Opinie o Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Leszno

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Leszno

3456 Nowy wpis

Firma nadal działa, nie wypłaca pieniędzy, A są dłużni ponad 20 tysięcy. Uważajcie

Darek Nowy wpis

Czy firma nadal ma problem z wypłacaniem czy już się coś zmieniło ? Ma ktoś informacje ? Pozdrawiam.

12345 Nowy wpis

1,5 roku czekamy za pieniędzmi za bydło, wyroki sądowe nie pomagają, komornicy są bezradni!!!! A (usunięte przez administratora) nadal istnieją i skupują UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!

Belfer Nowy wpis

Ty za to (usunięte przez administratora) na światło dzienne wyciągłaś. Gwara, gwarę to ty masz jak jutro przed batmanem będziesz stać. I myśleć w duchu ale jestem (usunięte przez administratora) :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
manuela423

(usunięte przez administratora) Nie polecam

(usunięte przez administratora)Kontakt urywa się po kilku telefonach na temat terminu płatności przelewu. Nie polecam

(usunięte przez administratora)Kontakt telefoniczny znikomy, a jak już ktoś się dodzwonić, to klamia, że przelali pieniądze.I tak zwodzą od miesięcy. Unikajcie ich.

Rolnik

Nie polecam. Unikajcie tej firmy. Lepiej taniej sprzedaż zwierzęta i mieć pewność, że dostaniesz pieniądze niż z nimi współpracować

Byczek
@Rolnik

Popieram. Nie odbierają telefonu, a jak się zdarzy, że ktoś odbierze to mówią "przelew już wyszedł". a przelewu nie ma od dwóch miesięcy! Ludzie szanujmy się. Z czego mam żyć? Rachunki do popłacenia za nawozy, z czego mam brać? Unikajcie!!!

Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność)
  • Leszno
  • NIP: 6972320882 REGON: 363531940 KRS: 0000597201

Takko Beef Group Sp. z o.o. (zakończona działalność)