Opinie o Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała w Ostrów Wielkopolski

Piotr Kaźmierczak DD

Jestem w sieci blisko 10 lat i zawdzięczam firmie cały swój osobisty sukces zawodowy w zakresie dietetyki. Począwszy od pomocy we wstępnym ukierunkowaniu mojego wykształcenia, poprzez wprowadzenie w praktykę zawodu jak również niesamowitą pomoc na wszystkich etapach rozwoju. Nie mam więc kłopotu z przedstawieniem się. Każdy może wejść na moja stronę internetową. Uważam te wszystkie negatywne opinie jako złośliwy hejt osób, które z różnych powodów nie poradziły sobie w tym projekcie i teraz próbują przerzucać winę za swoje niepowodzenia. Uwielbiamy zawsze szukać winnych poza sobą. Gdyby firma tak działała jak niektórzy złośliwi opisują to niestety, nie funkcjonowała by na rynku kilkanaście lat i nie miała pod sobą blisko pół tysiąca gabinetów. Myślę, ze każdy inteligentny człowiek który chciałby rozważyć współprace z firmą na pewno nie będzie się kierować opiniami, które może tutaj napisać każdy, od niespełnionych dietetyków po celowo szkalującą konkurencję. Firma daje niewyobrażalną ilość rzeczy od oprogramowań, strony internetowej, nowoczesnych rozwiązań marketingowych, promocji, możliwości zarabiania na usługach pozadietetycznych, dostarczania ogromnej ilości materiałów, itd. Więc jeżeli ktoś chce naprawdę pracować i to wykorzystywać, to z całą pewnością nie będzie miał wątpliwości co do kosztów, które osobiście uważam za śmieszne w stosunku do tego co daje firma. Nie wierzcie więc naprawdę w jakieś jednostkowe opinie hejtujące. To nie jest oznaka jakiś szczytnych działań tylko próba wylewania na kogoś własnych niepowodzeń i frustracji. Nikogo nie namawiam do działania w sieci, gdyż działanie w niej jest naprawdę wymagające i nie każdy może mieć ochotę do takich wyzwań. Ja osobiście nigdy nie będę żałował swojej decyzji, bo dzięki niej naprawdę bardzo wiele zawdzięcza. Dziękuje za wszystko APZ! :)

Nie rozumiem, jakie można mieć zastrzeżenia do APZ. Jestem w sieci ponad 8 lat i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Dzięki możliwościom jakie otrzymałam mam dzisiaj zupełnie inny standard życia. Chyba tylko człowiek złośliwy lub mściwy może pisać negatywne opinie. Ludzie są naprawdę okropni. Widać, że co niektórzy złośliwie wypróżniają swoje frustracje. Oczywiście, że współpraca kosztuje, przecież kilkunastu ludzi w APZ nie pracuje dla dietetyków za darmo. To nie jest caritas biznesowy tylko firma taka sama jak inna. Chce się rozwijać i zarabiać i chyba nie ma w tym nic nienormalnego. To tak samo jakby klienci mieli do mnie pretensje, że biorę opłaty za wizyty. Chyba brakuje. w niektórych wypowiedziach logiki. Myślę, że każdy rozsądny człowiek nie będzie kierował się frustracjami innych tylko sam wszystko dokładnie sprawdzi.

Dominika

Czy firma prowadzi w dalszym ciągu swoją działalność bo taka pustka na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała?

Kandydaci do pracy w Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Promocji Zdrowia Dariusz Szukała
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zębcowska 53A lok. 23
    63-400 Ostrów Wielkopolski