Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz

Tarnów

Opinie o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz

Aga

Polecam, atmosfera pracy bardzo dobra, możliwość nabycia cennego doświadczenia, profesjonalna i rzetelna Kancelaria !

Kamil

Pracowałem z mec. Podlasiewiczem przez 4 lata. Merytoryczny i konkretny. Zdobyłem wiele cennego doświadczenia i koniecznej praktyki. Obecnie prowadzę własną działalność i często współpracujemy.

Shien

Około 5 lat pracowałem u mecenasa Podlasiewicza w jego warszawskiej kancelarii. W tym okresie nabyłem bardzo dużo umiejętności, które obecnie wykorzystuję w zawodzie. Niewątpliwym plusem, że mecenas pozwala na samodzielne prowadzenie spraw, co bardzo pomaga w zrozumieniu różnic między praktyką a teorią. Oczywiście wszelkie podejmowane czynności odbywają się w porozumieniu i za mecenasa zgodą. Moja rada dla wszystkich, co mają rozpocząć pracę u mecenasa jest taka, że jak tylko macie możliwość pójścia z mecenasem na rozprawę, to idźcie! Przeogromny walczak na sali.

Paweł

Pracuję, tam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie sukcesywnie podnoszone odpowiednio do wkładu i zaangażowania. Urlopy przyznawane bez problemu. Szanse rozwoju i zbierania doświadczenia nieograniczone. Polecam

baranek

Praca w Kancelarii fajna i atmosfera również. Pieniądze różnie w zależności od zaangażowania. Nauczyć się można dużo, dużo też możliwości. Ciekawe podejście szefa do spraw - bardzo niekonwencjonalne.

lulu

robota swietna jak ktos lubi pracowac za darmo i bez umowy, a pieniadze to moze zobaczy :)) w niebie po smierci , firma tak cudna ze szkoda ze im sie nie placi za mozliwosc pracy dla nich, na wszystkim dla wyzyskiwanych tam ludzi ( bo bez umowy nie mozna byc pracownikiem ) oszczedzaja ale na sobie nie, generalnie NIE proponuje nikomu kontaktu w spr zatrudnienia z ta firma, a i nalezy uwazac bo mozna byc pozwanym do sadu pracy o to ze sie zechcialo odejsc przed koncem umowy, atmosfera fatalna ,

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz