Zakład Mięsno Wędliniarski Kamieniarz

Święciechowa

Opinie o Zakład Mięsno Wędliniarski Kamieniarz

makrt

no tu może być lekki chyba problem żeby w ogóle się dostać, to zakład mięsny z ogromną tracycją (1926) i nie sądzę żeby przyjmowali byle kogo. teraz szukają specjalistów ds. sprzedaz y i widzisz, wymagany język angielski albo niemiecki

xxxx

TRAGEDIA

Niewolnictwo ekonomiczne

ciężka praca w chłodzie liczne nadgodziny w tygodniu i w weekendy, bardzo duża rotacja nowych i starszych pracowników, zarobki nieproporcjonalne do wkładu pracy, wyzysk na każdym kroku za niegodziwą stawkę. nie warto marnować sobie czasu dla tej firmy, praca jedynie dla desperatów pilnie potrzebujacych po ok 2000 zł na miesiąc . Szkoda zdrowia psychicznego fizycznego i czasu

Zostaw opinię o Zakład Mięsno Wędliniarski Kamieniarz - Święciechowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsno Wędliniarski Kamieniarz