Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o,/Oddział Japan Motors Chorzów

Chorzów

Opinie o Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o,/Oddział Japan Motors Chorzów

Gosc

mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę tylko o umieszczenie tej informacji na ich forum.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o,/Oddział Japan Motors Chorzów na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o,/Oddział Japan Motors Chorzów - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o,/Oddział Japan Motors Chorzów