Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) w Katowice

zachary

Przeczytałem z uwagą wszystkie komentarze, niektóre są wręcz zadziwiające, ale każdy ma prawo do własnego zdania. Bo właściwie po co mówic cokolwiek pozytywnego o jakiejkolwiek spedycji, obudźcie sie!!! Narzekacie i narzekacie na te spedycje - na tym one polegaja - posrednicza miedzy przewoznikiem a klientem a to co zostaje miedzy jednym a drugim to zarobek spedycji, . A jak wam taki uklad nie pasuje to obudzcie sie i (usunięte przez administratora) z tej branzy. Albo mondrale sami spróbujcie sobie auto prowadzić. Może zona niech poszuka, bardzo ciekawe ze lepiej na tym wyjdziecie. Pracujac ze spedycja tracimy bo nie dostajemy tyle co od klienta, ale spojrzcie prawdzie w oczy - nie dostaniecie od klienta bezposrednio tyle co spedycje bo one biora w hurcie wszystkie ładunki. Nie moge patrzec jak wypisujecie takie brednie że słabo płacą, nic nie dają, kilometry ucinają, spedytorzy do (usunięte przez administratora) i wszyscy wokoło nie odbierają bo przecież nic innego do roboty nie mają tylko trzaskać pogawędki z wami- czyli standardowe teksty o spedycjach. Większość ludzi myśli że jak ma 100tys. to se kupi ciągnik naczepę wynajmie i zaraz jak zacznie jeździć to oligarchą transportu będzie.. gdzie tu jakiekolwiek realne myślenie że następne 100tys. to trzeba mieć zabezpieczenia na paliwo, opłaty itp. nikt nie zapłaci po 1dniu bo duże firmy przynajmniej po 50 płacą a za coś trzeba tankować i żyć. Po co bawić się w transport bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia nie wiem?? Ludzie nikt za was nie będzie pilnował czy macie za co jeździć bo nikogo tak naprawdę nie będzie to obchodzić- trzeba wcześniej przemyśleć wszystkie za i przeciw zanim się w coś wejdzie. Pozdrawiam

monika

moje zdanie tylko pierwsze tyczyło się ciebie, na reszte ogólnie opisałam, nie neguję że ktoś może mieć zatargi z tą firmą ale my kłopotów nie mamy z nimi, widać da się i tak. zreszta czytaj ze zrozumieniem, nie napisałam że u ich prawnika byliśmy tylko u swojego więc coś tu ściemniasz z tymi umowami, mógłbyś konkretnie napisać swoje zarzuty bo tak się składa że właściwie to o wszystkich spedycjach w tym kraju można przeczytać tylko złe rzeczy a jak ktoś ma inne doświadczenia to już najazd na niego-. ja szanuję twoje zdanie ale ty tez szanuj moje.

dsa

Fajna firma, polecam

W dudzie raz bywalo gorzej raz lepiej ale teraz jest serio dobrze, stawki sie poprawiły, więcej km się robi niz wcześniej bo spedytorów chyba wreszcie zagonili do roboty, płatności to trzeba sie przypominać ale ogólnie jestem teraz zadowolony bo w sumie to już jeżdżę u nich z jakieś 1,5 roku- trzeba jeździć i nie mieć wygórowanych wymagań to dadzą zarobić, pozdrawiam

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Moniq

Bez watpienia - jesli wziąść pod uwagę zapisy umowy. Jest OK. Mieszczą się w zapisanych ramach stawek - szkoda, że tak naprawdę wychodzi wszystko bliżej tej niższej aniżeli wyższej, ale umowa to umowa, min stanu km starają się pilnować - tyle że to jest to minimum a jak ktoś chce więcej to trzeba o swoje się upominać co miesiąc, co do terminów płatności - prawdę powiedział ktoś wczesniej, trzeba się uzbroic w cierpliwość i dzwonić, dzwonić, dzwonić i nie wolno wysyłac wezwań, bo wtedy szefostwo juz wie co z takimi robić. Dla odważnych, bardzo cierpliwych z możliwościa kredytowania dużo większej od siebie firmy.

akurat z opinią ze to kłamcy jak narazie nie mogę sie zgodzic. Mnie przynajmniej na kasie (że średnia i jaka jest kazdy wie podpisując umowę ) nieoszukali. Tak ze pod tym względem nie mozna powiedziec zlego slowa.

joferro

w dudzie międzynarodówkę mają dobrą średnio 0.88 centów wychodzi na kraju to nie wiem jak jest, mi tam się spóźniają zawsze po 2-3 dni z zapłatą

stary

jestem spedytorem w duda transport i powiem że w poprzednich firmach mogłem marzyc że zarobię tyle co tutaj, bardzo cenią umiejętności pracowników

axel

nie piszcie głupot bo o żadną kasę nie trzeba się prosić, mi zawsze płacą bez problemu, stawka ok, spedytorzy czy panie w księgowości bardzo kompetentni ludzie

noiti

kasa dobra, atmosfera przyjacielska, trzeba nauczyć sie programu ale później jest dużo łatwiej, wszystkie świadczenia, nie ma wyścigu kto najlepszy

jacek

tych co dają więcej zestawów do prowadzenia to wszędzie chyba lepiej traktują ale do płacenia to się nie zgodzę bo większe faktury to akurat mi- bo nie wiem jak innym ale płącą zazwyczaj na czas, te 7dniowe też w miarę terminowo, za to jakieś małe po 400 czy 800 zł to wiszą po 20dni po czasie ale nie jest jakoś tragicznie raczej standardowo jak w spedycji, no nie wiem, pozdrawiam

przewoźnik

nie wydaje mi sie zeby sami o sobie pisali ale z moich obserwacji wynika że każdego własnie traktują inaczej, mój znajomy (może za dużo powiedziane ale znam gościa) u nich jeździł i jak sie połapali że zrobił dwa lewe kursy to nie było tłumaczenia... ja problemów jako takich nie mam a to jak jesteś prowadzony to zależy chyba najwięcej od tego jakiego spedytora masz bo dobrych można na palcach jednej ręki policzyć a reszta to nie powinna w życiu pracować w tym zawodzie

frombork

w Duda Transport&Spedition dobrze mi się jeździ, spedytor przez dom przepuszcza, kierowca zadowolony tylko stawki dają małe bo standardowo wychodzę po 3zł ale jak mieli ciśnienia w wakacje to sporo więcej potrafili zapłacić

bysio

warunki pracy ok, zgrani ludzie, kierownictwo przyjacielskie i wyrozumiałe choć mocno wymagające, ogólnie robisz dobrze to co potrafisz to jeszcze Ci super zapłacą, jak zacząłem pracować to jeszcze nikt nie odszedł, wręcz przeciwnie

jakoob

dobra stawka, przejazdy przez dom, min 7-8tys km na kraju wyjeżdze, darmowa myjka naczepy,żadnych problemów nie robią, jest ok

ujdą w tłoku pośrud reszty takie jak większość

mobil

jakoś się układa stawki mają nienajgorsze mnie tam płacą w terminie, to co było kiedys to już daleka przeszłość

nik

wychodzi że jak stawka gorsza to płatności co do dnia, a jak lepsza to juz trochę opóźniają ale ja i tak nie narzekam za stawke 3zł w zimie to mogą mi troche sie spóźniać

kee

pracuję w dudzie od kilku mies. firma cały czas się rozwija, płacą dobrze, świadczenia wszystkie, atmosfera w pracy dobra, wysyłaja na szkolenia

skopi

dobrze się pracuje atmosfera fajna, młoda ekipa i zarobić też dadzą jak widzą że się starasz

Zostaw merytoryczną opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) - Katowice

• Jak się pracuje w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC (zakończona działalność)