Auto Zientek Centrum Diagnostyki Samochodowej Janusz Zientek

Żory

Opinie o Auto Zientek Centrum Diagnostyki Samochodowej Janusz Zientek

klient

byłem na badaniu technicznym,sprawdzają samochody pod kontem bezpieczeństwa ,nie czepiali się głupot , chociaż mi nie podbili za pierwszym razem bo znaleźli usterkę poinformowali co trzeba naprawić po naprawie i ponownym sprawdzeniu pieczątka do dowodu. Ja szczerze polecam.

klient

-------------brak słów

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Auto Zientek Centrum Diagnostyki Samochodowej Janusz Zientek? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Auto Zientek Centrum Diagnostyki Samochodowej Janusz Zientek - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Zientek Centrum Diagnostyki Samochodowej Janusz Zientek