Bartkowiak & Lorych Sp.p. Kancelaria Radców Prawnych

Leszno

Opinie o Bartkowiak & Lorych Sp.p. Kancelaria Radców Prawnych

madame

największa kancelaria w Lesznie, z racji dużej ilości aplikantów. Szefostwo posiada wiedzę, choć zapał już nie ten co lata temu... ale jak najbardziej polecam, jako kancelaria są na miejscu nr 1 w Lesznie, potem długo długo nikt następnie na miejscu nr 2 mec.[usunięte przez moderatora] i dalej cała reszta

kościaniak

polecam Pana [usunięte przez moderatora] ludzki i ma wiedzę a na rozprawach jest skupiony i kompetentny

zygota

niczym szczególnym się nie wyróżniają, pracownicy mają ok a [usunięte przez moderatora] fajni są...

a kto to napisał? jaśnie pan [usunięte przez moderatora] czy szanowny [usunięte przez moderatora]? taka autoreklama :) oj nieładnie nieładnie panowie

Zostaw opinię o Bartkowiak & Lorych Sp.p. Kancelaria Radców Prawnych - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartkowiak & Lorych Sp.p. Kancelaria Radców Prawnych