Opinie o Taxer-Travel Biuro Podróży w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Taxer-Travel Biuro Podróży. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Taxer-Travel Biuro Podróży o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxer-Travel Biuro Podróży w Chorzów

Była pracowniczka Nowy wpis

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tym biurze. Zatrudniają na umowy śmieciowe, 1/3 lub 1/2 etatu, a pracuje się jak na pełnym etacie 8 godzin. A wszystko po to by ominąć fiskusa. Część wynagrodzenia dostaje się pod tzw. stołem. Zarobki miesięczne to 2000zł na rękę i na więcej lub premie sprzedażowe nie ma co liczyć. Praca dodatkowo w soboty bez możliwości odebrania dnia wolnego w tygodniu, czy też bez dodatkowego wynagrodzenia. Maksymalna długość urlopu może trwać tylko 1 tydzień i trzeba sobie samemu pilnować wykorzystane dni urlopowe, bo nie są w tym względzie rzetelni. Przy rozwiązaniu stosunku pracy nie otrzymuje się rekompensaty finansowej za niewykorzystany urlop. Badania lekarskie pracowników są robione na lewo. Ogólnie, warunki pracy niezgodne z Kodeksem Pracy i PIP mialby tu co robić. Właściciel, a konkretnie jego syn Maciej (to on w rzeczywistości prowadzi biuro) jest naciągaczem i kombinatorem, który wykorzystuje nawet własnych klientów. Między innymi nie oddaje im pieniędzy ze zwrotów za anulowane wakacje na czas, zamiast tego przetrzymuje je na koncie firmowym nawet pół roku i z nich korzysta, a pracownikom każe okłamywać klientów, że tych pieniędzy nie ma. W biurze panuje ewidentny brak organizacji pracy, wszystko odbywa się chaotycznie. Brak jakichkolwiek szkoleń nowych pracowników, do wszystkiego trzeba dochodzić samemu i jeszcze jest się za to krytykowanym. Niestety doświadczeni pracownicy z dłuższym stażem w firmie też nie maja lekko. Mimo, że zadania są przez nich dobrze wykonywane, z powodu "widzimisię" szefostwa muszą je powtarzać nawet 3, 4 razy co ma wpływ na inne obowiązki, na które już nie ma czasu. I niestety szefostwo zarzuca wtedy takiemu pracownikowi, że źle pracuje. Wina zawsze leży po stronie pracownika, a swoich błędów nie widzą. Właściciel ma 2 biura w Rudzie Śląskiej i Katowicach. W przypadku Katowic sprzedaje się tam oferty wakacji z Tui Poland, chociaż nie mają umowy z organizatorem i zezwolenia na sprzedaż ich ofert w tym biurze, pracownicy są zmuszani do ukrywania prawdy i sprzedaży ofert Tui Poland nielegalnie. Pracownik w Taxer Travel traktowany jest jak niewolnik. Nie polecam pracy w tej firmie nawet osobom chcącym zdobyć pierwsze doświadczenia, bo zostaniecie zniechęceni do pracy w branży turystycznej. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Pozdrawiam

Była pracowniczka

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tym biurze. Zatrudniają na umowy śmieciowe, 1/3 lub 1/2 etatu, a pracuje się jak na pełnym etacie 8 godzin. A wszystko po to by oszukać fiskusa. Część wynagrodzenia dostaje się pod tzw. stołem. Zarobki miesięczne to 2000zł na rękę i na więcej lub premie sprzedażowe nie ma co liczyć. Praca dodatkowo w soboty bez możliwości odebrania dnia wolnego w tygodniu, czy też bez dodatkowego wynagrodzenia. Maksymalna długość urlopu może trwać tylko 1 tydzień i trzeba sobie samemu pilnować wykorzystane dni urlopowe, bo (usunięte przez administratora) Przy rozwiązaniu stosunku pracy nie otrzymuje się rekompensaty finansowej za niewykorzystany urlop. Badania lekarskie pracowników są robione na lewo. Ogólnie, warunki pracy niezgodne z Kodeksem Pracy i PIP mialby tu co robić. Właściciel, a konkretnie jego syn Maciej (to on w rzeczywistości prowadzi biuro) jest naciągaczem i kombinatorem, który (usunięte przez administratora) nawet własnych klientów. Między innymi nie oddaje im pieniędzy ze zwrotów za anulowane wakacje na czas, zamiast tego przetrzymuje je na koncie firmowym nawet pół roku i z nich korzysta, a pracownikom każe okłamywać klientów, że tych pieniędzy nie ma. W biurze panuje ewidentny brak organizacji pracy, wszystko odbywa się chaotycznie. Brak jakichkolwiek szkoleń nowych pracowników, do wszystkiego trzeba dochodzić samemu i jeszcze jest się za to krytykowanym. Niestety doświadczeni pracownicy z dłuższym stażem w firmie też nie maja lekko. Mimo, że zadania są przez nich dobrze wykonywane, z powodu "widzimisię" szefostwa muszą je powtarzać nawet 3, 4 razy co ma wpływ na inne obowiązki, na które już nie ma czasu. I niestety szefostwo zarzuca wtedy takiemu pracownikowi, że źle pracuje. Wina zawsze leży po stronie pracownika, a swoich błędów nie widzą. Właściciel ma 2 biura w Rudzie Śląskiej i Katowicach. W przypadku Katowic sprzedaje się tam oferty wakacji z Tui Poland, chociaż nie mają umowy z organizatorem i zezwolenia na sprzedaż ich ofert w tym biurze, pracownicy są zmuszani do ukrywania prawdy i sprzedaży ofert Tui Poland nielegalnie. Pracownik w Taxer Travel traktowany jest jak niewolnik. Nie polecam pracy w tej firmie nawet osobom chcącym zdobyć pierwsze doświadczenia, bo zostaniecie zniechęceni do pracy w branży turystycznej. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Taxer-Travel Biuro Podróży - Chorzów

• Jak się pracuje w Taxer-Travel Biuro Podróży?

Zobacz opinie na temat firmy Taxer-Travel Biuro Podróży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Taxer-Travel Biuro Podróży

Taxer-Travel Biuro Podróży