Opinie o Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. w Święciechowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. w Święciechowa

Joanna Nowy wpis

Na tak zwanej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymana "niesamowitą" ofertę - praca na podstawie umowy zlecenia (na 3 miesiące) z minimalną stawką, harmonogram pracy do wyboru: 2 zmiany po 12 godzin lub 3 zmiany po 8 godzin, weekendy również pracowne. Decyzja o takiej propozycji jest moim zdaniem oczywista...)

Slicznasilvia Nowy wpis

Jesli chodzi o boczek wędzony ,jest ok.Smaczny z początku, pozniej jest bardzo przesolony. Nie tylko na pracownikach, wyzyskujecie, ale i rowniez na wlasnych produktach chcecie zaribuć? Jestem z kujawsko pomorskiego. Mieso tak zasolone, ze nie idzie go po,, czasie,, zjesc. Zasalacie tao aby trzymalo? Łooo.. Ikez ma to trzymać!!!

Bercik Nowy wpis
@Slicznasilvia

Potwierdzam, boczek wędzony niby Ok, a po podsmażeniu tak słony ze nie idzie go zjeść, szkoda pieniędzy i zachodu bo wylądował w śmietniku.

Iwona Nowy wpis

Twój wpis nie wnosi żadnych nowych informacji do wątku. Nie wiem czy wypowiadasz się jako klient czy jako pracownik? Nie jestem też w stanie sama wywnioskować ani ustalić dlaczego masz taką opinie o firmie. Wytłumacz proszę.

Kamila

Czy to ciezka praca ? Można sobie dorobić ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wojtek

Naprawdę jest tak duża rotacja, nawet starszych pracowników? Przecież są doświadczeni.

Bolek
@Wojtek

Starsi pracownicy już dawno stamtąd uciekli

Niewolnictwo ekonomiczne

ciężka praca w chłodzie liczne nadgodziny w tygodniu i w weekendy, bardzo duża rotacja nowych i starszych pracowników, zarobki nieproporcjonalne do wkładu pracy, wyzysk na każdym kroku za niegodziwą stawkę. nie warto marnować sobie czasu dla tej firmy, praca jedynie dla desperatów pilnie potrzebujacych po ok 2000 zł na miesiąc . Szkoda zdrowia psychicznego fizycznego i czasu

JAcek
@Niewolnictwo ekonomiczne

a wszytsko to przez osobe TR

makrt

no tu może być lekki chyba problem żeby w ogóle się dostać, to zakład mięsny z ogromną tracycją (1926) i nie sądzę żeby przyjmowali byle kogo. teraz szukają specjalistów ds. sprzedaz y i widzisz, wymagany język angielski albo niemiecki

Dorota
@makrt

a ze ciagle szukaj a- to nie jest dziwne? osoby przez mobbing uciekają tam co 3 miesiace !!!

Jacek

Czuję się poniewierany i traktowany zle

Donata
@Jacek

mam takie samo zdanie - mobbing spowodowany przez dyrektora

Jak długo czekaliście na odzew z Zakład Mięsno Wędliniarski Kamieniarz? Oddzwaniają zawsze?

Zenek

nie odzwaniają nigdy

xxxx

TRAGEDIA

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. - Święciechowa

• Jak się pracuje w Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k.
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Leszczyńska 28
    64-115 Święciechowa

Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k.