Dvb-Sat S.C. Jarosław Sałaciński Przemysław Borodziej

Zielona góra

Opinie o Dvb-Sat S.C. Jarosław Sałaciński Przemysław Borodziej

Były klient

Nie polecam, jeden z nich to nierzetelny i kłamliwy człowiek. Podaje nieaktualny adres a wręcz nieścisłe informacje o siedzibie firmy. Takie podejście do klientów jest już na starcie podejrzane.

Wiesz czy w firmie Dvb-Sat S.C. Jarosław Sałaciński Przemysław Borodziej można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Dvb-Sat S.C. Jarosław Sałaciński Przemysław Borodziej - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dvb-Sat S.C. Jarosław Sałaciński Przemysław Borodziej