Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika

Żory

Opinie o Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika

zwolniłam się

Konkrety to na pewno to, ze owszem płacą, bo muszą, jeśli zatrudniają kogoś na umowę (przepisy prawa ot co), ale płacą marne grosze. Nadgodziny nie są wypłacane, można je co najwyżej "wybrać" w postaci wolnych godzin/dni (a to niezgodne z przepisami). Do tego kobiety traktowane są przedmiotowo zwłaszcza przez Pana Prezesa, jak i niektórych lekarzy (zaznaczam NIEKTÓRYCH). Premię można dostać owszem za dodatkową pracę po godzinach i POZA miejscem pracy (każdy inteligentny domyśli się co mam na myśli). Kobiet pracuje tam dużo, mężczyzn zainteresowanych czymś więcej niż pracą zdecydowanie mało, zatem "konkurencja" między "koleżankami" nieziemska. Nawet jeśli NIE jesteś zainteresowana "dodatkowymi przywilejami" ze strony szefa czy niektórych lekarzy to i tak na dzień dobry "koleżanki" traktują cię jak wroga i robią co mogą, zeby psychicznie wykończyć. Mowa tu o koleżankach, które pozostają w bliższych relacjach z Panem Prezesem czy Panami Lekarzami, bo przecież boją się utraty ciężko wypracowanej pozycji. Zatem reasumując - miejsce pracy całkiem fajne - klinika stworzona z rozmachem - klasa i styl - niektórzy lekarze naprawdę są ludźmi z powołania i potrafią traktować pracowników z szacunkiem i TYLKO jak pracowników, ale to niestety garstka. Idąc tam do pracy trzeba stworzyć bilans - z jednej strony praca w prestiżowym miejscu, nawet całkiem satysfakcjonująca jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi (pacjenci), z drugiej strony trzeba walczyć z "propozycjami" szefa i lekarzy, wrogością koleżanek, które kopią dołki i niszczą. Warto się zastanowić, bo to zadanie jedynie dla osób o bardzo silnej psychice i stalowych nerwach.

zarobki bez zmian od kilku lat, Pani Kierownik zwana Dyrektorką to szczyt ignorancji i braku szacunku dla ludzi. Atmosfera się psuje.

tp

potwierdzam, nie polecam !!!

maryśieńka

Zarobki kiepskie.Praca od rana do wieczora.Daremna atmosfera niepolecam.

Zostaw opinię o Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika