Mariusz Pieczka Firma Transportowo - Przewozowa Mario-Trans

Opinie o Mariusz Pieczka Firma Transportowo - Przewozowa Mario-Trans

jaro

tam mozna bylo pracowac była ekipa nie pracuje juz kilka miesiecy odszedłem jako jeden z ostatnich ta firma to [usunięte przez moderatora] zenada i dziadostwo szkoda czasu

Zostaw opinię o Mariusz Pieczka Firma Transportowo - Przewozowa Mario-Trans - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Pieczka Firma Transportowo - Przewozowa Mario-Trans