Opinie o ZPAS SA w Wolibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZPAS SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPAS SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPAS SA w Wolibórz

ElMunio

Sudany człowieku weź się w garść i się otrząśnij czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi przedmówców i nie idź tam, bo naprawdę będziesz tego żałować, to firma rodzinna jak nie masz pleców skończysz marnie na montażu czy gdzieś indziej za 1600 plus śmieszna premia, a ci wyżej będą się z ciebie śmiali tak jak jest to do tej pory, zakład upada główny księgowy już powoli się zegna z zakładem i sprzedaje swoje akcję gdzie dzięki nim miał naprawdę dużą kasę, czyli wnioskując, dlaczego sprzedaje, bo zakład pada sprzedałbyś dojną krowę chyba nie, ale najlepsze jest to ze znaleźli się głupcy i kupili akcje I myślą ze coś zarobią w dobie kryzysu zakładowego ha brawo wy! Sudany jedz lepiej do Czech czy gdzieś indziej, ale od zpasu naprawdę trzymaj się z dala. Prezes firmy na naprawdę wyrugowane pomysły i w dobie kryzysu chce podciągnąć zakład na 15 milionów gdzie przy tak niskiej produkcji i zamówieniach jest to nie możliwe, bo klienci się od zpasu tez zaczynają trzymać się z dala, bo firma traci zaufanie ze względu na brak terminowości brak jakości w sowich produktach, szybko, ale na ilość, kupili teraz zakład po byłej „Diorze” remont będzie kosztował około 20 mil i tam właśnie są zagospodarowane pieniądze zwykłych pracowników gdzie prezes kiedyś powiedział ze może zatrudnić mały i też będą składać szafy widać, jaki ma szacunek a w gazecie Kłodzkiej zachwyca ze na najwyższym szczeblu Stawia właśnie zwykłych pracowników, bo są siła napędową zakładu, no takich bzdur kłamstw nigdy nie słyszałem, kogo nie zapytasz to prawdę ci powie. Masz tu link do køamst Pana Prezesa http://zapodaj.net/cf8186d80b94e.jpg.html

somi

Olek człowieku zdradzę ci pewną tajemnicę w zpasie już nie jest tak jak kiedyś nie wiem gdzie chcesz trafić, ale wszędzie jest tak samo czasy na spawalni ucięte, czasy na maszynach ucięte itp. Ze każdy pracownik z ledwością wychodzi na premie tak jak piszą przedmówcy no chyba ze chcesz awansować to musisz zrobić grilla dla szefostwa tak jak to już paru ludzi zrobiło i mają już dobre stanowisko aaaa no zapomniałem jak jesteś cukiernikiem to zostaniesz kierownikiem ha ha ha chyba ze masz jeszcze pochodzenie rodzinne to może ciocia lub wujek gdzieś cię wciśnie na stanowisko trzeciego lub osiemnastego mistrza i będziesz tak ambitny to dostaniesz pseudonim „ Młody Jasiek” wiec ze szczerością ci mówię jedz do Dzierżoniowa będziesz miał lepiej

Elo

UWAGA BĘDZIEMY W N NASTĘPNYM ROKIEM ZAMYKAĆ BRAMY ZAKŁADU

majster

atomek olej tą firmę i trzymaj się jak najdalej, na rozmowie wymydlą ci oczy jak to firma jest wspaniała i ile to się w niej zarabia!! normalnie bzdury, jest to firma gdzie zarobisz 1600 zależy gdzie trafisz, niby sprzedaż jest a premii dla pracowników małe 70zł do 200 zł kpina! masz wypowiedz kolegi wyżej jak chce szybko awansowac

Monter

Pozytywna

Przebieg kariery zawodowej, powód ubiegania się o pracę, ukończone szkoły, praktyczna znajomość zawodu.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
stefan

Mistrz ty chyba sobie kpisz:) w tym zakładzie awansują tylko ludzie którzy podpieprzaja do kierownictwa lub robią pałki lub grilla i zapraszają szlachte kierownicza chyba że masz wykształcenie cukiernicze to też awansujesz

Stefan

Firma ZPAS w tym momencie spada na całkowite dno, kiedy upadł dział montażu paczomatów firma ledwo wiąże koniec z końcem ponieważ bardzo nisko spadła sprzedaż produktów firmy, pracownicy nie dostają premii robią jak czarni za 1600 zł, a każdy pracownik jest specjalistą na swoim stanowisku kpina , czasy produkcji są tak ucięte ze pracownicy pracownicy już powoli szukają innego zatrudnienia , daje małe szanse ze ta firma utrzyma się jeszcze 2 lata, najlepsze w tej całej firmie jest te ze nawet kierownik jak z nim trzymasz to twój dobry kolega (kolesiostwo)

banan wąsik

ponawiam pytanie użytkowniczki Cukrowa Laleczka odnośnie ZPAS SA, czy firma nadal funkcjonuje normalnie na rynku i czy może zatrudnia jakiekolwiek nowe osoby?bo ja bym bardzo się chciał zatrudnić u nich ale długie milczenie na forum może wiele znaczyć, także upadek firmy. napiszcie kochani jak jest realnie?

grusza, branżówki, zapomogi na święta

PRACOWNIK

Najlepsza firma w tym regionie , zarobki nie najgorsze ,pieniądze zawsze na czas,socjal super,"góra" trochę zbzikowana,osobiście nie zamieniłbym na żadną inną.Ci co piszą negatywne opinie niech spróbują popracować u prywaciarza.

gość

Firma jak 1000 innych. Minimalne zarobki, umowa zlecenie itd. Pocieszające jest to że brak specjalistów odbija się takim firmą bolesną czkawką.

grzech

oferowany zarobek

Kolego ja pracuję uczciwie ok.30 lat. Też mam studia, ale nie robię hałasu wokół siebie jak niektóre osoby. Jednak jakieś uznanie choćby skrzydła należałoby się w końcu. Musisz zaczäć upominać się o swoje bo inaczej kończysz jak ja.

Jasiek

Pracuje w zpas od 3 lat. Robie na montażu mimo że ukończyłem studia,mam różne uprawnienia bardzo dobrze znam angielski. Pracuje uczciwie a mimo to nie miałem podwyżki i zarabiam 1600 w dół. Odradzam

Bogos

Firma uczciwa, zarobki średnie, premie dość wysokie ale zawsze na czas. Miejsce pracy ciekawe.

zorbas
@Bogos

nie idz tam

luk

zaproponowano mi prace w zapas. Jakie są zarobki? warto tam pracowac?

firma rodzinna, stabilna, wypłaty marne, socjal w porządku, w skali do 10 oceniam na 3,5

aa

Jak się pracuje w Zpas. Są jakieś przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPAS SA - Wolibórz

• Jak się pracuje w ZPAS SA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPAS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPAS SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPAS SA?

Kandydaci do pracy w ZPAS SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPAS SA
2.5/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Przygórze 209
    57-431 Wolibórz