze miejsca pod względem samej pracy jak i zarobków. Cyferkowo dałbym takie 5/10.

Drago
Nazwa działu: Finanse

Dzień dobry, 1. jak wyglądają zarobki netto w dziale finansowym na stanowisku, gdzie wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego? 2. jak wyglądają zarobki netto w dziale zakupów na stanowisku buyera? Czy ktoś może podać widełki? Miłego dnia!

Tak3Nie3
Arek Racovia
@Drago

Nie jest zleWszystkie ziomki z osiedla tu robione.Jak lider nie patrzy to idzie nawet zagrać na telefonie. Wcześniej robiłem przy holewkach i było o wiele gorzejNawet z alkomatem niema problemu ostatnio ziomus miał imieniny i zrobiliśmy po małpce na przerwie Ogólnie polecam

Tak2Nie3
Krzysiek1921
@Arek Racovia

Luzik mordo, ja to tam teraz robiem na zwijaczu ogulnie jest całkiem spoczko,wróciłem niedawno z UK tam też robiłem przez worka,ale teraz ten j.........by breksit i mam deporta ,nie narzekam na okresie próbnym zarobiłem 2200 na renke .Myślałem startować na biurowego ale ziomuś namówił mnie na linię pozatym do biura trzeba mieć mature.

Tak4Nie2
Zbyszek
@Arek Racovia

Jestem koloru tęczy chciałem zapytać jakie jest nastawienie do mniejszości LBGT w firmie ????

Tak2Nie8
Artur Zalewajka
@Zbyszek

Witaj Zbyszku Na ktorym dziale robisz?Wedlug mnie jest bardzo dobrze dzisiaj nawet rozmawialem swoim chlopakiem przez tel Moze wyskoczymy na kawkę albo????

Tak1Nie6
KonradRakow4Evver
@Artur Zalewajka

Kontrolujcie bajerem bo wjedziemy tam z chłopakami na przerwie pogadać

Tak2Nie2
DanielUK
@Drago

u bauera to słabo placą w niemcowni u bauera przy pomidorach 1200 eurosow a robota ciężka w polu i pilnuje cię taki Ukrainiec albo ciapak jak nie robisz to zgłasza bauerom i masz lipę do UK kiedyś jeszcze się opłacało ale teraz breksit o wszędzie lipa z robotą jest i nie wpuszczom ja też chciałem do nich teraz bo sąsiad z klatki tam robi i mi mówił że spoko robota jest i czysto i spoko zarobek do 2000 koła jakoś na rękę z tego co tu czytam to się potwierdza a tu pisze jeszcze że luzik tylko czy tam są przyjęcia ktoś coś ?

Tak2Nie1
Pomyslowy
@DanielUK

Lepiej wybić do Holandii to żadna przyszłość narobisz się jak wół za marne 2 koła a życie ucieka i kasy nie masz a inni mają dobre fury i chaty i się z ciebie śmieją że jesteś nikim w ND to masz socjal wysoki można jakieś benefity i zasiłki dostać albo coś zakombinować kogoś tam wkręcić itd tak jak kiedyś w UK i prawie pół życia nie robić i kasy odłożyć a nie że robić i nic z tego nie mieć całe życie Ja to mam dobry pomysł na szybki hajs w ND a nie jakieś roboty za grosze i połamany kręgosłup

Tak5Nie2
WyklętyFighter1921
@Pomyslowy

Ty się ziomek lepiej chwyć za jakąś robotę bo cwaniaczków to się tu nie lubi z jakiej jesteś ośki ?Może chcesz o tym pogadać na żywo a nie kozak w necie p...... a w świecie ??! Wyśmiewać ludzi każdy jeden unie tylko robić nie ma komu .... Do roboty !!!

Tak4Nie3
Pomysłowy
@Drago

Mi to się robić nie chce mam lepsze pomysły np zorganizowanie sciepy w internetach na jakieś wyimaginowane sprawy i niech się samo zarabia mam takich pomysłów dużo więcej bo robota to jest dla mało zaradnych można by otworzyć jakies stowarzyszenie dla LBGT albo coś tedy po co sie męczyć byłem w tym waszym TRW to ciągle przemęczony wracałem teraz nie robię od paru lat i mam to gdzieś wymyślam pomysły póki co i jest luzik ...

Tak3Nie1
RyjuFalanga1921
@Arek Racovia

Ziomuś a ty z jakiego osiedla jesteś ? U mnie wszyscy ziomale z bloków na bardocha robiom na lineskie bo podobno lepiej placom ale jak jest nie wiem bo ja to zjechałem Z UK i na rasie mam masę hajsow odłorzone i nie martwie się co potem dopiero się zastaeiam ale jest problem z robotom bo ten breksit to teraz nigdzie przyjęć nie ma bo wszyscy nagle hcą robić w Polsce niby odpisz jak jest

RozsądnaPaula
@Pomysłowy

I co pewnie jak każdy taki utracjusz z czewy siedzisz w kieszeni u rodziców na chacie w wieku 30 paru lat i mama da obiad a ty jej pomysły opowiadasz miasto jest pełne takich jak ty od tych dobrych pomysłów miasto się aż roi tylko jak gdzie kogo nie zapytać to wyżej wskazany model a później i tak się kończy w fabryce albo wyjazdem do UK w ramach ratowania sytuacji ale teraz breksit pula możliwości się zmniejsza dobrze ci przedmówca napisał do roboty

SprytnaMonia
@RozsądnaPaula

Ja to mam dobry pomysł siostra mi sprzedała zrobić jakiegos typa na dziecko i alimenty i pincset plus i żyjesz jak paczek w maśle ;) a typa się pozbyć trzeba w życiu SB radzić hahaahah

Tak2Nie7
RacoviaHooligan1921
@SprytnaMonia

Takie fabryki są pełne takich spryciar jak ty bo z tych groszy szybko okazuje się że nie da się utrzymać i trzeba się zabrać do tak zwanej roboty ;) . Ja pracuję na linkach na rolniczej i jest ok bardziej polecam linki od pasów. Pozdro Mordeczki !!

Rakowiak1921
@Arek Racovia

Joł ZIOM ! Mordo napisz mi na kturym dziale robisz moze sie zmotamy na jakies piwko i meczyk w ekipie razniej jest ja znam paru chłopakuw też dobrych od nas z ośki co są za rakowem to można sie zgadać

Masior z Rakowa
@Drago

Ziomek a nie wolałabyś na linię po co się męczyć ?

Jojo
Nazwa działu: Finanse
@Drago

W finansach od 2300 do 4500 PLN na rękę. Tym zaraz po studiach dają najmniej. Niestety nie polecam, chora atmosfera przez przełożonych. Ludzie z szeregu spoko.

Ilona
@Jojo

Do tych zarobków oferują jeszcze jakieś profity? I jaki rodzaj umowy dają na początku? Wszelkie inne informacje o warunkach zatrudnienia w TRW są mile widziane!

Lolek
@RyjuFalanga1921

Chłopie ty jak chcesz się wypowiadać publicznie to naucz się pisać poprawnie albo pisz ze słownikiem.

nwo2020
@Krzysiek1921

Pracowalem tam w 2007-2008, kolo jaki deport przez Brexita jeszcze nikogo nie deportowano nawet uznanego za terroryste babaja by nie deportowali o czym ty pierdolisz...a matura by Ci sie przydala pozatym...Pozdro

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.

Cześć, mam pytanie do osób pracujących w CUW. Jak się Wam pracuje? Jak atmosfera, zarobki, ilość pracy, pomoc przełożonych, szanse na awans, dodatkowe benefity itd? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na ofertę ale nie odnajduję żadnych informacji o tym miejscu. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Tomek

Dział finansowy/księgowość na legionów: Firma po 2 miesiacach odzywa sie na cv wyslane przez pracuj.pl, zaprasza na 2.5 godzinna rozmowę polaczona testami, a po 14 dniach decyzja i uwaga, firma proponuje na stanowisko księgowego 1900 zl netto czyli mniej niż na kasie w popularnym dyskoncie :D niezły ubaw musza mieć wlasciciele w Niemczech którzy wiedzą, ze w Polsce niewolnicy pracuja dla nich za 400 euro miesięcznie. Tak wlasnie takie firmy robia z Polski bangladesz Europy.

Tak18Nie
niktWazny
@Tomek

Po co chodzisz na rozmowy jak nie znasz oferowanych widełek? Wiadomo że jak pracodawca nie chce podać widełek to pewnie nie chce się kompromitować i nie ma co tracić czasu.

Kasia
@Tomek

A ile masz lat doświadczenia?

TakNie3
mickytu
@niktWazny

a od kiedy w Polsce ktokolwiek podaje jakieś widełki? Przecież tutaj zarobki to temat tabu od zawsze.

niktWazny
@mickytu

Patrz np nofluffjobs, ja generalnie nie rozmawiam z firmami które nie podają widełek(a jak rzucam wyjatek to raczej z nudów :), i jak któryś rekruter próbuje fikać to jade po nim równo, generalnie staram się nie psuć rynku. Aha ale żeby kozaczyć to najpierw trzeba być Pro.

Riki
Nazwa działu: Logistyka

Tych liderkòw do roboty zaciągnąć nieroby jenane

Roman

Nikomu nie polecam hitlerowskiego zakładu pracy (usunięte przez administratora) 42 rok poròwnanie

Myszka

Ile można zarobić w zf na dzień dzisiejszy

@Myszka

2600netto z cały tydzień nocek a są płatne godz nacne 20% minimum powinno być 3300 za taki (usunięte przez administratora)

Roman

(usunięte przez administratora) totalny a płaca 2400netto nędza nocki to w Biedronce mam teraz 2600 netto tylko że wykładam i kasy (usunięte przez administratora)

Bara

Zapomnialam dodac ze po 10 latach w agencjach pracy i prawie 3 latach w trw potraktowali nas jak smieci zarobili na nas bo zyskow nie zaplaca dobrych ludzi sie pozbyli a zostawili nierobow i donosiciei szkoda tylko ze madrzy liderzy i kierownictwo nie wiedza ze niektorzy robia zdiecia dokumentacji na lini i wykorzystuja do prac dyplomowych na studiach (sa to popilki liderow)

Bara

Ludziom pokonczyly sie umowy pod koniec listopada na 1 zmianie nie pozwolono dopracowac do konca zabral lider karty w czwartek nie wiadomo co z piatkiem jak bedzie liczony w kadrach nic nie wiedza sa w szoku

Gość

Woooooooowww kiedyś na produkcję brali tylko po studiach się porobiło

Obcykany
@Gość

Co ty bredzisz studia są tylko do biura potrzebne(ze względów czysto formalnych). A na produkcje nigdy nie było to potrzebne.

Tak1Nie

Jak ze studentami w TRW? Chętnie zatrudniają?

TakNie1
pro
@Pytanie

Najlepiej student bez doświadczenia żeby za dużo nie powiedział.

@pro

Czy osoba taka otrzymuje zatrudnienie na podstawie umowy o prace, czy może obowiązuje okres próbny na podstawie umowy zlecenie? Proszę o informację.

TakNie
pro
Nazwa działu: IT
@Michał

Umowa o prace na okres próbny później na stałe. Kogoś chyba tam też zatrudniają na zlecenie ale do takiej roboty że lepiej daj spokój.

@pro

Dzięki za odpowiedź. Mógłbyś sprecyzować, jak długo trwa okres próbny w firmie TRW?

TakNie
pro
Nazwa działu: IT
@Michał

3 miesiące.

Zostaw opinię o TRW - Częstochowa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TRW