Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa

Tychy

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa
0 0 6 1

Opinie o Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa?

były_ph

Potwierdzam całkowicie poprzednią opinię. Samochody nie nadające się do jazdy. Opony łyse, przeglądy robione na lewo. Jak się zgłosi, że samochód jest niesprawny i strach nim jeździć słyszy się odpowiedź "dasz radę, jak się całkiem rozsypie to zmienimy". Osoby pracujące bez umowy lub na najniższą krajową. Oszczędności na każdym kroku i tam gdzie ich być nie powinno.

happy

Tu chodzi o firmę Kotbud z Tychów zajmującą się dostarczaniem wyrobów medycznych oraz można podpiąć pod nich hurtownię farmaceutyczną Farmbud. Jedna i druga firma to totalna porażka. Wszystko w nich jest niezgodne z prawem. Premie płacone pod stołem i to jeszcze trzeba się o nie błagać. Pensja to najniższa krajowa. Kilka osób pracuje bez umowy. Przedstawiciele w tej firmie jeżdżą starymi trupami na łysych oponach. Właściciel oszczędza na wszystkim i ciągle kombinuje. Przykładem niech będzie to, że nie ma sprzątaczki i pracownicy na zmianę myją toaletę.... żenada. Firma kogucik - do zamknięcia.

Osi

Witam byłych pracowników . Jesli mamy na mysli fitme budowlana KOT-BUD szczerze nie polecam . Brak umowy , zaliczki i tyle po wynagrodzeniu . Oskarzenia o nie rzetelna prace . Nrak jakiejkolwiek pieczęci i badan lekarskich . Wszystko na gębę i swolo a pozniej szukaj wiatru w polu. Zapraszamy do pozwu zbiorowego

Ziom

Firma krzak nie placi pracownikowi za usługi jakie świadczą pracownicy panu W.K. Proponujemy dołączyć sie do pozwu zbiorowego o odzyskanie sumy pieniedzy jaką nalezny nam pracownikom. telefon kontaktowy podam za 2 dni .

To_On_Ten_Zły_co_opinie_wystawia

Praca generalnie ok. Są dni (usunięte przez administratora)ale są też i dni laby. Najlepsze jest to, że nikt tak naprawdę nie wie kto jest właścicielem firmy - czy Pan (usunięte przez administratora)czy Pan (usunięte przez administratora). Płaca jak to u prywaciarza... sami wiecie, minimalna na papierku i co łaska pod stołem ale to już trzeba sobie zasłużyć i to bardzo.

Zostaw opinię o Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa - Tychy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kot-Bud Firma Handlowo-Usługowa